Jump to content
Marik ZMR

LV Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

N`seara băieti! Ce faceti, gata raportul?

Desigur, ba chiar mai mult. Restul ce faceti?

@, bravo, bravo!

Salut

@HG Nathen, bravo, bravo!

Mai usor cu posturile astea bai, daca vreti sa postati aici, postati macar o propozitie mai lunga sau fraza, nu 2-3 cuvinte !

@, dragul meu, membrii sunt foarte inactivi pe forum. Nu mi se par incorecte post-urile noastre.

Edited by Ali

@@Ali,daca sunt inactivi pe forum asta nu inseamna ca trebuie sa faci asemenea posturi...daca ai ceva de zis spune, daca vrei sa faci spam te poti duce la sectiunea de ''Bun Venit'' si poti face acolo asemenea posturi de 2,3 cuvinte..Sincer e preferabil ca la discutii sa postati ceva mai important nu salutari si alte chestii pentru +1...Sa stii ca se da si warn pe forum pentru posturi d'astea, eu doar v-am avertizat, nu o luati in nume de rau...Cand luati warn sa nu va plangeti pe aici..

Bună dimineața! Un weekend minunat să aveți!

Pana la modificarea regulamentului aveti voie DOAR sa ARESTATI suspectii al caror wanted a fost dat de voi, daca va duceti pe un suspect fara drept de predare indiferent daca wanted-ul a fost dat de voi sau nu si vi se face post luati Faction Warn.

Daca va prindem ca omorati suspecti fara drept de predare riscati sa luati FW!

@@GF iRazor, acum avem voie să-i omorâm?

NU, exact aia vreau sa spun, NU AVETI VOIE SA OMORATI JUCATORI FARA DREPT DE PREDARE! Avem FBI care sa se ocupe de ei!

Asta este ultima avertizare, cine mai posteaza posturi aiurea va primi FactionWarn fara discutii, nu uitati de antrenament + sedinta (NU ACCEPT INVOIRI)

Salutare tuturor, sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem de minune, ne vedem in game.

@@CaTaLiN 22, salutare, bine ai venit. Ne vedem diseară în jurul orelor 18:00, respectiv 19:00, toți. Antrenament + ședință, de-abia aștept.

Salut, ce faceti? V-ati terminat raportul?

Bine punctat @TimeLine :))

Nu uitați, astăzi între orele 18:00 - 19:00, antrenament + ședință. Prezență OBLIGATORIE!

Eu unul mi-am clarificat nelamuririle astazi la sedinta, acum sper sa nu mai existe asa multe greseli.

Ma bag in pat la un film baieti, ne auzim maine. Salut si bafta la scoala!

Salut!Din care stiti ca eu nu am fost prezent la sedinta pentru ca mi-am luat "concediu" pentru 3 zile. In aceasta saptamana voi fii mai activ pe SA:MP si voi incerca sa particip la toate activitatiile din factiune .

Salut, salut. Ce faceti? Mai am putin si termin raportul.

@, salutare, și eu la fel, încă puțin și l-am terminat. Băieți activi în facțiune, mă bucur. Felicitări celor care au terminat deja raportul!

Salut, doar ce am iesit din LSSI si am intrat la voi in LVPD. Ce mai faceti? O duceti bine cu raportu'?

Bajetii morcovetii, va las pe mainile pesokului si ale vanzatorului de broaste, sa fiti cuminti, activi, sa nu dati amende fara sa explicati, sa nu mergeti dupa no-drept, si alte sugestii aferente, nu plec pentru mult dar o sa fiu inactiv maxim zilele astea, ati scapat de securist pentru cateva zile =)) O sa postez pe forum dar in game nimic.

Merge pesok la olimpiadata de F (MAFIA), ce sa faci, welcome celor noi, atentie: cand postati la discutii incercati sa postati ceva mai lung, nu doar "salkf" altfel o sa va dau FactionWarn.

Cine si-a terminat raportul? O sa intru si eu mai pe seara sa il termin, mai am 10 puncte.

Bine ca a venit week-end-ul ...

Salut, salut. Ce faceti? hai pe samp maaa

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.