Jump to content

Procesul de fuziune va fi reluat din pacate. Detalii aici aici
Cele mai noi detalii de dupa fuziune aici

Marik ZMR

LV Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Ce vizita ma ca te-au dat afara ca te-au prins cu berea-n mana ia nu mai minti

@@kalleN,chiar acum ma duc la un amic sa servim o dam gata cateva ''blonde'' ! :))

Edited by GF Kaddy

Salut baietii am venit si eu de la liceu , taca-paca pe barosaneala , voi cmf?

Am ajuns acasa, tot la raport tot la raport ?:))

Salutare colegelor , cmf , kallen tu mai intri pe joc ma praduitorule :))

Neata baietii, bafta cu raportul saptamana asta ! :* Va pwpik

Pfoai de am eu timp de raportu asta , salutare lume . Eu o sa imbatranesc rank1 voi cmf tot cu munca , tot cu munca.

Salutare tuturor, de astazi fac parte din Las Venturas Police Departament cu rank 1. Sper sa ne intelegem si sa nu imi fortati mana avand in vedere ca sunt putin cam drastic in tot ceea ce intreprind. Accept glumele, dar nu si cele de prost gust. Inainte sa faceti o gluma cu mine / despre mine trebuie intai sa ma cunoasteti.

Hai neata , ma pregatesc sa merg si eu la liceu , welcome celor noi!

@Tod nWo , cum adica sa nu-ti fortam mana? :))))

Sunt o fire mai serioasă.

Neata baietii , cmf cmf tot cu munca tot cu munca , bafta la raport ! Eu sper sa-l termin ca inca e nasol la mine :))

Bajetii, m-am uitat acum peste cererile de demisie, v-as sfatuii sa va ganditi de doua ori inainte sa postati o demisie...daca intrati aici sa stati pentru rank up sau sa aveti o factiune in plus..mai bine dati-va demisia de acum..Majoritatea care au iesit au asteptat sa faca doua saptamani in factiune ca sa iasa, probabil pt faction history..Va zic eu ca daca va plimbati din factiune in factiune nu realizati nimic.Pe de alta parte, aici, in LVPD, vrem sa construim un colectiv unit si avem nevoie de membrii responsabili.Nu luati acest post ca o jignire sau ca pe o amenintare, am scirs randurile astea, deoarece doresc sa stiti ce dorim de la voi, cei care ati mai ramas in factiune !

• Upvote 5

Bajetii, m-am uitat acum peste cererile de demisie, v-as sfatuii sa va ganditi de doua ori inainte sa postati o demisie...daca intrati aici sa stati pentru rank up sau sa aveti o factiune in plus..mai bine dati-va demisia de acum..Majoritatea care au iesit au asteptat sa faca doua saptamani in factiune ca sa iasa, probabil pt faction history..Va zic eu ca daca va plimbati din factiune in factiune nu realizati nimic.Pe de alta parte, aici, in LVPD, vrem sa construim un colectiv unit si avem nevoie de membrii responsabili.Nu luati acest post ca o jignire sau ca pe o amenintare, am scirs randurile astea, deoarece doresc sa stiti ce dorim de la voi, cei care ati mai ramas in factiune !

Foarte bine zis, +1 Kaddy ! :*

+1 bine zis.

Seara buna dragi colegi ce mai faceti tot cu munca?!

Fiti atenti, cum zice Kaddy, daca intarti pentru faction-log, asta nu inseamna ca o sa aveti un FH bun, inseamna ca va plimbati prin factiuni, ceea ce duce la respingerea voastra dupa un moment dat, astfel va propun si eu sa stati frumos in banca voastra, nu luati fw, faceti dovezi pentru tot, fiti activi, sa aveti un raport bunicel, si puteti fi promovati oricand, asta depinde doar de voi, multi care au intrat, au intrat si pentru rank, au luat FW au iesit, pai sa stiti ca e doar vina voastra ca luati FW. REPET, ANTI-VIRUSUL PENTRU FW SUNT DOVEZILE CLARE, astfel nu o sa primiti FW, nu primiti rank la o luna, uitati-va de exemplu la FrozenGadget, el in factiune de cand sunt lider, cu rank 1, si nu a iesit, apreciez enorm asta la el. Incercati sa va stabilizati intr-o factiune, simtiti-va bine, daca sunt certuri astea le rezolv eu frumos ,daca nu se poate frumos, o dam in fw-uri pana la demitere. Sa aveti un weekend placut, in legatura cu activitatea mea, eu dau permisul, am vorbit si cu Kelton ca nu pot fii activ, el m-a inteles, va pup, daca aveti probleme / nelamuriri dati pm ! :)

PS: Ganditi-va ca peste 2-3 luni ramaneti astia cu rank 3-4, ganditi-va ce caterinca o sa va permiteti si o sa va permit sa faceti pe /r ganditi-va la viitor, o sa fie ceva FOARTE FRUMOS SI CATERINCA MULTA, si seriozitate cand treubie.

Edited by kalleN

@@kalleN,nasol font ai ales.

@@Tod nWo, nu mai face double post, ca-ti iei mare warn pe forum..

Noi am spus chestiile alea de mai sus spre folosul vostru, nu incercati sa faceti raportu ala in 2 zile daca aveti la dispozitie 7..Mai bine faceti raport minim si fara FW-uri, decat un raport de 200 puncte si FW, pana la urma, nu e asa greu sa actionati corect...ganditi-va inainte sa actionati, iar daca nu stiti, intrebati pe /r ca nu va omoara nimeni daca nu stiti ceva, din contra, noi, cei mai experimentati incercam sa va ajutam pe cat posibil, sa cresteti si voi, iar la randul vostru sa ajutati si voi pe altii.Fiti mai organizati, pentru cei noi, inainte sa actionati faceti dovezi, asigurati-va ca dovada este buna iar apoi dati /ticket sau /wanted.Cat despre asta cu ranku', am spus mai sus, nu e frumos sa te plimbi prin toate factiunile asa degeaba..Si mai am sa va cer un lucru, ati vazut ca atunci cand e vorba de caterinca, facem caterinca, dar incercati sa fiti si voi cat se poate de seriosi la activitati, gen sedinta si antrenament, pentru ca acolo discutam lucruri serioase, inteleg ca unii dintre voi stiti toate chestiile pe care le discutam la sedinta, ma refer la raspunsurile intrebarilor pe care le adreseaza cei mai neexperimentati, dar va rog sa fiti cat mai seriosi.Am vazut ca va ajutati unii pe altii pe /r, asta imi place cel mai mult.Hai ca sigur nu citeste nimeni tot romanul asta.

Va las, ne auzim maine, noapte buna !

• Upvote 1

Fiti atenti, cum zice Kaddy, daca intarti pentru faction-log, asta nu inseamna ca o sa aveti un FH bun, inseamna ca va plimbati prin factiuni, ceea ce duce la respingerea voastra dupa un moment dat, astfel va propun si eu sa stati frumos in banca voastra, nu luati fw, faceti dovezi pentru tot, fiti activi, sa aveti un raport bunicel, si puteti fi promovati oricand, asta depinde doar de voi, multi care au intrat, au intrat si pentru rank, au luat FW au iesit, pai sa stiti ca e doar vina voastra ca luati FW. REPET, ANTI-VIRUSUL PENTRU FW SUNT DOVEZILE CLARE, astfel nu o sa primiti FW, nu primiti rank la o luna, uitati-va de exemplu la FrozenGadget, el in factiune de cand sunt lider, cu rank 1, si nu a iesit, apreciez enorm asta la el. Incercati sa va stabilizati intr-o factiune, simtiti-va bine, daca sunt certuri astea le rezolv eu frumos ,daca nu se poate frumos, o dam in fw-uri pana la demitere. Sa aveti un weekend placut, in legatura cu activitatea mea, eu dau permisul, am vorbit si cu Kelton ca nu pot fii activ, el m-a inteles, va pup, daca aveti probleme / nelamuriri dati pm ! :)

PS: Ganditi-va ca peste 2-3 luni ramaneti astia cu rank 3-4, ganditi-va ce caterinca o sa va permiteti si o sa va permit sa faceti pe /r ganditi-va la viitor, o sa fie ceva FOARTE FRUMOS SI CATERINCA MULTA, si seriozitate cand treubie.

Da eu ca imbatranesc rank 1 , de mine ce mai zici :))))))

Buna ziua dragi colegi.

N'seara bai praduitorilor , ce mai faceti? Kallen succes la examen ba !

Mie azi mi-a picat netu de la 14 , si nici acum nu s-a rezolvat , sper sa se rezolve saptamana asta ... noroc ca nu am avut sedinta! (Am postat de pe telefon)

Si daca azi am tot stat pe telefon , am gasit o poza misto pe junimea :D !

13043565_1004378482975576_62481071181257

Edited by stapanul01

Neata bai , cmf cmf cum e de scoala altfel ? nasol , nasol?

Ce mai faceți tot cu școala? V-am pupat praduitorilor :))