Jump to content

Ediția IV din Miss & Mister B-Zone a început. Înscrieri aici
Summer Wars. Detalii aici

Marik ZMR

SF Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

După cum este postat și la anunțuri importante, raportul opțional ține până pe data de 8.05.2016. Știu că majoritatea facțiunilor au avut doar o săptămână, dar asta a fost decizia mea și era prea târziu să mă schimb ceva. Anyway ce mai e nou pe aici?

Eu jelesc de 3 zile. Mi-am facut sursa ca sa mi se arda placa. Cat pot sa prelungesc maxim concediul?

@, 14 zile. Daca problemele tale presista, te rog sa imi dai un PM cu mai multe detalii.

Misiunile se vor adauga dupa 08.05.216.

Bună seara, dragi colegi!

Eu sunt noul vostru coleg, sper că ne vom înțelege bine. Succes la raportul de activitate.

Bine ai venit, Marius ! Sper ca ne vom intelege bine impreuna!

Salut bai, ce-s alea misiuni?:)) Adica nu am jucat prea mult bzone.

Bine ai venit Marius !

Cine de aici e swat?

@,@, @, Mulțumesc frumos, băieți!

Eu sunt S.W.A.T Standby ! Si bine ai venit Marius .

Bine ai venit , @@Marius!

Doar eu cred ca Marius ia rank 6? :))

Dar nici nu contează cine va primii rank 6, îi urez mult succes viitorului sublider. Nici n-am gând la rank 6, eu am venit aici să-l mai ajut pe Păstaie cu ce pot și eu și îmi era dor de Police Departament. :D

Doresc să vă informez că Pastaie va fii inactiv o vreme, așa că trebuie să fim uniți și să nu mai faceți greșeli. Trebuie să ascultăm în lipsa lui de slowly, dar îmi puteți cere și mie ajutorul iar eu vă voi răspunde cât de repede posibil. ;)

Edited by Marius

Dar nici nu contează cine va primii rank 6, îi urez mult succes viitorului sublider. Nici n-am gând la rank 6, eu am venit aici să-l mai ajut pe Păstaie cu ce pot și eu și îmi era dor de Police Departament. :D

Doresc să vă informez că Pastaie va fii inactiv o vreme, așa că trebuie să fim uniți și să nu mai faceți greșeli. Trebuie să ascultăm în lipsa lui de slowly, dar îmi puteți cere și mie ajutorul iar eu vă voi răspunde cât de repede posibil. ;)

Eu sunt cel mai unit, ma unesc cu toti infractorii si cu toate nevestele lor =))

@, =))

Atunci este foarte bine. :)>-

Ahah, si uite cum va duceti unul cate unul in SWAT si imi raman mie de patrulat singurel si linistit strazile sf'ului =))

@, Nu uita că mai sunt și eu la ROADS =))

@, Nu uita că mai sunt și eu la ROADS =))

Tu vr sa te suci swat ?:) Mie mi se pare mai lejer la roads, no stress. Stai 2 ore cu radarul si faci raportul, stai 20min la iesire din hq'uri sf dupa ora 8 (la faruri) si faci raport dublu :))

@, Mai vedem, o să mă apuc și eu de raport deoarece vreau să mai fac și eu ceva activitate la facțiune.

PS: Când lumea e invidioasă pe tine, înseamnă că esti superior lor. Nu da înapoi, demonstrează-le că ești deasupra tuturor!

Edited by Marius

Cate puncte aveti la raport ( ROADS) ? Eu am 2 =))

Eh, am 7, doar ca raportul il fac vineri seara, in timpul saptamanii ma axez pe scoala

Cate puncte aveti la raport ( ROADS) ? Eu am 2 =))

Eh, am 7, doar ca raportul il fac vineri seara, in timpul saptamanii ma axez pe scoala

@ , @ serios?Doar atât?Eu am 40 la raport si incă fac,ar trebuii să mai faceți și voi activitate.E adevărat,în weekend sunt mai mulți playeri Online deoarece nu mai e școală și parinții îi lasă pe copii la PC :)

Și apropo,v-as recomanda modul CopHelp , eu l-am folosit și mi se pare genial,vă ajută foarte mult dacă sunteți la Roads Team(Echipa Roads).

Edited by Kenssy RPG4

Nu mai folosi asa fonturi ca-mi cad ochii =)) Pai eu nu prea ma omor dupa raport, fac undeva la 40 pct doar vinerea

Nu mai folosi asa fonturi ca-mi cad ochii =)) Pai eu nu prea ma omor dupa raport, fac undeva la 40 pct doar vinerea

@ , mi se pare mai tare cu aceste font-uri ,e mai atractiv,frumos.Părerea mea este ca mai bine faci 10 pe zi,nuștiu.