Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

Marik ZMR

SF Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

@, Poate ție îți plac, dar nu dă chiar așa frumos un font mare și o culoarea aprinsă!

Edited by Marius

@ , mi se pare mai tare cu aceste font-uri ,e mai atractiv,frumos.Părerea mea este ca mai bine faci 10 pe zi,nuștiu.

Mi se pare prea mare, si semnatura lafel:D Sugerez sa-ti lasi la vedere doar cateva chestii si restul sa pui in spoiler

Bun, observ că topicul ''Concedii'' a devenit HOT =)) Mai ușor cu inactivitățiile! ;)

Sexy si ,,hat,, ca masina de spalat. Am recuperat saptamana pierduta privind orele jucate :) Csf, ncsf

Edit: E greu raportul in swat?

Edited by STANDBY69

Incet, incet vad ca plecati cate unul, cate unul. Momentan sunt la liceu si nu pot sa ma consult cu voi, am fi gasit solutii sa nu va mai bagati demisia, de ce sa nu aducem aceasta factiune la capitolul de familie? Tocmai acum cand Pastaie este plecat va bagati demisia. Am si zis...ar trebui sa fim mai uniti, sa lasam dusmania, certurile, conflictele, pana la urma este doar un joc, iar noi in aceasta factiune suntem un colectiv...va urez o zi minunata!

@@Marius ai dreptate,foarte mulți își dau demisia.

Mi se pare foarte tare tastatura în Romană,înainte credeam că este greu sa scrii cu ea,dar este chiar folositoare pentru : ă,ț,î,â,dar doar Romanian (Programmers).

Edited by Kenssy RPG4
  • Upvote 1

@, Da, la început și mie mi-a fost mai greu, dar încet, încet te obișnuiești cu ea. ;)

Si a 5-a pagină din SF Police Departament - Disctuții / Discussions(Topic) , bravo!

Încă puțin și fac 100 Posts pe forum!Știe cineva ce titlu îți da la 100 Posts sau nu îți da ?

Edited by Kenssy RPG4

Fain ca avem si săptămana asta raport Opțional!

Am uitat sa zic tuturor care au primit rank-up ultima data , respectiv celor care detin in momentul de fata rank 2.
Felicitari tuturor cu rank-ul optinut si bafta cu functia pe viitor!

Salutare, dragi colegi! Doresc să vă informez că mod-ul CopHelp este legal pe serverele RPG. Vă urez o zi minunată! 8->

Edited by Marius

Salutare, dragi colegi! Doresc să vă informez că mod-ul CopHelp este legal pe serverele RPG. Vă urez o zi minunată! 8->

Foarte fain, dar cu ce este diferit fata de Ultimate Keybinder ?

Multumim de informare.

Foarte fain, dar cu ce este diferit fata de Ultimate Keybinder ?

Pai de exemplu scrii in chat /permis si afiseaza textul automat.

Alt ex : scrii /viteza50 si afiseaza automat textul corespunzator, urmand sa execute comanda /confiscate si sa-ti deschida panoul de ticket. Sunt o groaza de comenzi adaugate si super utile

@@Marius multumesc de informare!

Edit: si apropo baieti,uitati ce am facut pe Movie B-Zone!Mi-a luat 6 ore sa il fac.

Edited by Kenssy RPG4

Pastaie incearca sa-si faca treaba din cate am inteles. El si-a pus inactivitatea pana pe 20 dar i-a fost acceptata pana pe 16, face tot posibilul sa intre, dar fiind acolo nu are nici net nici pc. Mai face rost de la un prieten pentru a rezolva reclamatiile, demisiile, sa dea fw clear si chestii de genu. Posibil sa se intoarca maine si sunt sanse sa anunte si o sedinta daca o va face.

Foarte bine, sper sa revina curand, si cat despre sedinta... este necesara pentru a clarifica unele lucruri legate de factiune

Pastaie incearca sa-si faca treaba din cate am inteles. El si-a pus inactivitatea pana pe 20 dar i-a fost acceptata pana pe 16, face tot posibilul sa intre, dar fiind acolo nu are nici net nici pc. Mai face rost de la un prieten pentru a rezolva reclamatiile, demisiile, sa dea fw clear si chestii de genu. Posibil sa se intoarca maine si sunt sanse sa anunte si o sedinta daca o va face.

@@SlOwLy69 , sper sa revina curand,si da,@,o sedinta chiar ar fi ajutatoare.

Edited by Kenssy RPG4
  • Upvote 1

Da, când va revenii cred că va fii surpins la câți membri mai sunt în facțiune și la câte teste va trebuii să dea cu Slowly. :D[-X

Da, când va revenii cred că va fii surpins la câți membri mai sunt în facțiune și la câte teste va trebuii să dea cu Slowly. :D[-X

@@Marius , exact :) , mai sunt abia 16 membri...

• Upvote 1

@@Marius , exact :) , mai sunt abia 16 membri...

Daca folosesti atatea fonturi, macar alege un stil si pastreaza, arata topicul asta ca o clasa de gradinita, no offense.

@,

Krish, avem cumva raportul obtional pană pe 23, ca asa am inteles de la colegi.

@, Cu siguranță nu. După ce suntem puțini membri în facțiune acum să nu facem și puțină activitate...abia aștept să se reîntoarcă Păstaie, că dacă nu va lua măsuri ...facțiunea se va duce cât mai jos...

Edited by Marius