Jump to content
Marik ZMR

Hitmen Agency - Discuții / Discussions

Recommended Posts

4tkWAFb.png

ro32.png

Discuții

Doar membrii facțiuni au voie să posteze aici.

uk32.png

Discussions

Only faction members are allowed to post here.

Edited by TLG ByZaR

Va salut !

Tin sa precizez ca sunt mandru sa fac parte din aceasta factiune si sa fiu alaturi de persoane ca HenrY14 si AndreiR7.

Mult succes celor care vor sa ni se alature !

Salut toţi colegii, spor la contracte şi să ajungem cât mai sus agenţia.

Ne auzim în-game, all of you have fun !

Salut . Se pare ca de astazi suntem cu totii colegi . Sper ca ne vom intelege bine si nu ne vom certa . Bafta la contracte .

Edited by Ssimplu

Buna seara !

In primul rand, bun venit in familia noastra, sper sa facem o echipa buna.

Tin sa precizez, chiar daca regulamentul spune destul de clar, certurile sau discutiile in contradictoriu raman in interiorul factiunii.

Daca nu sunteti siguri pe ceva, intrebati, nu este nicio rusine.

Aveti grija cu distanta minima pentru efectuarea unui contract [sniper], minim 150 m !

O sa mai revin cu sfaturi pentru problemele cu care ne confruntam.

O seara buna va doresc si bafta la contracte !

Edited by Jmeckk
  • Upvote 1

Primul meu post in cadrul factiunii. Va salut pe toti si imi pare bine ca pot face parte in sfarsit din factiunea in care imi doream cel mai mult sa intru. Deja am prins tot spilul si e foarte usor ceea ce fac. Ma bucur ca am primit aceasta sansa si sper ,de fapt,sunt sigur ca ne vom intelege cu totii. Spor la contracte!

Good morning ! Doar eu cu Sound la datorie ? Vă aștept în joc agenților. Have a great day !

Hello everyone!

Today we are colleagues. Thanks Just who gave me chance to join! and I hope make more friends. Some of my current friends are here and I am happy for this. I wish to become part of a new and better world job.

• Upvote 1

Same from here @morata,I hope you will stay a long here with me. Good luck.

Welcome in our family, Morata.

Hi agents, this is my first post here, it's a pleasure for me to be in this faction. Hope you will stay with us a long time. Enjoy, good luck with contracts!

Hello everybody,

I just passed my test by AndreiR7? Anyway I wish you good luck in contracts see you later in game.

Hello agents,

I'd like to thank the leader for giving me this golden chance, and i'm very happy to be a part of the best faction in B-Zone.

Thank you.

Welcome Farouk and Cannot, now 2 more members of our family, enjoy every minute here.

Buna dimineata!

Se pare ca am inceput bine aceasta zi : http://imgur.com/A8MI2Gj

Eu am un principiu : Cel care isi face treaba este normal sa mai greseasca si sa fii sanctionat, nu ai cum sa fii perfect, oboseala isi spune cuvantul uneori, iar ceilalti, care stau de pe o zi pe alta, primesc laudele si se considera mai buni.

Sa va spun cateva lucruri despre HenrY14 : Omul lucreaza in Anglia, cred ca va spus acest lucru, dar nu cred ca va spus ce inseamna sa lucrezi acolo. Toti trag de tine in dreapta si in stanga, mereu lise pare ca stai degeaba, esti pus mereu la ce este mai greu .... cu toate astea, isi face timp sa intre si pe SA-MP. Sigur o sa apara intrebari de genul " daca stia ca este greu de ce a mai aplicat ? de ce nu a lasat pe altcineva ? " . HenrY14, este un fanatic al SA-MP- ului, ii palce foarte mult acest joc, de asta a ales o functie asa importanta, sunt sigur ca mai sunt persoane ca el.

In concluzie, cine nu este multumit de conducere este liber sa plece, nu oblig pe nimeni sa ramana, aveti atatea oportunitati.

O zi buna va doresc si bafta la contracte !

PS: Aveti mare grija la distanta minima si undercover !

@@Zaire, Thanks alot man.

Please we need rank 5+ more active for fvr :)).

I will have, relax. =;

Edited by Jmeckk
  • Upvote 1

Totul e perfect adevărat din treaba legată de serviciul lui Henry, așa am tras și eu o perioada dar cu școala. Încă ceva, peste tot se trage de tine, indiferent de originea locului de muncă, felicitări lui pentru că poate.

Revenind la joc, cum e cu contractele ? Văd că avem de lucru, atât dimineața cât si în cursul nopții.

Buna dimineata !

Totul e perfect adevărat din treaba legată de serviciul lui Henry, așa am tras și eu o perioada dar cu școala. Încă ceva, peste tot se trage de tine, indiferent de originea locului de muncă, felicitări lui pentru că poate.
Revenind la joc, cum e cu contractele ? Văd că avem de lucru, atât dimineața cât si în cursul nopții.

Se pare ca nu ducem lipsa de contracte, ideea este sa fim atenti sa nu gafam....nimanui nu cred ca ii convine sa primeasca FW.

Bună dimineaţa tuturor, atât celor din game cât şi celor de la şcoală/facultate şi serviciu.

Cum o duceţi ? Văd că toţi ne unim uşor, uşor şi formăm o agenţie frumoasă.

Da Jmeku'le, ai dreptate nimănui nu îi place să fie întâmpinat de un Faction Warn când se loghează, dar pentru a nu se întâmpla asta trebuie să fie fiecare agent atent la fiecare detaliul, atât de la începerea contractului cât şi până la încheierea lui, dar şi în timpul execuţiei. Nu ţine să primim Faction Warn doar din cauza unui contract cu o greşeală efectuată, trebuie să fim atenţi şi la ce facem şi în afara agenţiei, nu trebuie să fie agenţia ştiută de rău sau cu membrii neserioşi sau incapabili.

Buna ziua !

Hello !

Well, Finaly I finished my raport and I fullfiled a new record, I made one Contract in 32sec :))Click.

Good job, Faraoku. Take care for future !

Mult succes agenţilor pentru "The best one", uşor, uşor începem să prindem culoare şi agenţia se ridică, avem din ce mai multe topicuri realizate. În rest cum o mai duceţi ?