Jump to content

Propunere ban refuz teste


xZeref

Recommended Posts

Salut, fac acest topic cu gandul ca poate un admin il va vedea si se va gandi ala propunerea mea.

Tinand cont ca topicul cu propuneri pentru server se deschide foarte rar, m-am gandit sa fac topicul asta. Nu mi se pare corect sa iei ban pe toate conturile pentru "refuz teste". Poate ca ai avut o problema, ai avut marele ghinion sa ti se ia netul/curentul, sa iei crash pe samp, teamviewer si sa iei ban. Deja pedeapsa pentru refuzarea testelor e destul de mare, ma refer la interdictie. Mi se pare ca sunt destul de dure unele reguli.

Daca aveti o alta opinie si credeti ca e bine asa, lasati un reply in topicul asta.

Totusi as vrea sa aud si parerea ta, @Kelton.

Link to comment
Share on other sites

@@aLpaciNo94, si daca esti civil nu te poate lua la teste? :)) Daca nu stii despre ce e vorba nu mai fa posturi aiurea, doar pentru +1.

 

Prietene daca asa este regulamentul nu il poti schimba tu printr-un post pe forum si gata!

Acum ia o pauza si linistestete si cu ocazia asta iti cunosti si familia si prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.