Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - The Silent One


Guest Bill
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Holm

Rank: 2

Contractul ales: [FnK]Bebell

Arma folosita : Rifle

Descriere: [FnK]Bebell a hotarat sa iasa in oras sa i-a masa la KFC . Din nefericire aceasta a fost ultima iesire din HQ. Indreptandu-se spre masina Bebell a fost tinta unui Hitman care era bine ascuns. Un glont a fost de ajuns ca victima sa fie omorata.

 

http://img.b-zone.ro/images/20464774419892297910.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Addyn

Rank: 1

Contractul ales: Bill_Bonanno

Arma folosita : Rifle

Descriere: Liderul Familiei Corleone discuta din propria masina cu un partener de afaceri.Cand a deschis geamul pentru a ii intinde colaboratorului sau o suma de bani a fost surprins cu un glont de la departare in tampla!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smith

Rank: Vice-Director

Contractul ales: =S1lv3r=

Arma folosita (Sniper / Rifle): Sniper

Descriere: Tinta mea deabia iesise de la jail si a chemat un coleg Barzini cu masina, sa-l ia. Intre timp, colegul sau a murit si din nefericire, odata cu colegul sau, l-a atins si sniper-ul meu, din tufisurile din fata primariei, aman2 parasind aceasta lume. Cadavrul a zacut apoi pe capota masinii, neputincios. Eu m-am evaporat dupa zidurile cladirilor, trecand neobservat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Addyn

Rank: 2

Contractul ales: Edi_Stepe

Arma folosita: Rifle

Descriere: Raport Victima mea dadea testele pentru FBI intr-un loc nu prea bine ales.La ultima intrebare s-a trezit cu un glont de rifle direct in cap si a inceput sa innoate cu pestisorii.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : Fernandooo

Rank : 4

Contractul ales : http://img.b-zone.ro/images/49432289083116531465.png

Arma folosita : Rifle

Descriere : Tinta se afla la o intrunire impreuna cu liderul sau si alti membri ai altor mafii , si-a dat seama ca este urmarit , si a decis sa fuga in casa pentru a se ascunde si ai fi pierduta urma , dar exact cand a bagat cheile in usa , a deschis-o , a apasat clanta pentru a intra , s-a trezit cu un glont in cap

 

 

Nume in joc : Fernandooo

Rank : 4

Contractul ales : http://img.b-zone.ro/images/36630176217523393779.png

Arma folosita : Sniper

Descriere : Tinta isi procura materiale impreuna cu colegul sau , pentru a face arme mafiei sale , cand s-a trezit cu un glont in cap din parbrizul din spate

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smith

Rank: Vice-Director

Contractul ales: CatalinhoS

Arma folosita (Sniper / Rifle): Sniper

Descriere: Pai, victima mea a terminat live-ul, l-am asteptat pret de vreo 10 minute sa incheie conversatia, de sus de pe antena, prin obiectivul de la sniper. A incercat sa fuga dupa live, no chance . . .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Oantzah

Rank: Freelancer

Contractul ales: Ramona_Diva

Arma folosita : Rifle

Descriere:Dupa o lunga urmarire, am gasit locul potrivit. Deodata ea s-a prabusit la picioarele iubitului

Edited by OanTzah
Link to comment
Share on other sites

The Silent One #9 - Smith (Sniper)

The Silent One #9 - Oantzah (Rifle)

___________________________________________________________________

The Silent One #10 a inceput, puteti posta pana duminica seara (termen limita)

 

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: collonelu,pe atunci

Rank: 1

Contractul ales: Snizel

Arma folosita (Sniper / Rifle): rifle

Descriere: a stat cateva minute afk,iar cand a revenit..poc

Edited by Collonelu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SeNz0r

Rank: 2

Contractul ales: CiupaNezu

Arma folosita (Sniper / Rifle): Rifle

Descriere:Se pregatea sa urce in hunter sa isi continue antrenamentul dar am avut eu grija sa nu mai urce...

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alex_Romanu

Rank: 1

Contractul ales: [F4L]Oasisnoua

Arma folosita (Sniper / Rifle): Rifle

Descriere: Statea la discutii cu Dubliss si subliderii lor .... m-am invartit de 10 ori pe langa ei sa-mi dau seama de unde as putea sa-i vad bine , am gasit locul -> urcat , tras , mort

 

PS: In prima poza (se vede ca am mai facut una) mi se vede numai fundu , in asta se vede unpic pe langa rifle pe unde era si se vede si dubliss cum fuge :))

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Addyn

Rank: 2

Contractul ales: Raven

Arma folosita (Sniper / Rifle): Rifle

Descriere: Raport: Mi-am asteptat tinta in jur de 1-2 ore,am consumat multe gloante,dar a meritat deoarece ultimul glont a fost letal pentru victima mea.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smith

Rank: **Vice-Director

Contractul ales: Pypp

Arma folosita (Sniper / Rifle): Sniper

Descriere: Victima mea discuta ceva afaceri ilegale, probabil legate de droguri sau arme, cand , spre marea sa surprindere, a fost asasinat de glontul meu , venit de la distanta, fix in capul sau.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : Fernandooo

Rank : 4

Contractul ales : Costynho

Arma folosita : Sniper

Descriere : Tinta se afla in fata propiului bizz , discuta niste afaceri cu un partener de al sau , cand de sus , de pe un bloc foarte inalt , s-a trezit cu un glont in cap , care l-a doborat

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Smith

Rank: Vice-Director

Contractul ales: Alejandro

Arma folosita (Sniper / Rifle): Sniper

Descriere: Victima mea, un mafiot renumit, vorbea la telefon in fata agentiei de anunturi CNN Studio. Pandind-ul de ceva vreme, de pe o cladire alaturata, am asteptat momentul potrivit sa-i livrez un glont in spate, printre panourile cu reclame din apropiere. Apoi m-am facut nevazut in gradinile de pe VineWood.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: zNoPeR

Rank: FreeLancer

Contractul ales: myhaytza

Arma folosita (Sniper / Rifle): Rifle

Descriere: Dupa o asteptare indelungata tinta a revenit in joc. A incercat sa fuga de gloantele infailibilului meu Rifle :>

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Collonelu

Rank: 1

Contractul ales: DoNzMiTiTeL

Arma folosita (Sniper / Rifle): rifle

Descriere: M-am chinuit mai mult timp sa-l omor silent la el la hq dar nu am reusit,asa ca m-a omorat de 2-3 ori. M-am gandit ca dupa ce m-a omorat de atatea ori sigur va avea wanted,asa ca l-am asteptat la lspd,si cand sa fie arestat,mort

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - The Silent One
  • Ecs7azy unpinned this topic
  • Ecs7azy unlocked and pinned this topic
  • Ecs7azy locked this topic
  • Ecs7azy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.