Jump to content

Hitmen Agency - Anunțuri importante | Important announcements


Guest Bill
 Share

Recommended Posts

Sambata,26 noiembrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,27 noiembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

Incepand de astazi,27 noiembrie,in fiecare vineri de la ora 20:00 fiecare asasin are obligatia de a merge alaturi de lider/sublider dupa blacklist.

Fiecare hitman are voie sa ceara take asupra unui contract in caz ca tinta lui este AFK de 15min.+ in tren sau in HQ.

Link to comment
Share on other sites

Sambata,3 decembrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,4 decembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

Sambata,10 decembrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,11 decembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Duminica,11 decembrie ora 18:00 va avea loc un event special marca Hitman Agency,toti agentii sunt asteptati la HQ Hitman

Duminica,11 decembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

De astazi contractele se impart doar la :00 si :30,nu se mai acorda contracte intarziatilor din cauza problemelor din ultima vreme.Daca un rank 4 ofera contracte in alt interval de timp decat cel stabilit este sanctionat cu avertisment sau rank down dupa caz.Regula se refera la cazurile de contracte oferite la fix si jumatate,nu la take-uri sau give-uri pe motiv de iesire a tintei.

  • Ex: Daca un agent efecuteaza contractul la :03 si intreaba daca poate primi pt fix ii spuneti ca o sa primeasca la :30
  • Daca un agent intra pe server la :03 si cere contracul pt fix il informati ca va primi la :30
  • Nu se fac abateri de la regula !

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

Duminica,15 ianuarie ora 18:00 va avea loc un Event Special in cadrul HA cu ocazia ultimei zi de vacanta.Prezenta nu este obligatorie dar eventul va fi dotat cu premii speciale.

 

Duminica,15 ianuarie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

Duminica,12 februarie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

 

 

 

 

Duminica,12 februarie ora 18:00 va avea loc un Event Special in cadrul HA.Prezenta nu este obligatorie dar eventul va fi dotat cu premii speciale.

Edited by Addyn
Link to comment
Share on other sites

Motivele pentru care un membru al unei mafii poate posta un hitman pe Blacklist.Cititi-le si respectati-le !

  • - acel membru hitman să nu aibă undercover în momentul în care își face contractul.
  • - acel membru hitman să se dea de gol pe chat în momentul în care își face contractul.
  • - acel membru hitman să folosească arme non-silent în safe zone la efectuarea unui contract pe un mafiot.
  • - acel membru hitman să tragă aiurea într-o persoană din mafie pe care nu are contract, asta dacă nu se apără de acel membru.
  • - acel membru hitman să jignească membru mafiei sau mafia.
  • - alte situații care merită într-adevăr black list.

Link to comment
Share on other sites

30.09.2012 - Hitmen Agency are un nou lider. Pe aceasta cale tin sa ii multumim fostului Director pentru contributia sa la dezvoltarea agentiei.

 

01.09.2012 - Continuturile unor topicuri au fost modificate. Cititi fiecare topic in parte pentru a observa modificarile.

Unele modificari majore sunt:

- Schimbarea numarului de contracte obligatoriu in functie de RANK.

- Introducerea unei reguli obligatorii ce tine de purtarea skin-ului corespunzator a fiecarui agent, in functie de RANK.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Noutăți, ședințe și activități | News, meetings and trainings
  • Ecs7azy unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.