Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Hitmen Agency - Anunțuri importante | Important announcements


Guest Bill
 Share

Recommended Posts

ANUNT !

Au fost modificari majore asupra Regulamentului factiunii , al Blacklist-ului si inca cateva editari minore in alte topicuri (Orders and Agency skins).

Punand in aplicare "noul regulament," nu se va da nici un fel de WIPE pentru retestarea membriilor,dar pentru binele lor ei trebuie sa invete foarte bine acest regulament nou.

Link to comment
Share on other sites

ANUNT !

Dupa cum probabil unii stiti,numarul de membrii care pot fi recrutati in factiune e de 20.

S-a decis ca de acum se vor recruta in jur de 15 membrii doar.Motivelele pentru care s-a ajung la asta sunt urmatoarele.

- Pentru a fi pastrati doar cei mai activi membrii,iar cei ce intra ocazional / doar cateva minute pe zi (cateva exemple) vor fi demisi.Motivul principal pentru anuntul acesta e ca sa nu fie nelamuriri / probleme in legatura cu cei ce vor fi demisi pentru astfel de motive.

- Contractele : de cele mai multe ori ele nu ajung,nefiind suficiente pentru un numar de 20 membrii,motiv pentru care am decis sa recrutam doar in jur de 15 membrii.

Link to comment
Share on other sites

69661601965327278358.png

 

Sambata,27 august ora 14:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,28 august ora 21:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,3 septembrie ora 14:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,4 septembrie ora 21:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,10 septembrie ora 14:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,11 septembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,17 septembrie ora 14:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,18 septembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,24 septembrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,25 septembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,1 octombrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,2 octombrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,8 octombrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,9 octombrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,15 octombrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,16 octombrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,22 octombrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,23 octombrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,29 octombrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,30 octombrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

Sambata,5 noiembrie ora 21:00 va fi un antrenament,intalnirea la HQ Hitman (prezenta nu este obligatorie,este for fun)

Duminica,6 noiembrie ora 19:00 va avea loc o sedinta.Cine nu poate veni sa-mi dea PM cu motivul!

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Noutăți, ședințe și activități | News, meetings and trainings
  • Ecs7azy unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.