Jump to content

Hitmen Agency - Anunțuri importante | Important announcements


Guest Bill
 Share

Recommended Posts

Guest Bill

 

anunturi.png

 

:ro:

 

Acest topic este dedicat postarii ultimelor anunturi ce tin de agentie.
Vizionarea acestui topic este obligatorie, astfel incat, nici un agent sa nu omita ultimile adaugari.

 

:en:

 

This topic is devoted to posting the latest ads related to the agency.
Watch this topic is mandatory, so that any agent not to omit the last addition.

 

Edited by Ana.R
Adaugare logo + editare font.
Link to comment
Share on other sites

Guest Bill
merces_letifer_by_blinkovec.jpg

Duminica, ora 20:30 va fi prima sedinta de dupa wipe in care vom clarifica unele treburi
.

Sedinta se va desfasura in casa mea
.
(mai multe detalii in joc)

Link to comment
Share on other sites

merces_letifer_by_blinkovec.jpg

Joi, 15.07.2010 ora 20:00 antrenament.
.

Antrenamentul se va tine la HQ Hitman
.
(mai multe detalii in joc)

Link to comment
Share on other sites

Guest Anduu
65920062742140914536.png


Duminica, in data de
01.08.2010,
in jurul orei 19:00 va avea loc
sedinta
.

Locatia ramane
secreta
.

-rank up/demiteri

-Discutii despre relatiile intre agenti

-Desemnarea agentului lunii iulie

-Desemnarea The Silent One #3


Dupa sedinta, va avea loc
antrenamentul
.

Locatia ramane
secreta.

-cateva dueluri 1 vs 1

-mai multe dueluri pe echipe de 2 vs 2 si 3 vs 3

-last man standing ( event )

-last team standing ( 4 vs 4 ) - veti participa doar 8, vor fi echipe de cate 2 , 4 echipe [probabil vor fi doua evenimente daca veniti toti]



Cei care nu se pot prezenta sunt rugati sa posteze in topicul Discutii intre agenti.

Bill_Bonanno, Hitman Agency
Link to comment
Share on other sites

Guest Anduu
65920062742140914536.png


Duminica, 8 august, ora 21:00 va avea loc sedinta urmata de un antrenament
.

Daca nu puteti ajunge sunteti rugati sa postati la discutii factiune
.

Link to comment
Share on other sites

65920062742140914536.png

 

Duminica, 22 august, ora 21:00 va avea loc sedinta .
.

Daca nu puteti ajunge imi dati PM. (motivul trebuie sa fie unul bun)
.

________________________________________________________________________________

Reguli importante stabilite la sedinta.

- metoda noua cu privire la Blacklist. (Detalii la topicul Blacklist Hitman Agency)

- Contractele vor fi impartite de membrii rank 4+ doar la ora fixa si jumatate de ora (maxim 2 pe ora)

- Daca ai contract pe cineva,si acel cineva e AFK,trebuie sa astepti macar 5 minute inainte de a cere takehit.

- Buffalo vor putea fi folosite decat atunci cand aveti contract pe cineva (aveti grija de ele)

- Contractele pe admini sunt intersize de acum in colo. Atentie rank 4+, nu dati contracte cand tintele sunt adminii , incercati sa le evitati.

- Modificari majore cu privire la Silent one

Link to comment
Share on other sites

65920062742140914536.png

 

Sambata, 28 august, ora 13:00 va avea loc un antrenament . Cine nu poate venit sa imi dea PM (Motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Duminica, 29 august, ora 21:00 va avea loc sedinta saptamanala . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)
.

.

Link to comment
Share on other sites

65920062742140914536.png

 

Sambata, 4 septembrie , ora 13:00 va avea loc un antrenament . Cine nu poate venit sa imi dea PM (Motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Duminica, 5 septembrie, ora 20:30 va avea loc sedinta saptamanala . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)
.

.

Link to comment
Share on other sites

65920062742140914536.png

 

Sambata, 11 septembrie , ora 14:00 va avea loc un antrenament . Cine nu poate venit sa imi dea PM (Motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Duminica, 12 septembrie, ora 20:30 va avea loc sedinta saptamanala . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)
.

.

 

 

Link to comment
Share on other sites

91816165812173218211.png

Sambata, 25 septembrie , ora 13:00 va avea loc un antrenament . Cine nu poate venit sa imi dea PM (Motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Duminica, 26 septembrie, ora 20:00 va avea loc sedinta saptamanala . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Link to comment
Share on other sites

91816165812173218211.png

Sambata, 23 noiembrie , ora 13:00 va avea loc un antrenament . Cine nu poate venit sa imi dea PM (Motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Duminica, 24 noiembrie , ora 20:00 va avea loc sedinta . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

[

Link to comment
Share on other sites

91816165812173218211.png

Duminica, 7 noiembrie, ora 20:00 va avea loc sedinta saptamanala . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Deoarece sedinta de mai sus nu s'a disputat din cauza ca serverul nu a mers ,ea se va reprograma pe data de 14 noiembrie , ora 20:00 .

Link to comment
Share on other sites

91816165812173218211.png

Sambata, 22 ianuarie, ora 14:00 va avea loc o sedinta . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Nu am putut anunta de mai devreme deoarece forumul nu a mers,dar v-am anuntat in joc.

Link to comment
Share on other sites

91816165812173218211.png

Sambata, 5 februarie, ora 15:00 va avea loc o sedinta . Cine nu poate venit sa imi dea PM (motiv bun | vreau un numar mare de agenti)

Nu am putut anunta de mai devreme deoarece forumul nu a mers,dar v-am anuntat in joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Noutăți, ședințe și activități | News, meetings and trainings
  • Ecs7azy unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • Hawk ToV locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.