Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

DuTzuXD--Problema sunet--No Audio Output Device Is Installed


DuTzuXD
 Share

Recommended Posts

Nume: DuTzuXD

Ce problema ai ?: Pai azi am dat un restart la pc si cand lam aprins aveam iconita de la sunet cu X si pun cilcul pe ia si zice ca No Audio Output Device Is Installed bun am instalat din nou placa de audio si tot asa aparea mam uitat si pe net cu problema si am facut cum a facut ei si tot asa apare nustiu ce sa ii fac doar sunt bagate boxele unde trebuie si tot nu merge tot asa apare.

De cat timp aveti problema respectiva ?: De azi

ScreenshotzqyvpLv.png3bfzZdr.pngRXukgWy.png
Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

@@DuTzuXD, Urmeaza pasii astia: click dreapta pe acea iconita -> volume control options -> all devices currently playing sound.

Daca nici asta nu merge, ruleaza optiunea de ,,Repair'' sau ,,Depanare'' a computerului si vezi ce problema iti indica.

 

Link to comment
Share on other sites

#iCloudRR pai de unde sa iau driverul lam instalat cu un program Driver Booster si mia gasit driverul Realtek high definition device si lam instalat azi dimineata si a mers cand am dat restart iar nu mia mergea nu stiu ce pot sa ii faca datimi un link cu driverul daca puteti!!

Link to comment
Share on other sites

@@DuTzuXD, Cauta pe google programul Everest si da-mi o poza cu placa audio pe care o detii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.