Jump to content

Program pentru intrarea pe sa:mp cu mai multe conturi [MultiProces]


VODA UltRaSs

Recommended Posts

Salut, am vazut multi jucatori care cauta acest program, acesta iti permite sa intri cu 2 sau mai multe conturi simultan pe sa:mp, acest program foloseste mult mai putine resurse decat SandBoxie cu care poti deschide doar 2 conturi simultan, sper ca v-am fost de ajutor. Daca intampinati probleme imi trimiteti un PM si o sa va ajut.

Link de descarcare:
http://www57.zippyshare.com/v/11795812/file.html

Link to comment
Share on other sites

@@Heisenberg, Ok, nu ti-am cerut parerea, nu am cerut +1 sau ceva de genu, am postat doar sa ajut, bafta ;)

Te dai desptept cand esti prost. S-a postat cum s-a zis mai sus. Taci si cere TC. Data viitoare fii mai atent.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor ne luam la cearta pentru un program?
In primul rand explicati-mi si mie cum jucati voi cu 2 conturi in acelasi timp?

Singura modelitate este sa lasi un cont sleep si unul sa te joci altfel nu te poti juca cu 2 conturi.

Link to comment
Share on other sites

@@aLpaciNo94, da avantajul e ca poti lasa amandoua conturi pe sleep. Teoretic joci pe 2 conturi odata.

 

@, atat timp cat faci topicuri aiurea, si eu ti-am zis ca exista astfel de topic, nu trebuie sa dai report sa demonstrezi cat de copilaros esti. Cica topicurile tale... Mai fa o pauza.

Link to comment
Share on other sites

@@Heisenberg, Imi place si mie cum te dai mare filozof intr-o joaca inconjurata de copii intre 12 - 14 ani,

Sa ai 20 de ani si mai joci in Samp, vai de tine ba, vezi ca ai cosuri si pe la buci.

Om pierdut in viata.

Zise copilul de 16 ani si mai lua o gura din gramatica limbii române. Mai treci pe la școala, subiect închis.
Link to comment
Share on other sites

@@Heisenberg, pai ce zic, mare filozof intr-o joaca

E o joaca "seriosule", mai lasa gramatica si distreaza-te, ca degeaba ai 20 de ani daca iti pierzi timpul in samp.


Stai, ca pe langa samp e si obsedat de cs:go =))

daca ai noroc pe la vreo 40 de ani o sa-i platesti la o femeie serviciile sa nu mori virgin.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.