Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare - Nathen


Nathen
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Nathen

- Prenume: Emi

- Varsta: 21

- Locatia: Craiova

- Ocupatie: Momentan cu facultatea.

- Jocul(rile) preferat(e): Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Global Offensive, Clash Of Clans, GTA San Andreas Multiplayer s.a.m.d

- Hobby-urile tale: Sahul, fotbalul, tenis de camp, golful, dezlegarea cuvintelor incrucisate, rezolvarea de puzzle-uri s.a.m.d

- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Deci, pentru inceput, ma numesc Emi ! (am mai zis asta deja), sunt o fire creativa, sociabila, imi place sa glumesc, si sa rad :D (cand e nevoie). Sunt mai multe de zis...dar prefer sa ma opresc aici. Cine e interesat sa stie mai multe detalii despre mine, ma poate gasi pe server-ul de TeamSpeak sau pe server-ul de SA-MP (in special fetele, heheh :D).

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Eh, nu cred ca este cineva sa nu fi aflat inca de aceasta comunitate.

- Alte precizari?: Mi-a facut placere !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.