Jump to content
CBN D a n i BD

Discuţii CS.B-ZONE.RO

Recommended Posts

u7uMEif.png

Discuţii CS.B-ZONE.RO!

Aici se va discuta în limita bunului simţ orice legat de CS.B-ZONE.RO, deci fără "bună, ce mai faceţi, back de la scoală" sau chestii dinastea.

Spamul şi alte încălcări ale Regulamentului Forumului, se vor pedepsi ca atare.

Copyright © DaniBD All rights Reserved!

Edited by TibiSfhw
update

Salutere tuturor!
Ţin să vă anunţ că serverul Official al comunităţii a revenit.

Vă aşteptăm să ne distrăm împreună.

Connect CS.B-ZONE.RO!!!

Salut, foarte bine ca s-a gandit cineva sa redeschida vechiul si oficialul server classic de cs 1.6

Ne auzim prin game al-Qaeda Zawahiri !

Spor la fragg-uri !

Mersi ! al-Qaeda Zawahiri locul 2 in top 15 :D

Serverul a atins in seara asta 12 jucatori online ;)
Daca vreti sa ne ajutati sa ne facem cunoscuti, conteaza :)

Daca vreti, puneti si voi asta - b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - la semnatura :)

• Upvote 1

Serverul a atins in seara asta 12 jucatori online ;)

Daca vreti sa ne ajutati sa ne facem cunoscuti, conteaza :)

Daca vreti, puneti si voi asta - b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png - la semnatura :)

Oho super asa daca s-a atins 12 tot asa atinge si 30 :D

Am mai ramas in top ca eram pe 1 cand am iesit ... =)) ?

Ma bag maine iar B-)

Felicitari pentru svr :*

Edited by Truda TOV

@@Truda TOV, Multumim frumos!

Aplicatiile pentru Admin sunt acum deschise, avem nevoie de 5 Admini capabili! - http://forum.b-zone.ro/topic/321955-cautam-5-admini/

Daca nu indepliniti cerintele, va rugam sa nu va irositi timpul si sa aplicati, pentru ca o sa fiti respinsi!

Foarte frumos noul update, dar un singur lucru e gresit, acel friendly fire, nu e bun deloc deoarece majoritatea se omoara intre ei ca asa vor ei sau il lovesti din greseala pe colegul tau si ii scade HP cu grenada, gloante etc ..

In rest super smecher, bravo !

Hai sa-l ducem la 30/30 !

@@Truda TOV, Era scos si ala, dar trebuia sa dam restart.

Multumim de aprecieri! :)

Kilroy sa stii ca nu merg cs-urile alea pe care mi le-ai sugerat atunci.

Poate ma ajuta altcineva.La toate cs-urile pe care le descarc se face ecranul negru atunci cand incerc sa intru in ele.Poate sa ma ajute cineva cu problema asta?

NU vreau sa renunt asa usor.

Foarte bine ca s-a deschis... am mai jucat in trecut pe el si tin minte ca era aproape plin. Sper sa reusesti cu el si sa-l duci in cel mai inalt stagiu. O sa intru si eu. Nu zilnic, dar o sa fiu prezent cand pot.

Nick: cosminks/istep

@@Truda TOV, Era scos si ala, dar trebuia sa dam restart.

Multumim de aprecieri! :)

Bun asa :D va rog sa nu mai dati RR la top :))

Ca iar nu apuc sa fac kills ...

@@Prelungitor The Best, Ce-i asa greu sa descarci un Counter-Strike de pe google?

Daca nu iti merge si nu stie nimeni cum sa te ajute, nu inseamna ca nu vrea nimeni.

Cine intra la un Counter-Strike?

@@Prelungitor The Best, Ce-i asa greu sa descarci un Counter-Strike de pe google?

Daca nu iti merge si nu stie nimeni cum sa te ajute, nu inseamna ca nu vrea nimeni.

Cine intra la un Counter-Strike?

Neata baietii !

Intru eu Maxi numai sa invat ceva ca maine am examen .. ne auzim prin game !

Bafta ! rupe fragurile <3

@@Prelungitor The Best incearca sa iei un Counter-Strike original de pe google, nu cu moduri sau prostii, sigur o sa iti mearga, daca nu vezi sa nu iti lipseaca vreun .DLL sau ceva program de la placa video.

Edited by Truda TOV

Cu ocazia ca serverul de 1.6 al comunitatii a revenit, ma voi reapuca de CS 1.6. Sper ca ownerii care l-au redeschis sa faca o treaba buna pe el si sa nu dezamageasca. nab, ia-ti CS-ul de pe Steam.

Edited by JAMES
  • Upvote 1

Neata baietii !

Intru eu Maxi numai sa invat ceva ca maine am examen .. ne auzim prin game !

Bafta ! rupe fragurile <3

@@Prelungitor The Best incearca sa iei un Counter-Strike original de pe google, nu cu moduri sau prostii, sigur o sa iti mearga, daca nu vezi sa nu iti lipseaca vreun .DLL sau ceva program de la placa video.

Am descarcat de pe mai multe sv,tot nu mere.Poate lipseste un DLL sau poate ceva de la placa video,o sa vad

Cu ocazia ca serverul de 1.6 al comunitatii a revenit, ma voi reapuca de CS 1.6. Sper ca ownerii care l-au redeschis sa faca o treaba buna pe el si sa nu dezamageasca. nab, ia-ti CS-ul de pe Steam.

Mai soniq :)) cum sa-ti spun eu: 0$

Vă aşteptăm să ne distrăm împreună.

Connect CS.BZONE.RO!

Am descarcat de pe mai multe sv,tot nu mere.Poate lipseste un DLL sau poate ceva de la placa video,o sa vad

Incearca sa scoti CS 1.6 original non-steam scrie asa pe google si iti apare acolo un site, nu pot da nume si nici link sa nu primesc ban pentru reclama, e CS original si ar trebui sa iti mearga, daca nu intra pe google, scri ce laptop ai ce windows si iti scoti programele hardware de acolo pentru placa video sau incearca sa instalezi un DirectX iar daca nu poti incerca sa iti scoti de pe google dll missing sau ceva de genu e un program si iti arata ce dll iti lipseste si cauti pe google .. cam astea ar putea fi toate variantele existente .. PS: vezi daca ai windows 8 nu iti merge asta normal trebuie sa scoti CS 1.6 for windows 8 si o sa iti mearga 100% ..

MaxiBD intru si eu maine, ca azi am bagat mare pentru sesiune .. Mai sunt in top 15 :)) ?

Edited by Truda TOV

Chestia cu nu iti merge daca ai Win 8 nu e adevarat, poti modifica cs'ul sa iti ruleze ca si pe un alt windows in modul de compatibilitate. Am avut Win 8 si a mers perfect si atunci, dar nu mai stiu pe ce mod de compatibilitate l-am avut.

Atunci, mare pacat =))))