Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare Haku


Trag
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Haku


- Prenume: Stefan


- Varsta: 17 ani.


- Locatia: Iasi


- Ocupatie: Elev


- Jocul(rile) preferat(e): Sa:Mp\Lol\CS


- Hobby-urile tale: Sportul


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Numele meu este Stefan, am 17 ani, locuiesc in Judetul Iasi in prezent studiez la un liceu cu profil constructor din oras. Pentru inceput vreau sa precizez ca sunt o fire ambitioasa si cand ma apuc de un lucru il duc cu bine pana la capat. Sunt o fire prietenoasa. Obisnuiesc sa vorbesc cu oricine din jurul meu, sunt sociabil, receptiv. Doresc sa mentionez ca sunt o persoana deschisa la provocari, amabila. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, ascult de catre superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor, sunt o fire energica, creativa, in continua cautare de senzatii noi. Mereu gasesc cate ceva de facut, nu sa petrec doata ziua dormind sau uitandu-ma la televizor. In timpul liber ies la un suc cu prietenii, joc un fotbal sau merg la o plimbare cu bicicleta. Ma imprietensc foarte repede cu oamenii, imi place sa socializez si sa ma distrez.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De pe internet.


- Alte precizari?: Bine v-am gasit.


Link to comment
Share on other sites

Bun venit!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.