Jump to content

Creatii - MSiLevy


.Levy.
 Share

Recommended Posts

Frumos, bravo pentru munca depusa!

Link to comment
Share on other sites

Frate, sunt geniale, ador semnăturile tale, aștept să-mi dai PM să-ți cer niște chestii, +1 din inimă, magnifice creații.

Mersi, apreciez, dar nu ofer resurse personal, ai sectiune poti face o cerere de resurse, o sa postez si eu daca e cazul.

 

Foarte frumoase, felicitari. Poate, iei designer. ;)

Mersi, poate.. Cine stie, dar nu prea cred.

 

 

Frumoase lucrari,bafta pe viitor!

Mersi, de asemenea.

 

Foarte frumos se vede munca depusa felicitari!

Eehh si tu acum.

 

Buna treaba.

Mersi, am sapat 7 ani la lucrarile astea.

 

Good Job :P

Thanks.

 

Super lucrari

Mersi.

 

Frumos, bravo pentru munca depusa!

Mersi, incerc si eu sa pun oleaca de fuflet in lucrari, daca tot vreau sa progresez in acest domeniu.

 

#NEW:

 

cEadbN7.png

 

9qkJawL.png

 

o8Fy4Up.png

Link to comment
Share on other sites

ai putea sa-mi faci si mie un avatar? Nume: HaNiBaL

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

@, 022Pcjb.png

 

MS e super

Link to comment
Share on other sites

Semnaturile mi se par incarcate si dezordonate, in schimb semnatura asta ti-a iesit cel mai ok, desi e prea blurat backgroundul si textul lasa de dorit.

 

 

Lucrarile de tip render se fac dupa bunul plac si gusturi proprii, iar parerea mea este ca nu sunt incarcate, daca comparam lucrarile mele cu alte tipuri de lucrari render, iti garantez ca nu sunt incarcate si apropo, am lucrari render in primul post, te rog sa te uiti si peste acelea.

Pana la urma parerea mea personala despre stilul meu conteaza cel mai mult si sa lucrez dupa placul meu ;)

Link to comment
Share on other sites

Asa e, si mie imi place din cand in cand sa ies gol pe strada dar lumea se uita urat pe mine.

 

Fara alte comentarii, daca te consideri tu mai bun ca mine, astept sa ma provoci la battle.

Pana atunci nu-mi critica stilul de lucru si-mi spune ca lucrez oribil, ca aste reiese din mesajul tau.

Am facut parte din diferite echipe de design si una dintre ele a fost pe cea mai mare comunitate de gaming ( nu dau nume ), stiu prea bine la ce nivel ma aflu si nu sunt la nivelul la care ma consideri tu ca sunt.

Am tras un ochi pe portofoliu tau, avatarele tale nu m-au impresionat, cat despre lucrari render am vazut doar una, care sa spunem ca era acceptabila, dar cu toate astea era mai incarcata de cat lucrarile mele si no flow, no integrare render. Asa ca te rog prietene, nu comenta daca nu stii de ce sunt capabil.

Link to comment
Share on other sites

 

Fara alte comentarii, daca te consideri tu mai bun ca mine, astept sa ma provoci la battle.

Pana atunci nu-mi critica stilul de lucru si-mi spune ca lucrez oribil, ca aste reiese din mesajul tau.

Am facut parte din diferite echipe de design si una dintre ele a fost pe cea mai mare comunitate de gaming ( nu dau nume ), stiu prea bine la ce nivel ma aflu si nu sunt la nivelul la care ma consideri tu ca sunt.

Am tras un ochi pe portofoliu tau, avatarele tale nu m-au impresionat, cat despre lucrari render am vazut doar una, care sa spunem ca era acceptabila, dar cu toate astea era mai incarcata de cat lucrarile mele si no flow, no integrare render. Asa ca te rog prietene, nu comenta daca nu stii de ce sunt capabil.

Nu ma impresionezi, alte argumente n-ai?

Edited by South Ming
Link to comment
Share on other sites

Nu ma impresionezi, alte argumente n-ai?

 

Aiurea cu tine, se pare ca nu esti decat un post-hunter aiurit.

Acest topic nu este dedicat pentru astfel de lucruri, daca vei continua sa intervii cu astfel de argumente voi cere sanctionarea ta!

Link to comment
Share on other sites

Ai lucrari foarte frumoase, imi plac cateva semnaturi si avatare in special, insa la unele lucrari ai cam prea mult blur, incearca sa pui la sfarsit un Sharpen -> Sharpen si scadei putin opacitatea, la unele am vazut ca ai pus. Mult succes pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Ai lucrari foarte frumoase, imi plac cateva semnaturi si avatare in special, insa la unele lucrari ai cam prea mult blur, incearca sa pui la sfarsit un Sharpen -> Sharpen si scadei putin opacitatea, la unele am vazut ca ai pus. Mult succes pe viitor.

Stai linistit ca pun Sharpen ;)

Variaza in functie de stock, iar ce vezi tu pe lucrari, nu e blur excesiv ci e o nuanta de alb acordata din exponsure si gradient map.

Link to comment
Share on other sites

Unele avatare prea blurate, în rest foarte ok

 

Thanks boy :)) Dar depinde si de stock, din unghiul meu de vedere nu sunt blurate, pentru ca stiu prea bine cum lucrez ;) Si totodata sa te uiti si pe restul lucrarilor.

Lucrezi frumos, ai +1.

Ar fi fost ceva daca ai si fi dat :))

Link to comment
Share on other sites

@, Parerea mea, simplitatea este cea mai buna unealta de design, dar as fii curios cum faci o manipulare photo. In rest frumoase lucrari, culori bine alese. Dar, parerea mea este sa renunti la border-ul ala, sau cel putin sa ai mai multe tipuri de border-uri. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

  • Zeldris changed the title to Creatii - MSiLevy
  • Andrada locked this topic
  • Zeldris unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.