Jump to content

Creatii - MSiLevy


.Levy.
 Share

Recommended Posts

Sunt frumoase. Felicitari pt munca depusa.

Multumesc.

 

Foarte frumoase :) Felicitari

 

Multumesc, apreciez.

Sunt foarte frumoase creatiile pe care le faci, felicitari ! :)

Multumesc. Doamne ajuta sa ma vezi pe aici imbracat in albastru "Designer".

 

Misto, felicitari.

Misto parerea. ;)

 

Se putea si mai bine , asta e nume myCro? =)))))))) te pupa fratele hAlex. Misto baiat chiar imi plac toate,buna treaba ;)

Mereu exista loc de mai bine, nu ma consider la un nivel foarte inalt, dar am destule cunostinte in acest domeniu, cat sa reproduc orice tip de lucrare.

hAlexhandru.. Da asta-i nume bă? Al meu macar suna decent si normal, in cazul tau suna ca si cum ti-as tuşi acolo numele "Alex". =))

 

@, Parerea mea, simplitatea este cea mai buna unealta de design, dar as fii curios cum faci o manipulare photo. In rest frumoase lucrari, culori bine alese. Dar, parerea mea este sa renunti la border-ul ala, sau cel putin sa ai mai multe tipuri de border-uri. Felicitari!

Cateodata vorbesti de parca ai avea ceva soi de hematon pe creier, iar uneori esti intelept.

Oleaca ne asemanam noi, ca asa mai fac si eu. *Creca de aici zodia de gemeni in cazul meu.

Si totodata ai vorbit ca un fost lider design de pe o comunitate renumita unde am fost designer. O sa vezi si o manipulare, toate la timpul lor. :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari myCro pentru creatiile tale!

Multumesc.

 

Felicitari ai +1 de la mine!

Multumesc, gestul conteaza. ;)

 

 

 

#NEW:

Ca tot Prada dorea sa vada o manipulare, am facut o manipulare.

 

nJiHeG1.png

 

Resursele cu care am lucrat le gasiti mai jos:

 

Cloud I: Click Here

Cloud II: Click Here

Girl: Click Here

Wing: Click Here

Feather: Click Here

Link to comment
Share on other sites

Foarte bune lucrari, eu te stiu de mult de pe comunitatea lu' di@ parca am avut designer amandoi in aceeasi perioada ( cam acum 1 an - 1 an jumate daca nu ma insel). Mereu ti-am admirat stilul si iti urez noroc in continuare, sa avansezi cat de mult poti.

Link to comment
Share on other sites

Foarte bune lucrari, eu te stiu de mult de pe comunitatea lu' di@ parca am avut designer amandoi in aceeasi perioada ( cam acum 1 an - 1 an jumate daca nu ma insel). Mereu ti-am admirat stilul si iti urez noroc in continuare, sa avansezi cat de mult poti.

Ma indoiesc de asta.

 

Ai niste lucrari foarte bune, mai incearca totusi sa schimbi borderul de la avatare.

Stai chill ca nu folosesc doar un border si in comparatie cu altii, folosesc si detin destul bordere si nu alea basice, care le faci singur prin soft light, overlay sau border negru.

 

Interesante creatii, felicitari!

Multumesc.

Frumos! Felicitari.

Merci.

 

#NEW:

Am incercat sa fac un large piece, pe 660x1065 pixel's.

 

luVB92L.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cum nu merge butonul "Edit" voi face o noua postare.

Ca tot m-am jucat si eu putin in After Effects dupa multa vreme, am realizat si eu ceva animatii.

 

#NEW:

0RCfrDO.gif

 

WH0MmXr.gif

 

So.. Ceva mai copilaresc.

QJT6Ijt.gif

Link to comment
Share on other sites

@, Uitate de pe pagina 1 pana pe pagina 4 si apoi lasa-mi din nou o parere. ;)

Ai sa vezi acolo lucrari variate, atat render, cat si animatii, pana la web design.

Link to comment
Share on other sites

Destul de frumoase si reusite. Buna treaba!

Mai reusite decat avatarul tau ;)). Oricum mersi.

 

Frumos, Continua tot asa.

Multumesc, asa voi face.

 

Felicitari pentru munca depusca, chiar imi plac foarte mult! ;)

Multumesc, ma bucur ca apreciati.

 

#NEW:

JYkKWMz.pngE9IBhfP.pngusrbuuo.pngjo3wCvI.png

 

zdfCOLr.png - Battle: Click Here

 

mMhQTht.png - Battle: Click Here

 

AVjyMhr.png

Link to comment
Share on other sites

Prea misto blur, tine-o tot asa.

Multumesc.

 

vQcISsv.png niste tutoriale?... pentru semnaturile astea..? Lucrezi bine!

Nu as avea ce tutorial sa fac la lucrarile de tip render .. Pentru ca fiecare lucreaza dupa propriile resurse si imaginatia sa, singurul care l-as putea face ar fi speedart-uri.

Link to comment
Share on other sites

  • Zeldris changed the title to Creatii - MSiLevy
  • Andrada locked this topic
  • Zeldris unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.