Jump to content

[PORTOFOLIU] LeTaL aka JaSSeM


baCiu
 Share

Recommended Posts

cocalar level 999. Ti se pare ca esti ZEW daca pui A.K.A ba fraiere? Dă-te-n gâtu' mă-tii e replica vieţii tale

Când eu îmi bag pula-n bani, maşini, faimă şi ţoale!

 

Link to comment
Share on other sites

[Member=

Ak 47], mane, daca am chef sa-mi bat cucu de tine o fac, dar n-am chef sa ma iau in gura cu toti parlitii, mai bine abtine-te cumetre, daca nici nu stii ce inseamna "aka" ce vii tu aici smecheras sa comentezi? "aka" pentru mine inseamna "sau", asa ca du-te in rasa ta de aici ca ne suparam.

 

 

 

NEW :

Avatars 150x300, free : UW7ltvO.pngA6UQCp7.png, avatar gif pentru Leventhe : ol0hwwQ.gif + 2 semnaturi : raHLGtL.png & ek3pfBi.gif + un logo pentru mine : OxSchUA.png

Edited by AIM JaSSeM
Link to comment
Share on other sites

Slabe. Pattern prost pus, avatarele duc lipsă de efecte, filtre etc. Keep Work.

Link to comment
Share on other sites

[Member=

Authe], decat sa pun efecte prea multe si sa arate urat, mai bine le las mai simplute, cum imi plac mie, iar la cea cu pattern, sincer e prima lucrare cu pattern, asa ca..

Da, acum sincer, arata cam nasol, dar asta e, cum am zis mai sus, prima lucrare cu pattern.

Apropo, mai exact de ce efecte duc lipsa lucrarile mele, daca ma criticati, spuneti-mi si motivul fratilor.

Link to comment
Share on other sites

Lasa patternul liniar, nu da bine pe toate pozele si mai joaca-te cu filterele pana iti place ce vezi. Incearca sa mai schimbi fonturile si sa le schimbi pozitia/dimensiunea, sunt aproape identice in toate avatarele.

Totusi, de la pagina 1 la pagina 5 ai evoluat, n-am ce zice.

Link to comment
Share on other sites

[Member=

South Ming], mersi fain boss-ule, atunci o sa las momentan textul de-o parte si o sa ma ocup doar de blur, efecte etc, dupa o sa ma bazez si pe text, si o sa las patternu, dar despre semnaturi ce zici?

 

 

 

[Member=

Mafios], mersi boss-ule.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.