Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Dau conturi lvl 7 rpg4 condiție sa fiți activi


Nokia1

Recommended Posts

Le-a facut omu pe referalul lui si acum incearca sa faca un ban cinstit.

Nu va lasati prostiti.

Da. Au referale meu si cu cei prostesc?

Ilegal, vei lua ban pentru asta, cont vandut (Asta daca vinzi unul ;) )

Scrie undeva ca vând ?
Link to comment
Share on other sites

Da. Au referale meu si cu cei prostesc?

Scrie undeva ca vând ?

 

La munca prietene. Asa poate face oricine. Vrajala ieftina nu mai tine. Daca vrei sa ai oameni pe referal trebuie sa le oferi si beneficii adica fapte nu vorbe!

Link to comment
Share on other sites

 

La munca prietene. Asa poate face oricine. Vrajala ieftina nu mai tine. Daca vrei sa ai oameni pe referal trebuie sa le oferi si beneficii adica fapte nu vorbe!

Ce zici tu acolo ca poți sa faci si tu m-a. Eu dau 4 conturi de lvl 7 ca am stat pe ele online la început sa fac level mai repede si acuma eu nu mai joc pe ele si le dau la oameni sa stea dacă vrea. Mai du-te pe la școala!

Link to comment
Share on other sites

Câte ore Jucați pe zi: Unde-va la 5 ore când e școală
In ce interval: Depinde de zi, când ies la 19 mă joc până la 00. Când ies la 18 mă joc până la 23:00. Când ies la 17 stau, ies pe afară și intru pe la 19:30 până la 23. Și când ies la 16 ies pe afară până la 20:30, și aprind PC la 21 stau până la 1-2.
Si ce ai de gând sa faci cu contu: Să filmez pe el, am canal de youtube. https://www.youtube.com/channel/UCMv1E7C7N31uwiA2EFBhV4Q

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.