Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare Rewolver


Rewolver
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Rewolver


- Prenume: Constantin


- Varsta: 17 ani.


- Locatia: Campina


- Ocupatie: Elev


- Jocul(rile) preferat(e): Sa:Mp, Cs GO, Out Last, etc


- Hobby-urile tale: Dans.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Liviu si am varsa de 17 ani. Momentan studiez in orasul Campina la Liceu Tehnologic Energetic cu profilul electric. Locuiesc in Capina, judetul Prahova. Sunt o fire prietenoasa, ambitioasa, sociabila, orgolioasa si uneori impulsiva. Cred ca sunt pu?ine persoane care ma cunosc cu adevarat. Nu pot spune ca sunt un om simplu sau u?or de în?eles. Sunt o fire contradictorie, complicata. Si apreciez enorm oamenii care încearca sa ma în?eleaga ?i nu se grabesc sa ma judece. Cred in mine, cred în prieteni de?i pâna ?i prietenia a devenit în momentul de fa?a un lucru relativ. Îmi place via?a. Îmi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am în preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Fac parte dintr-o formatie de dansuri Street Dance si pot sa spun ca prin dans ma exprim cel mai bine. Nu îmi plac oamenii arogan?i. Nu îmi plac oamenii care î?i rezolva problemele într-o maniera agresiva. Nu îmi place sa fiu tratat ca pe un obiect. Nu pot spune ca sunt o persoana calma care trece cu rabdare peste toate mizeriile, dar dupa ce ma aprind, îmi trece. Mi-am dat însa seama ca nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu împacat eu cu mine, sa fiu con?tient de lipsuri ?i sa încerc sa le acopar. Deobicei sunt realist, o fire optimista dar poate si mult prea visatoare.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Prieteni.


- Alte precizari?: Multumesc.


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.