Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Spune NU gangului englez. *69 Pier Mobs*


Expres din PLANTE

  

280 members have voted

  1. 1. Vreti ca 69 Pier Mobs sa devina gang de playeri englezi?

    • Vreau sa devina gang de englezi.
      77
    • NU vreau sa devina gang de englezi.
      203


Recommended Posts

Salut lume. Sunt foarte sigur ca ati citit asta: http://forum.b-zone.ro/topic/325208-english-gang/#entry4882964. Daca nu ati citit, va spun eu despre ce este vorba. Staff-ul vrea ca 69 PM sa devina un gang de playeri straini. Vor sa dea wipe tuturor playerilor care au muncit pana acum si au tinut factiunea pe primele locuri din /top.

 

Propun sa se deschida un alt gang pentru englezi in bayside ca au loc destul sau alt gang sa fie transformat in gang de englezi deoarece toti jucatorii din 69 PM au muncit mult sa mentina orasul cucerit.

 

Daca sunteti de acord cu mine, sustine-ti-ma cu un comment/ +1 sau reclama acestui topic. Vreau sa spuna toti ce parere au despre aceasta chestie. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Sa aleaga pe fiecare server gang-ul cu cei mai putini rank 4+

Link to comment
Share on other sites

Este o idee foarte proasta, jucatorii care au muncit pentru rank in aceasta factiune si au cucerit top-ul sa fie dat afara, este absurd. Daca tot vor sa faca un nou gang, sa faca unul NOU nu unul deja existent si sa-l transforme in englez. Ma rog, mai are sa faca LVPD sau SFPD pentru englezi si deja e suficient. Kelton, gandeste-te mai bine. Pana la urma comunitatea este ROMANA, fondatorii sunt ROMANI, daca am ajuns sa ne dam romanii la o parte pentru straini, inesamna ca avem o conducere care nu s-a gandit bine.

Link to comment
Share on other sites

Bai vere, alegeti un gang de pasnici ba, care au 1 turf luat de 2 luni, la ce sa dati wipe in 69 unde sunt atatia care au muncit sa mentina gang-ul atat timp in top si atatia care au muncit pentru rank, spre exemplu eu in 2 saptamani ar trebui sa iau r5, pentru ce am rezistat atat, sa va bateti voi joc de noi ?

Link to comment
Share on other sites

Nu e corect ce se intampla ba. Ce v-a venit? Voi ganditi? Stiti cat au munctit membrii acestei factiuni sa obtina rank 4 SI SA TINA FACTIUNEA IN TOP?

Deschideti un alt gang sau alegeti ALT GANG. De ce alegeti un gang care e pe locul 2 in top?

Verdant are 40 TURFS, credeti ca daca s-ar da WIPE ei ar sta fara sa faca nimic?

Inca odata, nu e corect ceea ce faceti. Ganditi-va frate. Nu va bateti joc de 69 Pier MOBS

 

NU DATI WIPE LA O FACTIUNE ASA DE BUNA.

Link to comment
Share on other sites

R.I.P. 69 Pier Mobs!

In curand 69 Pier o sa devina pasnica, o sa i se spuna "Gang-ul laggerilor", o sa fie mai ceva ca TTB, s-a duuuuus!

O sa vezi toti talibanii cu ping 1000 intrati aici, lideru' actual isi pierde functia fara nicio vina, membrii isi pierd rank-ul si o sa fie o factiune pasnica in plus.

Link to comment
Share on other sites

Aceasta idee dupa parerea mea este una foarte proasta,de ce?:

1.Este o bataie de joc sa dai wipe unor membri care au rank-uri mari in aceasta mafie si au muncit pentru ele.

2.Aceasta mafie este una foarte bine inghegata,cu membri buni si experimentati.

3.Liderul acestui gang a muncit o perioada buna de timp sa-si ridice gang-ul

 

Link to comment
Share on other sites

Degeaba o sa faci acest topic, oricum o sa fie inchis si probabil sters, insa as dori sa aduc un argmunet pentru care sa nu fie un lider strain la un gang cu oras usor de castigat:

1. Membri rank 4+, care cu siguranta s-au straduit din rasputeri sa ajunga unde sunt si care cu siguranta isi doresc sa fie chiar ei unul dintre urmatorul lider ai acelui gang.

2. Daca o sa fie introdusa, de ce sa nu fie si un departament + o companie de taxi, cu straini?

 

Argument: deja o sa fie prea usor pentru cei din Avispa Rifa sau El Loco Cartel, sa cucereasca un oras, destul din 50 de sloturi la SF SI, 30 sunt romanii. ;)

Link to comment
Share on other sites

Romanii daca merg pe un server strain si daca folosesc chatu isi iau injuraturi, noi in schimb ii incurajam. Ce drq, e romanesc serveru, fiecare cu tara lui. Oricum, la fel ca in sisf o sa fie, 2 englezi si restu' romani, nu o sa se schimbe nimic.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare corect sa se dea wipe, cum spuneau alti jucatorii pe aici, foarte multi dintre ei au muncit sa ajunga la un rank 4+, nu mai spun de lider. Au facut tot ce au putut sa castige war-urile, cati nervii, cata munca. Kelton nu mi se pare corect, mi se pare corect sa mai adaugi inca 3 gang-uri in toate cele 3 orase din care 1 sa fie numai pentru playerii de alte originii. Asa mi se pare o nedreptate! Kelton cum ai cerut parerea pentru unele modificari puteai sa ne ceri si aceasta situatie.

Link to comment
Share on other sites

Este o idee buna. Ceilalti membri straini se simt dati deoparte. E o idee buna Kelton. Nu ii asculta pe acesti inapti.

 

Esti dus rau cu pluta omule. Ce vina au iei? Ei au adus factiunea sus si sa le iee "painea de la gura"?

O idee foarte proasta.

Link to comment
Share on other sites

:-q

E foarte aiurea ceea ce vor sa faca... Nu mi se pare corect... Adica unii au stat in mafie 3-4 luni cu rank 4 sau mai mare, si acum sa se dea wipe? Aiurea rau. :| :| :| :| :|[-X + ca inca pot sa mentina orasul SF. Sper sa nu se intample acest wipe.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.