Jump to content

Sezonul 3 de Maraton a început. Detalii aici
Fuziunea serverelor de SA-MP. Detalii aici

Zaire

Los Santos School Instructors ► Învoiri / Pass requests

Recommended Posts

• Nickname: MadaLyN69.
  • Rank: 1
  • Level: 8
  • Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate: sedinta, sunt plecat la tara si aici nu am pc/laptop, decat telefonul ce pot intra pe internet.
  • Alte precizări: Imi pare rau !

Învoire acceptată.

Nickname:xChestoruL

Rank:2

Level:9

Motivul pentru care nu pot ajunge la sedinta: Sunt la bunici si nu am posibilitatea de a veni la sedinta.

Alte precizari: Imi pare foarte rau...

Nickname:xChestoruL

Rank:2

Level:9

Motivul pentru care nu pot ajunge la sedinta: Sunt la bunici si nu am posibilitatea de a veni la sedinta.

Alte precizari: Imi pare foarte rau...

Învoire acceptată!

• Nickname:NiKe.

• Rank:2(16 days)

Level:19

Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate:Este ziua de nastere a nepotului meu.Este un moment foarte important si toata facmilia va fi acolo.Nu am cum sa raman acasa.

Alte precizări:Sper ca ma intelegi.Iti doresc o zi minunata!

Nickname: Florin065Official

Rank: 2

Level: 14

Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate: 1) Nu voi putea participa la sedinta deoarece la mine in casa sunt renovari si nu am cum sa intru pe calculator. 2) Imi voi pune si demisia, dar depinde cand o sa mi-o accepte Sorin.

Alte precizări: Bafta la sedinta! Salut si succes tuturor.

• Nickname: FreakS

• Rank: 2

Level: 11

Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate: Deoarece plec cu familia la munte in Bucegi ,de asta nu pot ajunge.

Alte precizări: Ma voi intoarce pe data de 4.07.2016,si voi pleca in seara asta.

@@FreakS, învoire acceptată, această învoire este valabilă doar pentru ședința de azi, nu și pentru inactivitatea ta de mâine poimâine etc. Pentru aceea, se face o cerere de înactivitate pe rpg4.b-zone.ro, Factions și după pe chestia verde din colț dreapta.

Nickname: ArkhamyXs

Level: 13

Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate: Este ziua surorii mele si nu cred ca voi avea timp sa ajung la ședința.

Alte precizări: Nu stiu sigur daca voi veni sau nu de aceea fac o cerere de învoire preventivă deoarece inca nu mi-am facut inca planuri pentru diseara.

Edited by ArkhamyXs

Level: 13

Motivul pentru care nu pot ajunge la şedinţă / activitate: Este ziua surorii mele si nu cred ca voi avea timp sa ajung la ședința.

Alte precizări: Nu stiu sigur daca voi veni sau nu de aceea fac o cerere de învoire preventivă deoarece inca nu mi-am facut inca planuri pentru diseara.

Învoire acceptată.

Rank: 3

MOTIV pentru care nu poti ajunge la ședința/activitate: Cerere inactivitate.

Alte precizări: Pe timpul inactivitatii mele nu coi prticipa la nimic in cadrul factiunii

Rank: 3

MOTIV pentru care nu poti ajunge la ședința/activitate: Cerere inactivitate.

Alte precizări: Pe timpul inactivitatii mele nu coi prticipa la nimic in cadrul factiunii

Atât timp cât ești inactiv cu cerere, nu este nevoie să mai faci învoire.

• Nickname: GregH

• Rank: 2 [instructor]

Level: 9

Motivul pentru care nu pot ajunge activitate: Merg in oras cu niste prieteni, totusi nu sunt sigur daca voi merge.

Alte precizări: Nu e sigur 100%, daca raman voi anunta!

@, invoit.

• Nickname: ByZaR.

• Rank: 6 [LS Under Boss]

Level: 22

Motivul pentru care nu pot ajunge activitate: Sunt plecat in oras. Nu cred ca pot ajunge.

Alte precizări: Multumesc.

Nickname: Hani

Rank: 1

Level: 9

Motivul pentru care nu pot ajunge la activitate: Am ceva probleme cu pc-ul si nu pot intra curand.

Alte precizări:Sper sa ma intelegi. Multumesc.

@Hani MrN , invoire respinsa! A trecut ora 17:00, pana atunci aveai voie.

Edited by TLG Florea

• Nickname: Kunt

• Rank: 1 [LS Trainee]

Level: 18

Motivul pentru care nu pot ajunge activitate: La ora 19 si un pic incep si eu repede sa ma imbrac, sa ma aranjez deoarece la ora 20:00 trebuie sa fiu deja la un local cu niste rude venite din afara.

Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat si imi pare rau ca nu am facut-o mai repede.

Edited by Kunt

• Nickname: ArkhamyXs

• Rank: 3

Motivul pentru care nu pot ajunge activitate: Plec in oras cu prietenii diseara si nu pot veni.

Alte precizări: Tin sa precizez ca aceasta invoire este preventiva si nu stiu daca voi veni sau nu la sedinta. Daca nu voi veni, voi cere imformatii unui coleg care a fost prezent. Imi cer scz pentru neplacerile create.

Arkhamys, cerere acceptată.