Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

CiDy - Placa video


Recommended Posts

O scurta descriere a situatiei:Mai sus.

Screenshot:Nu este cazul :D.

Alte precizari:Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Prima oare suporta placa de baza?Am un PC mai slab si nu prea ma pricep la partea cu componente :)

Am PC-UL Fujistsu Esprimo P5635 E85+

Edited by CiDy
Link to comment
Share on other sites

Mai am o intrebare. Fujitsu Esprimo P5635 E85+ suporta http://www.pcgarage.ro/placi-video/gigabyte/geforce-gtx-750-ti-oc-windforce-2x-2gb-ddr5-128-bit-1/? :)

Ca sa vedeti exact ce are aceasta unitate http://imgur.com/a/hcoOS .Nu prea stiu la ce am facut poza, da merge :D

Edited by CiDy
Link to comment
Share on other sites

@, Degeaba lasi numele unitatii, daca vrei sa afli compatibilitatea dintre placa de baza si placa video, iti trebuie caracteristicile placii de baza. Vad ca e DDR5, nu cred ca ai tu o placa de baza atat de performanta incat sa iti suporte DDR5. Placa video e destul de buna, depinde de ce iti suporta placa de baza.

Link to comment
Share on other sites

@, Degeaba lasi numele unitatii, daca vrei sa afli compatibilitatea dintre placa de baza si placa video, iti trebuie caracteristicile placii de baza. Vad ca e DDR5, nu cred ca ai tu o placa de baza atat de performanta incat sa iti suporte DDR5. Placa video e destul de buna, depinde de ce iti suporta placa de baza.

 

Nu are treaba placa de baza cu VRAMu

Link to comment
Share on other sites

, Wow, l-ai ajutat.

Data viitoare faceti un search pe google, si nu mai deschideti topicuri in care sa vina toti desteptii cu parerire lor. Citeste aici.

T/C

Edited by Koverino
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.