Jump to content

Aplică pentru funcția de Designer [ON]


Cristina
 Share

Recommended Posts

Display Name: Slash
Nume anterioare pe forum: shocks / EduardLFC
Numărul de post-uri: 3,500+
De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte): Am mai fost, ştiu cum merge treaba şi cred că pot ajuta. Cum am tot făcut-o cât timp am fost în echipă.
Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Da, există.
Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Experienţa.
Experiența ta în photoshop: Se ştie foarte bine experienţa, nu una vastă, dar este acolo cât de cât pentru ceea ce cer membrii forumului.
Link către portofoliul tău (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/topic/407693-portofoliu-eduardlfc/?page=3&tab=comments#comment-6582378
Link către activitatea ta:

https://forum.b-zone.ro/topic/436119-cerere-standar-avatar/?do=findComment&comment=6696411
https://forum.b-zone.ro/topic/436142-cerere-south-kisame-avatar/?do=findComment&comment=6696621
https://forum.b-zone.ro/topic/436163-cerere-iawymernic-avatar/?do=findComment&comment=6696625
https://forum.b-zone.ro/topic/436056-cerere-daniel-avatar/?do=findComment&comment=6696632

mai fac, dar nu pot să stau să editez postul mereu, înţelegeţi voi.

Edited by Slash
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name: Steluta;
  • Nume anterioare pe forum: StarTheDragos1 -> SenpaiDragos -> Star12 -> S T A R -> Steluta;
  • Numărul de post-uri: aproximativ 880 de post-uri;
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte): Doresc această funcție deoarece vreau să-mi perfecționez și să-mi diversific abilitățile în Photoshop prin realizarea creațiilor dorite de oameni pe acest forum, și chiar să învăț mai mult de atât. De asemenea, ar fi o experiență nouă pentru mine, încercând să ies din zona de confort și să-mi descopăr limitele în acest domeniu, iar nu în ultimul rând să administrez această secțiune să-i ajut pe membrii comunității.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Bineînțeles. Altfel, nu aș fi aplicat.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Nu mă deosebesc cu nimic. Consider că avem șanse egale, cu toate că unii au o experiență mai vastă decât alții.
  • Experiența ta în photoshop: Am început să învăț prin mai-iunie 2018 și am lucrat cam până in noiembrie-decembrie 2018, însă am luat o pauză destul de mare pentru că nu aveam cum să concentrez asupra forumului (aveam examenul și de aia);
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu): 
  • Link către activitatea ta: Se poate vedea pe profilul meu.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : NoStresS ADEVARATUL
  • Nume anterioare pe forum : Toate NoStresS si tag-uri la inceput / final, sunt foarte multe.
  • Numărul de post-uri : 1348
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Sunt pastionat sa lucrez in PS si am timpul necesar chiar si mai mult decat necesar sa fac avatare si sa ajut jucatorii. Ajut jucatorii si ma distrez in acelasi timp, ma calmeaza sa lucrez in PS. 
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desigur.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Eu cred ca fiecare avem o sansa egala, experienta poate sa isi spuna cuvantul si timpul liber, in rest fiecare are o sansa egala.
  • Experiența ta în photoshop :  Aproape un an, dar m-am reapucat recent sa fac iar avatare.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :  
  • Link către activitatea ta: Se poate vedea pe profilul meu.
Edited by NoStresS ADEVARATUL
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name: OmE
  • Nume anterioare pe forum: pH OmE > South OmE
  • Numărul de post-uri: 1300+
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Pasiunea mea pentru design este mult prea mare pentru a putea renunta la activitatea mea zilnica de odinioara, si anume raspunderea cererilor din sectiunea 'Requests'. In ultima mea sedere aici am invatat o gramada de lucruri utile de la designerii comunitatii, lucruri pe care sper ca le voi duce mai departe in viitoarea mea cariera in design.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, am timpul necesar.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Consider ca comportamentul meu ma diferentiaza de ceilalti candidati, din punctul meu de vedere.
  • Experiența ta în photoshop: In jur de 5 ani, insa mi-am extins domeniul de activitate (Illustrator, After Effects, Animate).
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : click!
  • Link către activitatea ta: Se poate observa pe profilul meu!
Edited by OmE
Link to comment
Share on other sites

  • Cristina changed the title to Aplică pentru funcția de Designer [ON]
  • Cristina locked this topic
  • Cristina unlocked this topic

 

Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

AICIAICI

Display Name : NoStresS OMUL

Nume anterioare pe forum : TLG NoStresS, si mai multe, in principiu NoStresS si alte tag-uri.

Numărul de post-uri : 1503

De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Doresc sa detin aceasta functie pentru ca imi place sa lucrez in photoshop, ma simt pregatit sa fac asta pentru o comunitate asa mare si vad ca necesita, activitatea nu mai este asa mare.

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desigur.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Sunt dispus sa invat lucruri noi, imi place ceea ce fac si nu ma las niciodata batut. + experienta pe care o am in photoshop.

Experiența ta în photoshop :Sa zic 1 an si ceva aproape 2.

Link către portofoliul tău (obligatoriu) :  AICI

Link către activitatea ta: Se poate vedea pe profilul meu + in portofoliu.

 

 

Edited by NoStresS OMUL
Link to comment
Share on other sites

Display Name : South Smilee

Nume anterioare pe forum : Alin S. și Smailykes

Numărul de post-uri :1200+

De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Am mai avut această funcție și știu cu ce se ocupă și în același timp îmi și place ocupația acesteia, știu că ultima dată nu mi-am dat atât de mult interesul pentru cereri dar nici timpul nu-mi permitea foarte mult, când aveam puțin timp liber nu îmi ardea de a sta în Photoshop. Acum că am terminat liceul, timpul îmi permite să mă ocup mult mai bine și mai mult de această funcție, spre deosebire de data trecută când am mai avut funcția.

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Sigur că da, acum că am terminat cu examentul de bacalaureat, am mai mult timp pentru a mă ocupa de această categorie.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Experiența pe care o am, creativitatea și imaginația, încă din 2015 fac diferite lucrări in Photoshop, fie ele avatare, semnături, logouri și multe altele, cât și faptul că am mai avut această funcție.

Experiența ta în photoshop : 5 ani.

Link către portofoliul tău (obligatoriu) : [ArtWork] Alin S.

Link către activitatea ta: Activitatea se poate vedea pe profilul meu, nu am link de la fiecare cerere în parte! 

Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : NoStresS OMUL
  • Nume anterioare pe forum : TLG NoStreS, in princal NoStresS si TAG-uri.
  • Numărul de post-uri : 1592
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Am observat ca topic-ul este cam inactiv in privinta designerilor si am decis sa incerc pentru a 3 a oara sa aplic pentru acest grad. Imi place ceea ce fac si imi palce sa ajut oamenii.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desgiur, nu se pune problema.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? Eu zic ca toti avem o sansa egala, dar experienta, creativitatea si timpul liber isi spune cuvantul in situatiile de genul.
  • Experiența ta în photoshop : Un an, aproape 2.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : AICI
  • Link către activitatea ta: Activitatea se poate vedea pe profilul meu.
Edited by NoStresS OMUL
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Ficus.
  • Nume anterioare pe forum : - 
  • Numărul de post-uri : 454 cu asta
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Deoarece cred ca m-as potrivi, ma descurc bine in photoshop, am inceput sa lucrez in el de aproximativ 2 ani si cateva luni, nu am lucrat mereu dar stiu sa fac lucrurile de baza si cred ca totodata cu aceasta functie mi-as da mai mult interesul in evolutia mea in acest programa.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desgiur, nu exista astfel de probleme.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Experienta cred ca ma ajuta mult, dar toti avem sanse in egala masura.
  • Experiența ta în photoshop : 2 ani si cateva luni.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :  aici
  • Link către activitatea ta: Activitatea se poate vedea pe profilul meu + in portofoliu.
Edited by Ficus.
Link to comment
Share on other sites

Edited by Parker X
Link to comment
Share on other sites

Edited by David.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : A n d r
  • Nume anterioare pe forum : Raven_Rophite > Andr. > A n d r
  • Numărul de post-uri : 838
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Deoarece simt ca sunt pregatit sa reactivez aceasta sectiune prin cererile pe care le voi primii ca si Designer.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, as avea acel timp necesar.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Nu prea ma deosebesc cu nimic, incerc sa fac creatii cum pot.
  • Experiența ta în photoshop : Peste 2 ani.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/436505-portofoliu-a-n-d-r/
  • Link către activitatea ta:  Se poate vedea in  Sectiunea Requests si in portofoliu.
Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : TLG NoStresS
  • Nume anterioare pe forum : NoStresS Omul, in principal NoStresS si alte TAG-uri.
  • Numărul de post-uri :  1670
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Un principal motiv pentru care doresc functia este pentru ca asta imi place sa fac, photoshop-ul este pasiunea mea si vreau sa ma extind cat mai mult in acest domeniu, am mai aplicat de cateva ori, imi doresc foarte mult functia. Ma simt pregatit pentru aceasta functie si cred ca pot ajuta comunitatea. Vreau sa reactivez pagina de Requests, sa o fac cat mai activa si cat mai bine pusa la punct.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desigur, mai ales cu scoala online.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Experienta si timpul liber pe care il am, probabil si ca detin functia si de Discord B-Zone Designer si Radio B-Zone Designer, altceva nu, toti suntem oameni.
  • Experiența ta în photoshop : 2 ani.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : AICI
  • Link către activitatea ta: Se poate vedea la requests si in portofliul meu.
Edited by TLG NoStresS
Am schimbat culoarea.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Kisame
  • Nume anterioare pe forum : South Kisame
  • Numărul de post-uri :  2816
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : N-as putea spune ca vreau functia pentru a ajuta membrii comunitatii cu lucrari, se poate face si fara functie, insa aceasta functie iti da posibilitatea de a manageria sectiunea de design, iti ofera posibilitatea de a face parte dintr-o echipa si de a-ti face prieteni noi, la fel si cum iti ofera motivatia si datoria de a face lucrari pentru membrii acestei comunitati.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Categoric, a trecut ceva de cand n-am mai postat in requests deoarece am facut o mica pauza, insa acum am suficient timp sa ma ocup de tot ce tine de aceasta sectiune.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? Ma deosebeste faptul ca mereu caut sa imi imbunatatesc cunostintele in photoshop, faptul ca sunt creativ si pot sa ofer exact ce mi se cere.
  • Experiența ta în photoshop : Experienta mea dateaza de undeva de prin 2015, insa am avut pauze in aceasta perioada.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/439147-portofoliu-kisame/
  • Link către activitatea ta: Activitatea mea se regaseste in portofoliul meu, cat si pe profilul meu la sectiunea posts.
Edited by Kisame
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : TLG NoStresS
  • Nume anterioare pe forum : NoStresS Omul, in principal NoStresS si alte TAG-uri.
  • Numărul de post-uri :  1670
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Un principal motiv pentru care doresc functia este pentru ca asta imi place sa fac, photoshop-ul este pasiunea mea si vreau sa ma extind cat mai mult in acest domeniu, am mai aplicat de cateva ori, imi doresc foarte mult functia. Ma simt pregatit pentru aceasta functie si cred ca pot ajuta comunitatea. Vreau sa reactivez pagina de Requests, sa o fac cat mai activa si cat mai bine pusa la punct.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Desigur, mai ales cu scoala online.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Experienta si timpul liber pe care il am, probabil si ca detin functia si de Discord B-Zone Designer si Radio B-Zone Designer, altceva nu, toti suntem oameni.
  • Experiența ta în photoshop : 2 ani.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : AICI
  • Link către activitatea ta: Se poate vedea la requests si in portofliul meu.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Geoka
  • Nume anterioare pe forum : Nu prea am avut alte nick-uri, nu tin minte.
  • Numărul de post-uri :  460
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Cel mai principal motiv ar fi ajutarea comunitatii prin diferite design-uri. La fel, intr-un colectiv care cunoaste bine PS pot foarte mult sa avansez si in rezultat, pot acorda comunitatii un ajutor mai efectiv.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Nu am nici un avantaj si nici nu ma deosebesc fata de altcineva, dar am perseverenta si niste experienta in general.
  • Experiența ta în photoshop : Am in general cam 2 ani, dar un timp ma lasasem si acum m-am reapucat.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) https://forum.b-zone.ro/topic/447998-portofoliu-geoka/
  • Link către activitatea ta: In portofoliul meu care este in curs de dezvoltare si prin cererile pe care le-am indeplinit.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Just Mangusta
  • Nume anterioare pe forum : Am avut Mangusta0, dar l-am schimbat de curand.
  • Numărul de post-uri :  171
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : As dori aceasta functie deoarece, asta fac eu pe langa serviciu, creez, retexturez. As dori sa intalnesc persoane capabile cu care pot schimba experiente minunate.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, desigur. Dupa ce ies de la serviciu.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Un factor primordial ar fi experienta mea in acest domeniu, dar daca ar fi vorba despre o deosebire de un alt membru, nu vreau sa par avantajat, fiecare stie ce stie. Cei care nu stiu, invata.
  • Experiența ta în photoshop : Am 5 ani in domeniul video-editing, photography. 
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/448060-portofoliu-mangusta/
  • Link către activitatea ta: Se poate vedea in portofoliu, multe dintre cereri nu au venit neaparat de la jucatorii de SA:MP. 
Edited by Just Mangusta
Link to comment
Share on other sites

  • Cristina changed the title to Aplică pentru funcția de Designer [ON]
  • Cristina locked this topic
  • Cristina unlocked this topic

Display Name: oRoxii S4F

Nume anterioare pe forum: Victory oRoxii; Apollyon; Victory Alianovna;

Numărul de post-uri: 4910

De ce dorești funcția de designer (minim 10 cuvinte): Doresc sa ajut la activitatea sectiunii de design si vreau sa mai adun niste experienta pe partea organizatorica.

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Da, insa in perioada mai-iunie sunt cam ocupata cu sesiunea.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Nu sunt genul de persoana care sa faca deosebiri. Fiecare are stilul sau si modul in care se percepe o culoare, un stil, etc.;

Experiența ta în Photoshop: Cam de prin 2016 mi-am inceput activitatea in Photoshop, dupa care am continuat cu Illustrator, Manga Studio, Krita, Lightroom, etc.

Link către portofoliul tău (obligatoriu):  https://forum.b-zone.ro/topic/338944-portofoliu-oroxii/ Aici se vede progresul meu din 2016 si pana in prezent.

 

Link către activitatea ta: Nu prea am avut activitate in ultima vreme, dupa cum am spus, vine sesiunea. Insa, dupa, promit activitate.

Portofoliu arta digitala: itzroxxd pe Instagram

Edited by oRoxii S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.