Jump to content

Aplică pentru funcția de Designer [ON]


Cristina
 Share

Recommended Posts

Display Name: CouldnoT

Nume anterioare pe forum: NirvanaTN, SniikZ

Numărul de post-uri: 4589

De ce dorești funcția de designer (minim 10 cuvinte): Graphic design is a good skill to learn and help me find a job after, I believe this is a good place to practice it, and why not improve my abilities and work more on them.

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: I can take care of this section like for 2-3 hours daily in summer and probably less in school time.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: I believe that what differs is that I improve fast and I have the passion and time to work on this skill.

Experiența ta în Photoshop: It's a long story to be honest, I started with paint and photofilter and other unknown tools, I guess I was like 9 that means ten years ago. And I found photoshop after learned how to basic stuff and found myself improving by time, and here we are now. I don't claim I'm an artist, I like simplicity because it's the best way according to me to attract any attention, we can refer to apple logo as an example.

Link către portofoliul tău (obligatoriu): 

https://forum.b-zone.ro/topic/438333-portofoliu-couldnot/

Link către activitatea ta: 

 

 

And many more and you can find in requests.

Portofoliu arta digitala: I have some good work on my Instagram but I don't think I want to post it here, I can show some in a PM if asked.

Edited by CouldnoT
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Big.Stoony.
  • Nume anterioare pe forum : Nu am avut nume anterioare.
  • Numărul de post-uri : 182
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Consider ca pentru functia de designer trebuie sa existe membri capabili, cu destul de multa experienta in photoshop si o vechime decenta pe comunitate. In opinia mea, am toate aceste atribute, de aceea in timpul meu liber as putea da o mana de ajutor persoanelor care au nevoie de diferite avatare, semnaturi, logo-uri, etc. si sa aduc un zambet pe fata tuturor. Totodata, aceasta functie ar fi o experienta noua pentru mine, intrucat nu am mai detinut moderator la nicio categorie de pe forum. Astfel voi ajunge sa ma intrec singur, invatand lucruri noi, putand da tot ce este mai bun din mine.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Asa cum am precizat anterior, da, consider ca am timpul necesar pentru a-l dedica acestei categorii.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Pe de o parte, toata lumea este egala, nu am nimic in plus fata de altcineva care aplica. Pe de alta parte, faptul ca fac acest lucru din pasiune iar in acelasi timp capat si experienta ma ajuta sa evoluez si sa ma evidentiez de ceilalti aplicanti. 
  • Experiența ta în photoshop : Am inceput sa lucrez in photoshop prin 2014 cu diferite cadouri simpliste, pe care puneam doar un blur si un text la nimereala din cele default date de photoshop pe o comunitate de samp care, din pacate, nu mai exista in acest moment. In fiecare an am tot creat avatare pentru persoanele dornice, am urmarit diverse tutoriale pe youtube, mi-am imbunatatit eficienta si modul de a lucra si am ajuns la ce stiu sa fac in acest moment. Prin 2019 am luat o pauza destul de mare, dar am revenit in 2020.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/454556-portofoliu-stoony/
  • Link către activitatea ta:
  • 1.  https://forum.b-zone.ro/topic/454506-cerere-lord-duke-avatar/?tab=comments#comment-6928122  
  • 2. https://forum.b-zone.ro/topic/454430-cerere-delnero-avatar/
  • 3. https://forum.b-zone.ro/topic/454470-cerere-qadrian-avatar/
Edited by Big.Stoony.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : FROG ZEW
  • Nume anterioare pe forum : FROG.
  • Numărul de post-uri : 493
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Îmi place să editez, și as vrea să ajut. Dupa părerea mea sunt puțini designeri activi, așa că aș vrea să fac parte echipei.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, am timp.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Sincer nu știu, experiență am medie, dar sunt destul de activ. Degeaba ai experiență și lași oamenii baltă.
  • Experiența ta în photoshop : Lucrez de aproximativ un an, nu sunt ''expert'', dar mă descurc. Chiar dacă am scris în portofoliu că sunt începător, e strict părerea mea.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : Click
  • Link către activitatea ta: Am puțină activitate, deoarece nu am prins topic-uri deschise. Click, Click
Edited by FROG ZEW
Modificare aspect + adaugare links de activitate.
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Rough
  • Nume anterioare pe forum : Rough
  • Numărul de post-uri : 2k si ceva
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Voi aveti nevoie. Doresc functia de designer ca sa incasez si eu ceva pe shop.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Imi fac treaba bine, am fost designer si pe filelist.
  • Experiența ta în photoshop : 10 ani.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : Nu am un portofoliu. Am mai fost designer si aici prin 2014, am zis sa reaplic totusi deoarece vad ca aveti nevoie.
  • Link către activitatea ta:-
Link to comment
Share on other sites

Display Name: EdiACAB
Nume anterioare pe forum: Slash / EduardLFC / Rosenberg etc.
Numărul de post-uri: 3.500+
De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte): Sunt veteran, nu neapărat ca și designer, ci aici pe B-Zone. Am deținut funcția de 2-3 ori, cred că am lăsat loc de bună-ziua și chiar vreau să ajut din nou cu tot ce pot.
Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Da, nu asta e o problemă.
Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Probabil experiența.
Experiența ta în photoshop: Câțiva ani.. nu știu, la modul serios 2, maxim 3.
Link către portofoliul tău (obligatoriu): Este închis, dar: https://forum.b-zone.ro/topic/407693-portofoliu-eduardlfc/
Link către activitatea ta: Nu am recentă.

Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : riuts
  • Nume anterioare pe forum : -
  • Numărul de post-uri : first acc 0 
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : daca sunt platit pe samp imi dau si sufletu' adevarat ( 10 cuvinte )
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : da
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: snt mai bun decat toti de aici xd
  • Experiența ta în photoshop : 2 ani+-
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : n-am, las un link de imgur cu niste lucrari https://imgur.com/a/OXE8J12
  • Link către activitatea ta: n am dar as fi destul de bucuros sa fac activitate si aici ;x
  • ps. stiu ca nu indeplinesc conditiile pentru a aplica, dar ma plictisesc si vreau bani pe samp :(
Link to comment
Share on other sites

Display Name : P3psii

  • Nume anterioare pe forum : TeK,  South P3psii
  • Numărul de post-uri : 211
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Imi doresc sa am functia de designer pentru ca filiera de Photo Editing ma pasioneaza si as vrea sa invat sa lucrez cat mai mult in PhotoShop, iar apoi sa ii invat si pe altii cum sa il foloseasca.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da, in fiecare zi verific forum-ul pentru cereri noi.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Inca sunt la inceput, dar consider ca pot face unele creatii mai frumoase si mai interesante decat alte persoane ce activeaza in topic-urile acestea.
  • Experiența ta în photoshop : Incerc sa invat PhotoShop de 6 luni si pot spune ca am invatat destul de bine lucrurile basic din acesta.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : ~ Portofoliu ~
  • Link către activitatea ta: ~ 1 ~   ~ 2 ~   ~ 3 ~   ~ 4 ~   ~ 5 ~
Link to comment
Share on other sites

  • Nume anterioare pe forum : Lenix KOKO ,Luffy Tigan in game
  • Numărul de post-uri : 82
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte): For me design is my life, i m designer for 3 years, i prefer to be a designer for my favorite game , i do designers for lot of clubs, pages, i make it like a little work and it's obviously in my works that I'm pro
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Yes i'm free for all works
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : i believe in myself that i can improve my skills , learn a lot of typs of photoshop , and i'm really proud of myself to make an application for b-zone.
  • Experiența ta în photoshop : As i said, i m designer for 3 years, i made a lof of projects with clubs , i was present for lot of formations of photoshop. Also for me whatever i believe I can achieve so for me it's so easy to learn all the outils of photoshop and make it like a work for my life. As a conclusion, I made a decision to enter to this magical world so thanks for the opportunity.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://we.tl/t-T9b89XQPcJ
  • Link către activitatea ta: https://forum.b-zone.ro/profile/172518-lenix-koko/
Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2021 at 2:52 AM, riuts said:
  • Display Name : riuts
  • Nume anterioare pe forum : -
  • Numărul de post-uri : first acc 0 
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : daca sunt platit pe samp imi dau si sufletu' adevarat ( 10 cuvinte )
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : da
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: snt mai bun decat toti de aici xd
  • Experiența ta în photoshop : 2 ani+-
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : n-am, las un link de imgur cu niste lucrari https://imgur.com/a/OXE8J12
  • Link către activitatea ta: n am dar as fi destul de bucuros sa fac activitate si aici ;x
  • ps. stiu ca nu indeplinesc conditiile pentru a aplica, dar ma plictisesc si vreau bani pe samp :(

Nu mai face aplicații aiurea. Dacă vrei să-ți crești numărul de postări pe forum, poftește altundeva. 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Aplică pentru funcția de Designer [OFF]
  • Madalin locked this topic
  • v i d i r i c changed the title to Aplică pentru funcția de Designer [ON]

Se recruteaza!

 

*Folositi modelul de mai jos pentru a aplica*

 

  • Display Name :
  • Nume anterioare pe forum :
  • Numărul de post-uri :
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) :
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :
  • Experiența ta în photoshop :
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :
Edited by A n d r
Ordonare post.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume anterioare pe forum : Superpig
  • Numărul de post-uri : 831
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Veau functia de designer pentru ca imi place sa lucrez in Photoshop .
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Cred ca pot face cativa  creatii frumoase.
  • Experiența ta în photoshop : Lucrez in photoshop de aproximativ 1 an jumatate, sunt designer la echipa  Social Media a comunitatii si  schutzstaffel-team
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :  click
  • Link către activitatea ta: click
Edited by AIM Superpig
Link to comment
Share on other sites

Display Name: uV NarcisZEW
Nume anterioare pe forum: NarcisZEW
Numărul de post-uri: 496
De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte): Doresc functia de designer pentru a-mi dezvolta abilitatile si pentru a capata mai multa experinta.
Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Da.
Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?:

Experiența ta în photoshop: Lucrez in Photoshop din 2016, in prezent lucrez pentru o firma in acest domeniu, am facut o multime de bannere si logo-uri pentru YouTuberi din romania, am facut zeci de coperti pentru grupurile de Facebook din tara, dar si din strainatate, logo-uri pentru serverele de SA:MP ale acestei comunitati, diferite skin-uri pentru samp, iconite pentru arme, plus multe altele.
Link către portofoliul tău (obligatoriu)


O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu): (am dorit sa fac ceva cat mai simplu)

SIMPLE.thumb.png.4a6e287fea91bf4b70f72fdfea5a382c.png

Edited by uV NarcisZEW
Link to comment
Share on other sites

Se recruteaza!

 

Notiuni minime obligatorii:

 

 

Activitate decenta în secțiunea Design.

O vechime pe comunitate de minim 1 lună jumătate.

 

 

*Folositi modelul de mai jos pentru a aplica*

↓↓↓↓

 

  • Display Name :
  • Nume anterioare pe forum :
  • Numărul de post-uri :
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) :
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :
  • Experiența ta în photoshop :
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :

 

 

Edited by A n d r
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : TLG YuukiKING
  • Nume anterioare pe forum : South YuukiKING, LORD YuukiKING, YuukiKING
  • Numărul de post-uri : 9577
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Sunt mai multe motive la mijloc, un prim motiv ar fi ca vreau sa invat si mai mult sa editez si sa ajut membrii comunitatii cu creatii de o calitate cat mai buna, iar un al doilea motiv ar fi sa mai am inca un scop de a ajuta si mai mult comunitatea si sa fac asta prin ce imi place.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Normal, de asta am si tot lucrat pe acest aspect, am incercat sa ma perfectionez cat de cat in a face creatii bune si de a satisface jucatorii, nu o sa fie problema cu activitatea.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Nimic, nu consider ca sunt mai presus decat ceilalti care vor aplica, acest concept este aproape inexistent pentru mine, cu totii avem o sansa egala, dar fie ca cel mai bun sa primeasca gradul si sa ajute cat mai mult. Pot spune totusi ca dau dovada atat de o activitate buna cat si de niste lucrari OK in portofoliul meu.
  • Experiența ta în photoshop : Nu de foarte mult timp, am dat cumva un speed-up la tot ceea ce inseamna photoshop am reusit sa invat destul de multe in acest timp cred ca puteti vedea si pe activitatea mea, pot spune daca nu gresesc, undeva la 6 luni de activitate in photoshop.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : Click
  • Link către activitatea ta: Click  Click  Click
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) : yuukidesigner.png
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name :South JuNNkyAYS
  • Nume anterioare pe forum :JuNNky, JuNNkyAYS, JuNNky ZEW,South JuNNky 
  • Numărul de post-uri :523
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) :As dori gradul de designer deoarce as dori sa invat mult mai mult decat stiu si sa ajut jucatori de pe comunitate si sa ajut comunitatea la dezvoltarea ei cat mai mult.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :Da, clar!
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :Nu ma consider o persoana mai presus toti avem nistre drepturi egale. 
  • Experiența ta în photoshop :Undeva la 4-5 ani.
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :https://forum.b-zone.ro/topic/472501-portofoliu-junnkyays/
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :https://imgur.io/qzEC1jT?r
Edited by South JuNNkyAYS
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : NarcisZEW
  • Nume anterioare pe forum : uV NarcisZEW, uSa Narcis etc.
  • Numărul de post-uri :980
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Doresc functia de designer pentru ca sunt pasionat de acest domeniu si vreau sa-mi dezvolt pe cat de mult posibil toate abilitatile pe care le am.
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :Da.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Datorita serozitatii de care dau dovada si experienta pe care o am.
  • Experiența ta în photoshop : +7 ani
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : 
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :

appdesigner.png

Edited by NarcisZEW
Link to comment
Share on other sites

Se recruteaza!

 

Notiuni minime obligatorii:

 

 

Activitate decenta în secțiunea Design.

O vechime pe comunitate de minim 1 lună jumătate.

 

 

*Folositi modelul de mai jos pentru a aplica*

↓↓↓↓

 

  • Display Name :
  • Nume anterioare pe forum :
  • Numărul de post-uri :
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) :
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :
  • Experiența ta în photoshop :
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :

 

Link to comment
Share on other sites

Display Name : Big Daddy Bray 

Nume anterioare pe forum : Bray

Numărul de post-uri : 1009

De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Aștept de mult această sesiune de recrutări. N-am avut ocazia până acum să aplic, însă, consider că acum sunt pregătit. Îmi doresc să devin Designer și să fac ceea ce îmi place.

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Dacă sunt cereri zilnice, da, o să mă ocup. Photoshop-ul este un hobby, o plăcere.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? : Într-adevăr am avut o pauză în care n-am postat pe forum nicio lucrare, însă activitatea în program nu s-a oprit. Lucrez de foarte mult timp în photoshop și nu numai. Învaț lucruri noi aproape mereu și cred că am experiența necesară pentru această funcție. Nu spun că sunt as, poate sunt persoane cu experiență și mai vastă, însă eu știu ce pot și cum să lucrez.

Experiența ta în photoshop : În 2014 am încercat prima dată acest program, nu știam absolut nimic, nici măcar să pun un filtru. Totul era nou pentru mine, însă m-am ambiționat pentru a face un banner pentru serverul de DR pe care-l dețineam. Am început cu tutoriale, treptat am învățat lucruri noi (și încă învăț) până a început să-mi placă ce fac.

Link către portofoliul tău (obligatoriu) : AICI

Link către activitatea ta: AICI, AICI ȘI AICI. + alte lucrări.

O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) : Click

Link to comment
Share on other sites

Display Name: NarcisZEW

Nume anterioare pe forum: uV NarcisZEW, uSa Narcis etc.

Numărul de post-uri: 1101

De ce dorești funcția de designer (Minim 10 cuvinte): Imi doresc sa devin Designer pentru ca mi-ar face placere sa ajut comunitatea mai mult si in acest domeniu, ador sa-mi petrec timpul liber in Photoshop si consider ca aceasta "functie" este perfecta pentru mine. 

Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi?: Desigur.

Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta?: Consider ca creativitatea mea este una iesita din comun, sunt sderios, dornic de lucru in echipa, prietenos. Aceste lucruri ma fac deosebit.

Experiența ta în photoshop: Activez in domeniu de cel putin 7 ani, consider ca am acumulat destula experienta, am ajuns sa lucrez pentru cateva firme destul de mari din RO, dar sa si particip la multe proiecte bazate pe design grafic.

Link către portofoliul tău (obligatoriu) : Din pacate nu l-am actualizat de ceva timp, click AICI

Link către activitatea ta: -

O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu): click AICI

 

 

Edited by NarcisZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Andr666 changed the title to Aplică pentru funcția de Designer [OFF]
  • v i d i r i c locked this topic

Se recruteaza!

 

Notiuni minime obligatorii:

 

 

Activitate decenta în secțiunea Design.

O vechime pe comunitate de minim 1 lună jumătate.

 

 

*Folositi modelul de mai jos pentru a aplica*

↓↓↓↓

 

  • Display Name :
  • Nume anterioare pe forum :
  • Numărul de post-uri :
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) :
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? :
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :
  • Experiența ta în photoshop :
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) :
  • Link către activitatea ta:
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) :
Link to comment
Share on other sites

  • Display Name : Tweenzy ToV
  • Nume anterioare pe forum : Paradox, Hardway, mai multe nume anterioare probabil pe care nu le tin minte.
  • Numărul de post-uri : 909
  • De ce dorești funcția de designer ( Minim 10 cuvinte) : Doresc functia de Designer pentru a ajuta comunitatea prin experienta mea in Photoshop, sa ajut echipa de designeri si imi doresc sa-mi incep din nou o cariera in acest domeniu avand in vedere faptul ca am facut si intrecut parte din echipa designerilor. 
  • Crezi că ai timpul necesar pentru a te ocupa de cereriile membriilor în fiecare zi? : Da.
  • Ce te deosebește de un alt membru care dorește funcția aceasta? :  Ceea ce ma poate deosebi de un alt membru, este experienta in Photoshop, in rest cu totii suntem egali. 
  • Experiența ta în photoshop : Lucrez in photoshop de prin 2014-2015 cu pauze. 
  • Link către portofoliul tău (obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/401057-portofoliu-paradox/
  • Link către activitatea ta: - 
  • O lucrare facuta pentru aplicatia de Designer (obligatoriu) : https://imgur.com/a/BllmG3N 
Edited by Tweenzy ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.