Jump to content

[Portofoliu] nanelu


nanelu
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, Honored said:

Bun, arata bine prima varianta, personal lucram mai mult de reflexia aia iar in a doua varianta nu imi plac culorile.

Initial voia alb, dar m-am gandit sa mai fac o versiune cu un gradient mai gri asa, mersi de parere :).

 

NEW: eiWOKsV.png RoBRk4H.png shvL36g.png

 

QomFBr1.png

 

KWQdmVX.png

 

rab53h8.png

Edited by nanelu
Link to comment
Share on other sites

  • Rhino. locked this topic

Aloha

 

  

 

  

   

 

 

XIaSsD2.png 0SYaysj.png ppnNK2r.png

 

l1rSJs5.png Rr25Fxm.png gR35X4Z.png 6CEi5vA.png

 

kihvCAn.png wVikspu.png m9Pwgv4.png ID3x24Q.png

 

O6DWNzC.png t4oXVQQ.png IuhgLgt.png

 

d1EontG.png uYiPDYu.png 9rGvrFO.png hH5yLXx.png

 

QZMw66O.png

 

9k98yzC.png

 

 

Edited by Cristina
Șterse lucrările cu reclamă.
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cristina said:

Când postezi niște lucrări, te rog să le acoperi numele altor comunități.

Nu stiu ce reclama as putea face avand in vedere ca e cea mai mare si cea mai cunoscuta comunitate din Romania, dar in fine. Am vrut sa mi expun lucrarile, nu am stat sa intru in psd ul fiecarei lucrari doar sa scot acel watermark, ar fi durat prea mult. Am observat ca mi ai sters din lucrari, dar toate inafara de cele cu "Voiculescu" si "Ubersilence" care sunt facute pentru persoane din cadrul acestei comunitati, au un astfel de watermark.

Edited by nanelu
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nanelu said:

Nu stiu ce reclama as putea face avand in vedere ca e cea mai mare si cea mai cunoscuta comunitate din Romania, dar in fine. Am vrut sa mi expun lucrarile, nu am stat sa intru in psd ul fiecarei lucrari doar sa scot acel watermark, ar fi durat prea mult. Am observat ca mi ai sters din lucrari, dar toate inafara de cele cu "Voiculescu" si "Ubersilence" care sunt facute pentru persoane din cadrul acestei comunitati, au un astfel de watermark.

Poate să fie cea mai mare din lume, nu contează. Postezi lucrările ce nu au watermark cu numele altor comunități.

Link to comment
Share on other sites

  • ome locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.