Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Controale Cheats Jucatori


CaTaLyNN xD

Teste Cheats(AeroAdmin, AmmiAdmin, TeamViewer)  

126 members have voted

  1. 1. Doriti sanctionarea adminilor pentru banurile date aiurea de tip "Cheats" sau "Necooperare teste"?

    • Da, se dau prea multe banuri aiurea, iar adminii nu sunt sanctionati niciodata(se considera "Staff Mistake").
    • Nu, abia scapam de codati.
  2. 2. Doriti schimbarea programului OSF?

    • Da, este un program buguit si se da ban aiurea.
    • Nu, este un program bun.
  3. 3. Daca alegeti schimbarea programului OSF, doriti inlocuirea acestuia cu Last Activity?

    • Da, acesta este cel mai bun program, aratand si data programelor.
    • Nu.
  4. 4. Doriti ca numai adminii de nivel 3-5 sa poata efectua controale?

    • Da, asa nu se vor mai face confuzii cu adminii incepatori.
    • Nu.
  5. 5. Doriti ca jucatorii controlati sa primeasca un interval mai mare de timp pentru a prezenta datele programului de test?

    • Da, unii au calculatoare mai slabe sau internet mai lent, ceea ce necesita un timp mai mare pentru descarcare/instalare.
    • Nu.
  6. 6. Doriti sanctionarea adminilor ce nu respecta drepturile jucatorului controlat?



Recommended Posts

Salut! Am creat acest Poll deoarece sunt unii admini incompetenti(nu ma refer la toti, cativa) care dau ban aiurea(ex. "SAMP WallPaper"-adica o poza, renko.ttf-este font, invatati adminii extensiile ca nu e .cs pentru cleo sau .exe, sau la KMF DMG INF "Made by Renko). Pentru asta a luat R3mlX ban: http://imgur.com/dZs4j34(font numit renko.ttf). Cei din ganguri vor intelege, trebuie sa filmam. Au luat 4 colegi de-ai mei in 20 minute ban, unul a luat unban, iar unul va mai lua cel putin.

 

Legat de filmarea testului, unii admini ne incalca acest drept oprindu-ne filmarea, iar daca se deconecteaza accidental suntem banati.

 

EU, RDT, PRIETENII MEI CE JUCAM SAMP dorim SANCTIONAREA ADMINILOR CE BANEAZA AIUREA JUCATORI. Sa fie AdminWarn si HelperWarn, deoarece se spune ca avertismentele la admini "se tin minte". DEGEABA, trebuie sanctionati pe rpg, sa aiba si ei log. Deja stiu multi jucatori buni, de nivel mare, DONATORI(Bobo ar trebui sa fii interesat, sa arat si eu ss cu contul de clienti) care s-au lasat din cauza acestor sanctiuni aiurea.

 

Daca va intereseaza aceste propuneri, votati Poll-ul de mai sus si da-ti un +1, poate schimbam si noi ceva. Nu cred ca trebuie sa va amintim, JUCATORII populeaza comunitatea. Bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

@, poti filma testul, si ai dovada ca te-a sanctionat prost.

 

adminii mi-au oprit de fiecare data filmarea, spunand ca ei filmeaza si daca avem nevoie de dovezi au ei. la urmatorul test filmez si cu telefon, daca mi se mai opreste filmarea ii fac post oricui ma ia la teste.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am creat acest Poll deoarece sunt unii admini incompetenti(nu ma refer la toti, cativa) care dau ban aiurea(ex. "SAMP WallPaper"-adica o poza, renko.ttf-este font, invatati adminii extensiile ca nu e .cs pentru cleo sau .exe, sau la KMF DMG INF "Made by Renko). Pentru asta a luat R3mlX ban: http://imgur.com/dZs4j34(font numit renko.ttf). Cei din ganguri vor intelege, trebuie sa filmam. Au luat 4 colegi de-ai mei in 20 minute ban, unul a luat unban, iar unul va mai lua cel putin.

 

Legat de filmarea testului, unii admini ne incalca acest drept oprindu-ne filmarea, iar daca se deconecteaza accidental suntem banati.

 

EU, RDT, PRIETENII MEI CE JUCAM SAMP dorim SANCTIONAREA ADMINILOR CE BANEAZA AIUREA JUCATORI. Sa fie AdminWarn si HelperWarn, deoarece se spune ca avertismentele la admini "se tin minte". DEGEABA, trebuie sanctionati pe rpg, sa aiba si ei log. Deja stiu multi jucatori buni, de nivel mare, DONATORI(Bobo ar trebui sa fii interesat, sa arat si eu ss cu contul de clienti) care s-au lasat din cauza acestor sanctiuni aiurea.

 

Daca va intereseaza aceste propuneri, votati Poll-ul de mai sus si da-ti un +1, poate schimbam si noi ceva. Nu cred ca trebuie sa va amintim, JUCATORII populeaza comunitatea. Bafta tuturor!

Suntem noi rivali, dar ai mare dreptate in ceea ce ai scris mai sus! +1

Link to comment
Share on other sites

Suntem noi rivali, dar ai mare dreptate in ceea ce ai scris mai sus! +1

Am postat la noi(rdt), la gsb pt ca sunt jucatori experimentati ce nu-s ... sa dea report si la voi pentru ca, avem un "tratat" anti-posturi(doamne cat abuzati-si noi, nu spun nu, mai rar si eu =)) ). Legat de rivalitate, mai bine ne-am uni sa banam TTB si sa ii scoatem. Uite cate posturi le-am facut eu din cauza lui mutex. In orice caz, sa nu ma abat, am facut acest poll la nerv(era sa iau ban pt ip comun de la un ban dat pe font numit renko.ttf, ma logasem de la acel "codat" in fonturi).

Link to comment
Share on other sites

Sanctiune pentru paleta aia care mi-a dat ban pe motiv refuz teste si eu i-am dat datele de la aeroadmin 4 si cica la el trebuia 3,nu ar fi remove ca a dat prea multe banuri aiurea,direct ban tul in %#@$@#%

Link to comment
Share on other sites

Sa ma pis pe osf-ul lor, poti sa ai renko de 10ani in PC ca astia iti dau ban

Sau, cum a fost cazul meu, am folosit acum juma' de an, bun, am luat ban pt el, ACUM SUNT LUAT LA TESTE IAR DI IAU IAR BAN, pai ce facem ma aici

In lastactivity s a uitat ca n am deschis nimic atuncu, cleaner sau renko.exe, dar ma baneaza pt renko in osf, da-l drq

Link to comment
Share on other sites

 

Uite control, la 0:07 in video. Ce faceam? Nimic, absolut nimic, testam modul cu map si gps, nu m-am miscat din spawn, nu am folosit vreo comanda, nu am scris nimic in chat, nu faceam absolut nimic.

 

Dar nu, din 800 playeri online si alti 20 civili de la spawn tocmai eu halesc control teamviewer? Staff impartial, daaaa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o idee foarte buna, atunci cand adminii ia o persoana la teste trebuie sa filmeze testul, asa poti vedea daca a primit ban corect sau gresit.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.