Jump to content

Controale Cheats Jucatori


CaTaLyNN xD

Teste Cheats(AeroAdmin, AmmiAdmin, TeamViewer)  

126 members have voted

  1. 1. Doriti sanctionarea adminilor pentru banurile date aiurea de tip "Cheats" sau "Necooperare teste"?

    • Da, se dau prea multe banuri aiurea, iar adminii nu sunt sanctionati niciodata(se considera "Staff Mistake").
    • Nu, abia scapam de codati.
  2. 2. Doriti schimbarea programului OSF?

    • Da, este un program buguit si se da ban aiurea.
    • Nu, este un program bun.
  3. 3. Daca alegeti schimbarea programului OSF, doriti inlocuirea acestuia cu Last Activity?

    • Da, acesta este cel mai bun program, aratand si data programelor.
    • Nu.
  4. 4. Doriti ca numai adminii de nivel 3-5 sa poata efectua controale?

    • Da, asa nu se vor mai face confuzii cu adminii incepatori.
    • Nu.
  5. 5. Doriti ca jucatorii controlati sa primeasca un interval mai mare de timp pentru a prezenta datele programului de test?

    • Da, unii au calculatoare mai slabe sau internet mai lent, ceea ce necesita un timp mai mare pentru descarcare/instalare.
    • Nu.
  6. 6. Doriti sanctionarea adminilor ce nu respecta drepturile jucatorului controlat?



Recommended Posts

@@DenisXd S4F, si eu stau multe ore, asta e din cauza plictiselii pentru ca e cald; seara, da, plec cu baietii, cu fetele, o bere, un suc, un fotbal, mai am antrenamentele la rugby, e timp de toate. dar nu mai are rost. intru si eu la waruri, macar acolo sa ma distrez pana sunt luat la teste...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.