Jump to content

Parere laptop


Recommended Posts

Pe un laptop ca el, se poate juca, undeva inspre medium, high deja iti sacadeaza de numa, daca avea 8 gb duceai linistit high :D

 

Pentru gaming low-mid e decent, dar pe high nu m-as baza pe el :)

Link to comment
Share on other sites

Daca decent pt tine inseamna 800x600 cu sub 30 fps, atunci e perfect. Mie 4gb ram imi consuma doar cand sunt in desktop, ai stuttering in gta 5 cu 4gb ram.

 

Chiar ai nevoie de mobilitate? Faci in 2400 lei un PC cu I3 + 8gb + gtx 950/960 lejer

In 1 an nu ma mai joc nimic pe calculator, la ce imi trebuie? Din cate am vazut, nu merge sub 30 FPS-uri :). https://www.youtube.com/channel/UCWKhFxWhyb0aFIEOm6t9Lmw

Link to comment
Share on other sites

X550JK cu inca 4gb ram e o varianta buna in banii astia. Insa nu te astepta la mare branza de la un laptop in banii astia, eu am un ROG 752 pe care am dat 5200 lei si e mediocru in comparatie cu pc-ul din semnatura care costa cam la fel. In general, un laptop costa de 2 ori mai mult fata de un PC cu aceleasi specificatii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.