Jump to content

[Problema]B-Zone


SarKo

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De 2 zile încoace, am o problemă care mă tot enervează, intru pe server, ok, până aici e bine. Stau vreo jumătate de oră - o oră şi după aceea server-ul mi se restartează şi nu mai răspunde, şi serverele comunităţii sunt OFFLINE + forumul îmi dă o problemă CloudFlare şi nu mă lasă să intru. Asta se întămplă doar pe B-Zone, nu şi pe alte forumuri/servere. E foarte enervant, mi s-a întămplat asta dând un test la o facţiune.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este.

Alte precizări:Nu îmi spuneţi că am moduri instalate pentru că am doar un hud.txd.

Nu îmi spuneţi să imi repar/schimb calculatorul pentru că el merge in 50-60fps.

Stau în Anglia, e o problemă de la internetul meu?

Link to comment
Share on other sites

@, problema este ca ai viteza slaba la internet. Asa mi se intampla si mie cand aveam internetul slab mai ales in zilele de weekend sau dupa-amiaza. In ceea ce priveste problema cu forumul, daca iti apare offline poti sa incerci sa-ti stergi cookie si cache din browser. Daca vii cu poze poate o sa primesti explicatii mai bune.

Link to comment
Share on other sites

Problem is happening with me too, and my friend @Aphmau, we're really annoyed from this problem. And server remain working only in Romania while in other countries server crash and not for 30 minutes, for less than it.

Link to comment
Share on other sites

Problem is happening with me too, and my friend @Aphmau, we're really annoyed from this problem. And server remain working only in Romania while in other countries server crash and not for 30 minutes, for less than it.

Ok I see now, because I live in England... I hope this problem will be fixed soon, it is annoying

Link to comment
Share on other sites

Problema este de la server, primește flood. Atunci cand este floodat pe o anumită rețea de internet iti inchide conexiunea cu IP-ul tau, a fost rezolvată problema dar a aparut din nou. O sa se rezolve in curând.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.