Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aplicatii Helperi - CLOSED


StereoON
 Share

Recommended Posts

- Nume: Razvan Andrei


- Varsta: 14


- Clasa: a-7-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):NU sunt la in liceu


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut, numele meu este Razvan si am 14 ani am 1.55 metri si traiesc in Romania intr-un oras numit Galati. Sunt un baiat cat de cat interesant,imi place sa fac glumesc, sa mergem in oras la o plimbare,suc, pizza, shaorma si multe altele.Traiesc in Galati. Galati este un oras destul de maricel, frumos, linistit etc.. Hobbyurile mele sunt innotul, minecraftul si Counter Strike Global Offensive-ul,gta v,fifa,samp,wwe,tekkit-ul si hexxitul .




- IGN (In game nick): WolfyPlayzStuff


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:4-5 ore.


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Helperul se ocupa cu aujtarea playerilor noi cat si a celor vechi.


- De ce vrei aceasta functie?: As dori aceasta functie pentru ca vreau sa incerc ceva nou si interesant.


- De cat timp joci Minecraft?: 4-5 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am avut 1 ban


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 1 zi 11 ore si 46 min


- Alte precizari: Va rog sa ma acceptati si vreau sa va mai multumesc ca ati acordat timp aplicatiei mele.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Lazăr Cătălin


- Varsta(minim 16 ani): Am 17 ani.


- Clasa: A XI-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Prtectia Mediului


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Sunt un tip de treaba, cu capul pe umeri. Cand este nevoie sunt serios, dar in general imi place sa fac caterinca si sa ma simt bine. Oricine vine la mine si imi cere ajutorul, il ajut cu cea mai mare placere, daca este ceva ce pot face pentru el. Sunt un tip de treaba pana la o limita, daca s-a trecut de acea limita, ma enervez si devin agresiv.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): SmecK


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Depinde cat timp am in ziua respectiva.


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: De a ajuta playerii veniti noi pe server sau si pe cei vechi,a da sfaturi si a tine chatul curat si cu raspunderea la intrebarile playerilor.


- De ce vrei aceasta functie?: Deoarece imi place sa ajut oamenii si sa dau sfaturi bune.


- De cat timp joci Minecraft?: Destul incat sa stiu sa le raspund playerilor cu ce au nevoie.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am primit, si nu cred ca voi primi.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu, nu am mai detinut...Dar imi doresc foarte mult.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Desigur.


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 17 ore


- Alte precizari: Multumesc, pentru timpul acordat!


Edited by Sm3K
Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru tuturor celor care au aplicat in aceasta sesiune de recrutari

Cei acceptati sunt:

  • TheRapperMc
  • EROUL_tuber
  • Senariis
  • ConnerRM

 

Celorlalti, le uram noroc la urmatoarea sesiune de recrutari!

Link to comment
Share on other sites

Aplicatia lui emilos, pentru ca nu a postat-o unde trebuie:

Viata Reala:

 

- Nume:Popovici Daniel-Silviu

- Varsta(minim 16 ani):16 ani 3 luni

- Clasa:a 9 a C 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):Arhitectura la Liceul de Arta ”Stefan Luchian” Botosani

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):Buna,ma numesc Popovici Daniel-Silviu sunt din comuna Roma judetul Botosani sunt un tip sociabil,de treaba(de gasca),ma inteleg bine cu playeri nu intru in conflicte cu nimeni,nu injur,am 16 ani si 3 luni cum am mai mentionat mai sus,imi place sa muncesc,sa ajut playeri la diverse probleme sau comenzi si imi place sa fac totul bine si sa iasa bine.Si daca intampin greutati imi place sa accesez ajutorul altora.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick):emilos

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:6h intru cateodata dimineata si dupa,dupaamiaza

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:ajuta playeri cu intrebari legate de server si comenzi 

- De ce vrei aceasta functie?:pentru ca imi place sa ajut jucatorii si vreau sa mentin comunitatea b-zone cat mai sus

- De cat timp joci Minecraft?:4 ani

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Nu

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:builder

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?:da

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 2 days

- Alte precizari:nu,doar ca multumesc pt timpul acordat :3

 
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

- Nume: George 

- Varsta(minim 16 ani): 20

- Clasa: -

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Am terminat mate info.

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Ma numesc George Blanaru am 20 de ani si sunt din Adjud, Vrancea. M-am mutat in Dublin Irlanda, acum 2 ani, dupa ce am terminat acasa liceul pe profilul Mate-Info. Acum sunt la facultate in anul doi pe profilul Web Design si Programare. Diferenta este foarte mare din ce-am facut acasa si ce fac aici. Aici facultatea este mult mai usoara ca si acasa, profesorii sunt mult mai indulgenti si nepasatori si pot spune ca te duci cu drag la cursuri. Despre mine ce pot sa zice este faptul ca sunt o fire destul de prietenoasa, incerc mereu sa las loc de buna ziua sa fiu bun cu toata lumea. Avand in vedere ca am functia pe SA:MP m-am schimbat mult, am inceput sa tratez pe toata lumea mult mai bine si cu mult mai mult respect. Ca si parti negative, sunt foarte vorbaret, uneori imi sar cu firea si mai scap cate un cuvant nelalocul lui. Cu toate acestea, nu tin dujmanie pe nimeni si incerc sa ma impac cu toata lumea infiderent de comportamentul acestora.

 

Viata virtuala:

- IGN (In game nick): OM3GA

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Depinde cum lucrez, poate fi 1 ora, pot fi 10, insa de obicei, cam 2-3 ore pe zi/seara.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Gradul de Helper este pentru jucatorii dornici dea a ajuta alte persoane. Acest ajutor poate consta in oferirea de informatii despre server (comenzi, activitati, evenimente, noutati) sau ajutarea celorlalti colegi din staff in diferite moduri.

- De ce vrei aceasta functie?: Avand in vedere ca sunt destul de activ pe serverul acesta, am zis sa aplic si eu la aceasta functie, poate, poate am o sansa. 

- De cat timp joci Minecraft?: Pe server, cred ca am o luna, in general, joc minecraft de cand a aparut, desi inca nu mi-am cumparat jocul.

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am luat un mute si niste kickuri pentru nimicuri.

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da. Avand in vedere ca, ca si Helper, nu ai mare acces, ma voi descurca binisor, sper.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): Aproximativ 7 zile si 17 ore.

- Alte precizari: 

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

- Nume:Burcea Alin

- Varsta(minim 16 ani):17 ani

- Clasa: termin a 10 a e

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Mecanica Auto

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut numele meu este Burcea Alin am 17 ani studiez mecanica auto e un profil care ma atrage , sunt sincer in tot ce fac si imi place sa imi ajut prieteni

Viata virtuala:

- IGN (In game nick): Daca

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:8-11 ore

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Ajuta playeri , si aplica sanctiunii celor care nu respecta regulamentul

- De ce vrei aceasta functie?: pentru ca vreu sa ajut jucatori si acord mult timp sv-ului - De cat timp joci Minecraft?: 5 ani si ceva pe PC

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Nu

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: nu nu a fost nevoie de staff

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?:da

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played):
- Alte precizari: va multumesc pentru timpul acordat acestei cereri

Link to comment
Share on other sites

Aplicatia lui AnddySmeceru, din cauza problemelor legate de contul lui, am postat eu aplicatia lui : 

Viata Reala:

 

- Nume:Groza Andreas

- Varsta(minim 16 ani): 16 ani, 17 in decembrie

- Clasa: a 9a

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Operator CNC ( clasa profesionala )

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana foarte sociabila, imi place sa vorbesc mult, dar doar despre lucruri preferate de mine. Sunt genul de persoana care apreciaza munca si nu se fereste de asa ceva. Cateodata imi place sa spun totul verde-fatis, dar mi-am cam dat seama ca nu ajuta mult asa ca incerc sa ma feresc de acest lucru. Obisnuiesc sa ma enervez repede daca se aduce vorba de lucruri care ma deranjeaza sau daca sunt intr-o stare naspa, in rest sunt foarte ok si se poate glumi cu mine in orice fel. Sunt un tip mai ciudat avand in vedere ca am hobbyuri pe care nu prea le are nici un baiat de varsta mea ( knifemaking,. blacksmithing, metal detecting, smelting blablabla) Imi place munca fizica si nu ma feresc de ea. Cam atat despre mine.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick):ANDDYSMECERU

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 4-5 ore.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Helperii au un rol important pe un serveer, orice jucator care are nevoie de ajutor apeleaza la helperi, deci in principiu acestia ajuta jucatorii..

- De ce vrei aceasta functie?:Vreau sa ajung cineva pe comunitatea B-zone, consider ca este un tel pentru mine.

- De cat timp joci Minecraft?: Din 2012, aprilie parca.

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am avut mute de cateva ori pentru spam / limbaj , ban am avut permanent odata acum o zi pentru iteme modate * primisem un item modat de la un admin si mi-a spus sa nu spun nimanui si sa l pastrez * , jail am avut odata pentru "grief", eram langa o casa si avuse jucatorul beacon fara protectie si ma gandisem sa il sparg, ca de ce nu ? Atat, din cate stiu. 

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu, am fost doar simplu jucator..

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Desigur, sunt capabil sa detin aceasta fuctie.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): - 5 days, 1 hour . Alte precizari: Multumesc pentru citirea aplicatiei mele.

Link to comment
Share on other sites

  • Spookie09 changed the title to Aplicatii Helperi [CLOSED]

Aplicatiile vor fi deschide pentru un termen nedefinit, va vom accepta pe parcurs, daca indepliniti cerintele, si numai atunci, dati reply acestui topic cu modelul de aplicatie completat!

Succes tuturor!

 

De acum minimul petrecut pe server este 24 de ore pentru a aplica, iar varsta este de 14 ani.

Link to comment
Share on other sites

Aplicația lui SniQuit, el nu poate posta. Numele lui pe forum: CN SniQuit -  https://forum.b-zone.ro/profile/84731-cn-sniquit/

 

 

 

Viata Reala:

- Nume:Pana Andrei
- Varsta(minim 14 ani): 17
- Clasa: a XI-a
- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Automatizari si aparate electrice
- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Andrei, am varsta de 16 ani . Locuesc in Ploiesti. Hobby-urile mele sunt footbal-ul,KickBoxing si jocurile pe PC, In general ies cu prieteni/prietena in oras (La un Suc, etc etc...).Am 1,82 77 kg, imi plac jocurile de strategie si aventura, in afara de SA:MP mai joc Minecraft,Robocraft,Transformice (Pe acest joc am bagat multi bani aiurea iar pentru asta regret deoarece nu se merita pentru niste "Blanite" "Culori" "ITM speciale" mai bine bagam in SA:MP am bagat in transformice aproximativ 80 E(In timp nu pe toti odata), si 80 E nu este o suma foarte mica dupa mine...) si CS:GO(am jucat).Mereu mi-am dorit sa ajut si sa dau tot ce pot pentru alte persoane care au nevoie, de multe ori am facut asta si nici macar nu mi-sa multumit de aceea am inceput sa fiu mult mai "inchis", imi place sa-mi fac prieteni, ador animalele in special cainii am 6 caini 5 femele si 1 mascul,una dintre femele este de rasa ROTTWEILER iar restu provin dintr-o catelusa luata de pe strada am ingrijit-o si apoi a facut pui, dupa o vreme unul dintre pui ei (vreme fiind 2 ani) a facut pui la randul ei si a avut 4 catei 1 mascul si 3 femele dintre care mi-a murit 2 femele sunt foarte iubitor fata de animale, sunt foarte ambitios daca imi pun ceva in cap o duc pana la sfarsit,dar am si parti rele in unele privinte ma enervez usor dar imi trece repede, la nervi injur dar nu sa se vada pe chat intru pe skype sau facebook si injur acolo.Imi place sa-mi fac noi prieteni, nu imi place sa rad despre alte persoane gen ala e chel sau nu stiu ce daca am ceva de spus ii spun in fata nu pe la spate "barfa",urasc cand unele persoane se dau mare cu munca altuia mi-sa intamplat de multe ori . Stiu sa fac diferenta dintre viata reala si viata virtuala, lucru pe care nu toata lumea o face din cate am observat. Nu-mi place sa stau sa nu fac nimic, de aceea de cele mai multe ori cand ma plictisesc de ceva "schimb planul". Pot sa spun ca sunt o persoana de treaba si amuzanta, care tine la gluma (pana intr-un anumit punct) si careia nu-i prea place sa intre in conflicte, mereu incerc sa le aplanez sau incerc sa le rezolv cat mai bine.Nu-mi place sa am totul gata facut, imi place sa muncesc ca sa obtin ceva, nu sa-mi dea cineva gata facut. Sunt prietenos, ma adaptez usor situatiilor si sunt comunicativ. In general scopul meu este sa fac cat mai bine ceea ce imi propun sa fac, adica nu imi place sa lucrez cu jumatati de masura. De obicei ma implic in ceea ce fac, dar daca consider ca nu merita, renunt foarte usor. Imi respect colegii, prietenii si asta zic eu, este foarte important, pentru ca fara toleranta si respect reciproc nu rezolvi nimic.Restul veti afla pe parcurs.

Viata virtuala:

- IGN (In game nick):Sniquit
- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 2-4 ore acum depinde de zi.
- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Helperi au un rol destul de important pe un server acela de a ajuta playeri noi veniti.
- De ce vrei aceasta functie?:Joc serios pe acest server, in timpul acesta scurt in care am jucat, am invatat foarte multe deoarece am prieteni in staff care m-au ajutat, asa ca de ce sa nu iau si helper si sa incerc sa cresc serverul asa cum pot.  Voi incerca sa ajung la un grad foarte mare pe acest server.
- De cat timp joci Minecraft?: de vreo 2-3 ani.
- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am primit.
- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu, am fost doar simplu jucator!
- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da, normal!
- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): - 1 day, 1 hour . 
Alte precizari: Multumesc pentru atentia acordata sper sa fiu acceptat! Nu va voi dezamagii.

Edited by AlexMiH
Link to comment
Share on other sites

  • Moshu featured, locked and unlocked this topic

Aplicația lui Mocanu123, el nu poate posta.

 

 

- Nume:Mocanu123
 
 
- Varsta (minim 14 ani):15 ani
 
 
- Clasa:Am trecut a 9
 
 
- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):-
 
 
- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):Ma numesc Mocanu George am 15 ani si sunt din Bucuresti.Sunt o fire respectuoasa cu cei 7 ani de acasa, istet, glumet.Eu nu las un lucru neterminat pana cand nu este in regula
 

 
 
 
 
 
- IGN (In game nick):Mocanu123
 
 
- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:5-6 ore
 
 
- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Un helper se ocupa cu ajutorarea playerilor incepatori
 
 
- De ce vrei aceasta functie?:Pentru ca am experienta
 
 
- De cat timp joci Minecraft?:Joc de 2-3 ani.
 
 
- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):-
 
 
- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:Nu
 
 
- Stii sa aplici sanctiunile si te-ai obisnuit cu functionalitatile serverului?:Da.
 
 
- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /stat ):1 day si 8 minute
 
 
- Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat.

 

Aplicația lui Popeasca, nici el nu poate posta.

 

- Nume:Popescu Razvan
- Varsta(minim 15 ani): 15ani, 16 in iulie
- Clasa: a 9a
- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Gastronomie Liceu Viilor
- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana foarte sociabila, imi place sa vorbesc mult, dar doar despre lucruri preferate de mine. Sunt genul de persoana care apreciaza munca si nu se fereste de asa ceva. Cateodata imi place sa spun totul verde-fatis, dar mi-am cam dat seama ca nu ajuta mult asa ca incerc sa ma feresc de acest lucru. Obisnuiesc sa ma enervez repede daca se aduce vorba de lucruri care ma deranjeaza sau daca sunt intr-o stare naspa, in rest sunt foarte ok si se poate glumi cu mine in orice fel. Sunt un tip mai ciudat avand in vedere ca am hobbyuri pe care nu prea le are nici un baiat de varsta mea ( knifemaking,. blacksmithing, metal detecting, smelting blablabla) Imi place munca fizica si nu ma feresc de ea. Cam atat despre mine.
 
Viata virtuala:
 
- IGN (In game nick):Popeasca
- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 4-5 ore.
- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Helperii au un rol important pe un server, orice jucator care are nevoie de ajutor apeleaza la helperi, deci in principiu acestia ajuta jucatorii..
- De ce vrei aceasta functie?:Vreau sa ajung cineva pe comunitatea B-zone, consider ca este un tel pentru mine.
- De cat timp joci Minecraft?: Din 2012, aprilie parca.
- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am avut mute de cateva ori pentru spam / limbaj , ban am avut permanent odata acum o zi pentru iteme modate  primisem un item modat de la un admin si mi-a spus sa nu spun nimanui si sa l pastrez  , jail am avut odata pentru "grief", eram langa o casa si avuse jucatorul beacon fara protectie si ma gandisem sa il sparg, ca de ce nu ? Atat, din cate stiu. 
- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu, am fost doar simplu jucator..
- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Desigur, sunt capabil sa detin aceasta fuctie.
- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): - 5 days, 1 hour . Alte precizari: Multumesc pentru citirea aplicatiei mele.

 

Link to comment
Share on other sites

Acceptati pana acum:

 

SniQuit

Popeasca

 

Mocanu, atitudinea ta lasa de dorit, incearca alta data.

 

Lasati in continuare aplicatii, vor fi vazute.

Link to comment
Share on other sites

m2t6OP5.png

Viata Reala:

 

- Nume: Murgulet Vlad

- Varsta(minim 14 ani): 16 ani

- Clasa: A X-A C

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Stiinte Sociale

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Locuiesc în oraşul Slatina, din judeţul Olt, sunt elev la "Colegiul Naţional Radu Greceanu", un colegiu foarte respectat din oraşul meu, la profilul Ştinte Sociale, fiind profilul meu favorit. Activez în echipa liceului de basket, ocup poziţia de Shooting Guard. Sunt un lider foarte bun, ştiu ce trebuie făcut de fiecare dată şi ştiu cum să împac pe toată lumea în cazul unui conflict, nu îmi place să diferenţiez o persoană de alta, pentru mine toţi oamenii sunt la fel şi ar trebui sa fie trataţi aşa de toată lumea, nu numai de mine, sunt curajos, îmi place să încerc imposibilul, să mă risc pentru a ajuta pe cineva, sunt corect, nu îmi place minciuna, sunt adept al adevărului. Sunt o fire sociabilă, îmi place foarte mult să comunic şi să mă implic în activităţi alături de alte persoane, mă ofer voluntar la diverse acţiuni organizate de către liceul în care activez şi mă fac mereu evidenţiat prin munca pe care o depun, mai pe scurt, pun suflet în tot ce fac, nu las un lucru neterminat, odată început, î-l duc la capăt cu succes. În timpul liber prefer să citesc cărţi pentru a îmi dezvolta masa vocabularului şi modul de gândire, de asemenea, ies cu prietenii în oraş la o bere sau la un grătar, incă o pasiune de a mea este vizionarea de filme şi de seriale, filmul meu preferat la momentul actual fiind "The Fate of the Furious" şi serialul favorit "Lucifer" şi de asemenea, o altă pasiune este Gaming-ul, jocul meu favorit este San Andreas Multiplayer, jucând pe BZone de aproximativ 3 ani, mai activez şi pe League Of Legends, Counter Strike Global Offensive şi Grand Theft Auto V. Momentan atât pot spune despre mine.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick): ChowdyTSA

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3 ore pe putin.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:  Ajută jucătorii noi cu informații și detalii despre server sau despre joc, respectiv tipul de joc.

- De ce vrei aceasta functie?: Pentru că îmi place foarte mult să comunic și să ajut jucători cu informațiile pe care le posed.

- De cat timp joci Minecraft?: Aproximativ 4 ani.

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am primit x2 kick si x1 ban, bineinteles scos.

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 0,89 days.

- Alte precizari: Nu.

Edited by O M 3 G A
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

- Nume: Damian Andrei

- Varsta(minim 14 ani): 15 ani

- Clasa: A IX - A

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Inca nu am inceput, studiile. dar Real sau Uman.

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salutare, ma numesc Andrei si sunt din Bucuresti sunt un simplu student care invata la un liceu oarecare anul acesta am inceput clasa a 8 a.Imi place foarte mult SA:MP-ul de oarece pe parcursul timpului apar din ce in ce mai multe update-uri lasam partea de samp.Am in jur de 1,85 si 85 de kg de kilograme la varsta de 15 ani da stiu mi s-a mai spus ca sunt inalt.Sunt un baiat prietenos si sociabil imi place intotdeauna sa leg noi prietenii uneori la fel ca si toata lumea mai sunt si timid in unele situatii.Jocurile mele preferate sunt SA-MP CS:GO L4D2 si cam atat.Timpul liber mi-l petrec ori pe SA-MP ori mergand afara prin oras cu prietenii la o tura cu bicicletele ori merg la bazin si uneori mai citesc si eu o carte sau ceva cand vreau sa ma relaxez sau cand sunt stresat.Am o familie mica dar fericita.In cele mai multe cazuri sunt o persoana optimista si incerc sa vad mereu partea cea mai buna nu imi place sa imi fac dusmani sau sa existe oameni care sa fie mereu impotriva mea chiar daca nu am facut nimic gresit deoarece ei au pica chestia asta e la fel ca si post hunterii.Uneori ma mai enervez dar intotdeauna incerc sa fiu cat se poate de calm si sa nu zic ceva ce as putea regreta pe viitor imi place foarte mult parkour-ul tin minte ca vara ieseam cu niste prieteni din cartier sa facem parkour prin apropiere.Imi place foarte mult inotul pot spune ca este sportul meu preferat am practicat inot foarte mult timp desi au existat pauze deoarece programul nu mai imi permitea datorita scolii meditatiilor sau alte activitati care le avem cu totii anul trecut am fost chiar si la echipa de Polo a clubului de inot si spun eu ca ma descurcam destul de bine.Imi place deasemenea foarte mult muzica uneori mai ascult si manele dar cel mai des asculta Pop Urban si mai rar house.Vreau sa va mai mentionez ca am multe defecte si pe unele o sa le pot indrepta dar pe altele din pacate nu imi cer scuze daca pe parcurs te-am deranhat .Sunt o persoana foarte activa si mereu imi doresc sa descopar lucruri noi care ar putea fi utile pe viitor mie cat si celolralti, imi place sa port discutii lungi si de obicei chiar daca incep de la un subiect banal ajung la un altul si de acolo rasar lucruri noi si noi. Chiar daca nu sunt cunoscut pe server pe mine asta nu ma intereseaza si cum spun unii sunt un nimic pe langa ei sau pe langa altii care au o vechime mai mare ca a mea au dreptate nu ii contrazic desi in acele momente nu ma simt cel mai bine.Sper ca m-am facut inteles si ca vei fi intelegator cu mine si sa imi acorzi o mica sansa.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick): LeAndrey

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Aproximativ 3 ore.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:  Raspunde tuturor jucatorilol la nedumeriri, este activ, si ajuta tuturor playerii noi de pe server.

- De ce vrei aceasta functie?: Imi doresc aceasta functie, pentru ca, consider ca sunt pregatit, si chiar imi place sa incerc ceva nou si deasemenea doresc sa ajut la ridicarea serverului.

- De cat timp joci Minecraft?: Aproape 5 ani.

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am sanctiuni.

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 11 ore, 27 minute.

- Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

- Nume: Ciprian Sicaru

- Varsta(minim 14 ani): 17 ani

- Clasa: A XI-A F

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Stiinte ale Naturii

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Ciprian si am frumoasa varsta de 17 ani! Imi place sa imi fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei, imi mai place si munca in echipa caruia ii place sa doscepere multe aventuri noi, sunt glumet, darnic, respectos. Hobby-ul meu preferat este SA:MP-ul, dar pe langa acesta mai am respectiv Fotbalul. Consider eu ca este bine si imi place sa ma gandesc de doua ori asupra unei decizii. In momentul de fata invat in clasa a XI-a la Colegiul National Ion Luca Caragiale, sunt la profilul stinte ale naturii si am luat la evaluarea nationala nota 10 la matematica si 9.15 la romana!. Mi-ar placa sa studiez la Bucuresti sau in afara tarii, insa mai am timp sa ma gandesc asupra deciziei.Imi place sa cred ca sunt o persoana de treaba si care face mereu o impresie buna.Intotdeauna am fost de parare ca pentru a fi respectat, lucru ce multi si-l doresc, trebuie si tu la randul tau sii respecti pe cei din jur indiferent de aparente... Stiu sa lucrez in echipa, sa comunic, sa ma port frumos fata de un coleg/prieten/tovaras/amic sau chiar orice alta persoane care n-o cunosc.Imi place sportul, mai ales sa alerg sau sa ma plimb cu bicicleta singur sau cu prietenii.Tin la glume insa cand este vorba de treaba serioasa, treaba serioasa sa fie, sunt un baiat care se tine de cuvant. Sunt un tip glumet frumos de treaba si respectos.Pot sa tin secrete,Imi respect colgei de pe SA-MP si cei din realitate.Imi plac filmele de actiune,comedie.Imi place in weekend sa citesc carti si sa joc SA-MP,Sunt un baiat pe care toata lumea il respecta.Toata lumea spune de mine cand trec pe drum ce cuminte sunt. Sunt o fire calma , glumeata si uneori rad ca fraierul (fara motiv).Stiu cat de cat sa inot.Imi place sa ascult Rap Si Dubstep.Mancarurile mele favorite sunt : Cartofi Prajiti,Pizza de casa si Ciorba Radauteana.Imi place Football-ul si Handball-ul. Am stricat multe calculatoare si surse.Sunt o persoana care nu pune la suflet cele mai mici amanunte , amuzanta , serioasa si careia ii place s-a se distreze il limitele varstei . Am ca hobby-uri fotbalul care l-am practicat de performanta dar in urma unei accidentari il joc doar de distractie si pe langa asta minecraf putin , farming simulator si in special SAMP-ul care imi ocupa o parte mare a timpului care ramane dupa ce invat pentru ca doar asa ne putem realiza in viata si deveni niste oameni de succes.Imi place sa ies cu prietenii in oras deoarece sunt un baiat sociabil.Îmi place sa ajut oamenii la nevoie. Ma doare atunci când vad un om la nevoie iar eu nu pot sa-l ajut, mai clar nu îmi sta în putinta. Sunt un tip de om care promoveaza buna crestere, o educatie aleasa, si nu în ultimul rând respectul. Mereu am trait cu gândul de a respecta pe toti, si uneori am primit respectul înapoi, alteori... . Dar nu este problema, nu toti oamenii trebuie sa ma placa. Îmi place patinatul, ador acest sport, deoarece necesita o asa numita strategie, te antreneaza, te ajuta sa-ti canalizezi energia, pentru mine patinatul este unica metoda prin care pot scapa de stres, de neputinta de orice negativ. Ma simt in elementul meu. Nu îmi place sa judec persoanele, nu-mi place sa pun etichete oamenilor, nu-mi place sa poreclesc oamenii. Eu nu ma consider în masura, si nu cred ca exista pe pamânt un om care sa judece oamenii, lasând la o parte meseria de judecator, eu vorbesc în alt sens. Pot spune ca am cei 7 ani de acasa. Eu pun suflet în tot ceea ce fac, fie ca e bine, fie ca e rau, nu de fiecare data fac diferentierea dintre bine si rau, dar ulteior îmi dau seama de greseala si fac tot ce îmi sta în putinta sa repar acea greseala.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick): Cipriiiiian

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 2 ore pe putin.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:  Eu cred ca helperi se ocupa cu ajutare pleyerilor care nu se descurca sau a incepatorilor.

- De ce vrei aceasta functie?: Pentru că îmi place foarte mult să ajut playerii noi pe server!

- De cat timp joci Minecraft?: Minecraft ma joc de vreo 2 ani, dar pe acest server ma joc de un an cu mici pauze!

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Am avut si ajail si kick dar nu mai stiu ca am avut acu un an si am uitat de atunci pana acum!

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 9 ore si 7 minute, dar mie nu cred ca mi s-au pus timpul din inainte de restart la server!

- Alte precizari: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

- Nume: Damian Andrei

- Varsta(minim 14 ani): 15 ani

- Clasa: A IX - A

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Inca nu am inceput, studiile. dar Real sau Uman.

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salutare, ma numesc Andrei si sunt din Bucuresti sunt un simplu student care invata la un liceu oarecare anul acesta am inceput clasa a 8 a.Imi place foarte mult SA:MP-ul de oarece pe parcursul timpului apar din ce in ce mai multe update-uri lasam partea de samp.Am in jur de 1,85 si 85 de kg de kilograme la varsta de 15 ani da stiu mi s-a mai spus ca sunt inalt.Sunt un baiat prietenos si sociabil imi place intotdeauna sa leg noi prietenii uneori la fel ca si toata lumea mai sunt si timid in unele situatii.Jocurile mele preferate sunt SA-MP CS:GO L4D2 si cam atat.Timpul liber mi-l petrec ori pe SA-MP ori mergand afara prin oras cu prietenii la o tura cu bicicletele ori merg la bazin si uneori mai citesc si eu o carte sau ceva cand vreau sa ma relaxez sau cand sunt stresat.Am o familie mica dar fericita.In cele mai multe cazuri sunt o persoana optimista si incerc sa vad mereu partea cea mai buna nu imi place sa imi fac dusmani sau sa existe oameni care sa fie mereu impotriva mea chiar daca nu am facut nimic gresit deoarece ei au pica chestia asta e la fel ca si post hunterii.Uneori ma mai enervez dar intotdeauna incerc sa fiu cat se poate de calm si sa nu zic ceva ce as putea regreta pe viitor imi place foarte mult parkour-ul tin minte ca vara ieseam cu niste prieteni din cartier sa facem parkour prin apropiere.Imi place foarte mult inotul pot spune ca este sportul meu preferat am practicat inot foarte mult timp desi au existat pauze deoarece programul nu mai imi permitea datorita scolii meditatiilor sau alte activitati care le avem cu totii anul trecut am fost chiar si la echipa de Polo a clubului de inot si spun eu ca ma descurcam destul de bine.Imi place deasemenea foarte mult muzica uneori mai ascult si manele dar cel mai des asculta Pop Urban si mai rar house.Vreau sa va mai mentionez ca am multe defecte si pe unele o sa le pot indrepta dar pe altele din pacate nu imi cer scuze daca pe parcurs te-am deranhat .Sunt o persoana foarte activa si mereu imi doresc sa descopar lucruri noi care ar putea fi utile pe viitor mie cat si celolralti, imi place sa port discutii lungi si de obicei chiar daca incep de la un subiect banal ajung la un altul si de acolo rasar lucruri noi si noi. Chiar daca nu sunt cunoscut pe server pe mine asta nu ma intereseaza si cum spun unii sunt un nimic pe langa ei sau pe langa altii care au o vechime mai mare ca a mea au dreptate nu ii contrazic desi in acele momente nu ma simt cel mai bine.Sper ca m-am facut inteles si ca vei fi intelegator cu mine si sa imi acorzi o mica sansa.

 

Viata virtuala:

 

- IGN (In game nick): LeAndrey

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Aproximativ 3 ore.

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:  Raspunde tuturor jucatorilol la nedumeriri, este activ, si ajuta tuturor playerii noi de pe server.

- De ce vrei aceasta functie?: Imi doresc aceasta functie, pentru ca, consider ca sunt pregatit, si chiar imi place sa incerc ceva nou si deasemenea doresc sa ajut la ridicarea serverului.

- De cat timp joci Minecraft?: Aproape 5 ani.

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am sanctiuni.

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 24 ore, 15 minute.

- Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

 

 

 

 

- Nume: Lucas Darius

 

 

- Varsta (minim 14 ani): 17 ani

 

 

- Clasa: A11a

 

 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Real dar se imbina cu Actoria ( sunt din Republica Molodva + liceul e cu profil in arte)

 

 

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):  Numele meu este Luca ( sau Lucas ) Darius Bin Al-Thani, sunt nascut pe data de 6 iunie 2000, am varsta de 17 ani si sunt din Chisinau. Sunt o fire calma, care nu tolereaza nesimtirea si lipsa de respect si care incearca, pe cat posibil, sa nu dezamageasca persoanele din jurul ei.Nu ma enervez repede ascult orice problema. Am invatat de-a lungul timpului sa nu actionez cand sunt nervos sau suparat, asa ca de fiecare data gandesc inainte sa actionez si pot fi considerat chiar perfectionist, nu-mi place sa gresesc in ceea ce fac si imi place sa fiu apreciat atunci cand fac ceva bun, asa cum prefera toti. Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati.Sunt o persoana calma, serioasa, cateodata prea serioasa, concluzionand uneori ca aceasta calitate ar putea fii un defect. Nu suport glumele proaste la adresa mea, a familiei sau a prietenilor mei, incurajez disciplina, respectul reciproc si bunul simt care, in ziua de azi dupa propria parere, se mai gaseste doar intr-un procent de 40%.Fiecare lucru din viata mea are un loc special si este ordonat in asa fel incat sa nu fie o harababura in viata mea. Pe langa toate acestea, sa nu credeti ca sunt un fel de dictator dupa aceasta biografie, dar am si caracteristici precum cea de om sociabil, imi place mereu sa fiu agreat de cei din jur, intr-un grup de persoane, asta deoarece tot timpul caut sa-mi formez un statut bine vazut in fiecare grup din care fac parte. Sunt atent tot timpul ce persoane culeg in cercul meu de prieteni. In general imi petrec restul timpului cu prietenii. In viata, motto-urile mele sunt: ''Respecta ca sa fii respectat'' si '' Cine munceste are". Pe langa toate acestea, sa nu credeti ca sunt un fel de dictator dupa aceasta biografie, dar am si caracteristici precum cea de om sociabil, imi place mereu sa fiu agreat de cei din jur, intr-un grup de persoane, asta deoarece tot timpul caut sa-mi formez un statut bine vazut in fiecare grup din care fac parte.

 

 

 

 

 

Viata virtuala:

 

 

 

 

 

- IGN (In game nick): LucazTYAN

 

 

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Cum e vara si am terminat-o cu suplimentarele cam 4-5 ore.

 

 

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Ajuta incepatorii si pe cei care au nelamuriri.

 

 

- De ce vrei aceasta functie?: Ma consider pregatit, doresc sa ajut playerii ( si comunitatea ) si sa avanses in grad.

 

 

- De cat timp joci Minecraft?: Din 2012, cand din intamplare am intrat pe vechiul MC.B-ZONE.ro

 

 

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am.

 

 

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu.

 

 

- Stii sa aplici sanctiunile si te-ai obisnuit cu functionalitatile serverului?: Desigur.

 

 

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /stat ): 5 ore si 36 minute.

 

 

- Alte precizari: Multumesc pentru citirea aplicatiiei.

 

 

Edited by L U C A Z ELEFANTUL KIA
Link to comment
Share on other sites

Aplicatiile au fost deschise ! Cautam 4 helperi dispusi si pregatiti pentru functie.

Dati reply acestui topic cu modelul completat.

 

Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

- Nume: Ilinca Iulian

- Varsta (minim 14 ani): 16 ani

- Clasa: a 10-a 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Matematica - Informatica

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut, Ma numesc Ilinca Danut - Iulian, sunt din orasul Vatra-Dornei, judetul Suceava, sunt in clasa a X-B la Liceul Tehnologic Ion Luca, am 16 ani, sunt nascut pe data de 17.07.2001, sunt un tip inalt, pot spune ca am 1.80 inaltime, cu ochii caprui, imi place sa fiu ingrijit, sunt pasionat de sporturi cum ar fi: Fotbalul, Handbal-ul, Basket-ul, dar in principal ma relaxeaza foarte tare Fotbalul.Totodata, ma pasioneaza si jocurile online, cum ar fi Minecraft, SA:MP, League of Legend. Sunt o fire sociabila, gandesc inainte de a spune ceva, nu prea imi place sa jignesc pe cineva, sunt foarte sensibil, nu-mi place sa vad pe cineva cu probleme, sunt un tip prietenos, imi place sa-mi fac prieteni. Am multi prieteni care joaca SA:MP si care nu. Dar cel mai bun prieten este Stefan, bine, am mai multi prieteni, dar este cel mai bun dintre toti, m-am cunoscut cu el acum multi ani in urma. Inainte de a lua o decizie ascult si alte propuneri. Nu-mi plac baietii barfitori, cei cu 2 fete, care se pun langa tine doar pentru a obtine ceva. Nu tolerez rasismul, urasc persoanele care judeca fara sa se uite in oglinda, persoanele care nu au cei 7 ani de acasa, nu au pic de bun simt. Respect pe cei ce ma respecta. Socializez foarte mult cu oamenii, nu sunt timid precum altii. Eu pun suflet în tot ceea ce fac, fie ca e bine, fie ca e rau, nu de fiecare data fac diferentierea dintre bine si rau, dar ulterior îmi dau seama de greseala si fac tot ce îmi sta în putinta sa repar acea greseala. Ca punct de relaxare mai ascult muzica, in principal ascult Trap si Rap. Imi place foarte mult sa lucrez in PhotoShop, m-am lansat in PhotoShop pe data de 10.12.2014, pe atunci nestiind nici ce inseamna blur, dupa un prieten pe nume Cerhosky m-a invatat redimensionarea si dupa am cautat pe YouTube ''Tuturial Blur'' si de atunci tot singur m-am descurcat si acum am ajuns la nuvelul acesta, un nivel mediu zic eu. Aceasta este descrierea mea, acesta sunt eu. 

Viata virtuala:

- IGN (In game nick): Sh4dow

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3-4 ore 

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Daca o luam logic ne gandim la help , care inseamna ajutor , deci un helper se ocupa cu oferirea informatiilor  jucatorilor noi , dar si jucatoril mai vechi ce sunt nelamuriti de o chestie.

- De ce vrei aceasta functie?:  Doresc aceasta functie deoarece , simt ca merit sa detin aceasta functie , deoarece , simt ca am suflet de  echipa si in ultimul rand deoarece imi place sa ii ajut pe cei ce au nelamuri.

- De cat timp joci Minecraft?: De prin 2012 dar cu pauze

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am.

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Pe acest server nu.

- Stii sa aplici sanctiunile si te-ai obisnuit cu functionalitatile serverului?:  Da

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /stat ): 23:30 H , imediat voi face 24h.

- Alte precizari: Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii.

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

 

 

 

 

- Nume: Marius

 

 

- Varsta (minim 14 ani): 14 aproape 15 

 

 

- Clasa: 8

 

 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): --

 

 

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana sociabila , amabila si respectoasa si imi place sa ajut pe alti cum pot dar nu imi place sa fiu mintit sau persoanele de genul acesta.Sunt foarte implicat in tot ce ma ocup si fac tot ce pot .Imi plac persoanele interesante ,respectoase si care sa aiba simtul umorului findca il am si eu :).

 

 

 

 

 

Viata virtuala:

 

 

 

 

 

- IGN (In game nick): master_pvp1

 

 

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3-4 ore

 

 

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Un helper ajuta persoanele noi de pe server cu informati sau alte probleme cu playeri sau buguri.

 

 

- De ce vrei aceasta functie?: Vreau aceasta functie pt ca imi place serverul si vreau sa il ajut in dezvoltarea lui.

 

 

- De cat timp joci Minecraft?: 3 ani

 

 

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): nu

 

 

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: nu

 

 

- Stii sa aplici sanctiunile si te-ai obisnuit cu functionalitatile serverului?: da stiu sa aplic si am inteles tot findca joc de ceva timp.

 

 

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /stat ): 48 de ore :) aproximativ

 

 

- Alte precizari: nu :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

 

 

 

 

- Nume:Patrascu Cosmin-Andrei

 

 

- Varsta (minim 14 ani):14 ani si 4 luni

 

 

- Clasa: a 7-a

 

 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):--

 

 

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):Sunt activ pe sv de minecraft si ma pricep la toate pluginurile  de pe sv

 

 

 

 

 

Viata virtuala:

 

 

 

 

 

- IGN (In game nick):Cosmin_play

 

 

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:16 din 24

 

 

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Sa ajute alti player cand gradele foarte mari nu sunt on

 

 

- De ce vrei aceasta functie?:Sa pot sa ajut sv cu oameni care is fac reclama sau injura 

 

 

- De cat timp joci Minecraft?:3 ani

 

 

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):nu am

 

 

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:nu,nu am detinut

 

 

- Stii sa aplici sanctiunile si te-ai obisnuit cu functionalitatile serverului?:da am invatat de pe sv meu sa aplic sanctiunile ,iar functionalitatile de pe acest sv

 

 

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /stat ): 10 h

 

 

- Alte precizari:--

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:

 

 

 

- Nume:Mihai

 

- Varsta: 14 ani

 

- Clasa: 8

 

- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):-

 

- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte) : sunt baiat clasa a 8-a am 14ani iubesc sportul dar mai mult fotbalul ma face mai inergic !ma bazez pe incredere si merg pe criteriu ca respect si voi fi respectat Multumesc pentru timpul acordat ...sunt la liceul Tehnologic Balcescu...ATIT..

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3-4 ore

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Helperii se ocupa cu ajutoare incepatorilor si altilor playeri

 

- De ce vrei aceasta functie?:Imi place aceasta functie ca sa ajut serverul si playerii

 

- De cat timp joci Minecraft?:3ani jumate

 

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Nu am avut!

 

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:VIP am detinut

 

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: da tot

 

- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 5days 12hour 23min

Edited by Minioff
mam gresit la descriere!
Link to comment
Share on other sites

Cererile vor mai fi deschise pana Duminica! Pana atunci mai aveti timp sa aplicati pentru a avea o sansa de a face parte din echipa noastra! Nu uitati, cu cat aplicatia este mai buna cu cat aveti sanse mai mari de a fi acceptati!

Link to comment
Share on other sites

  • Moshu changed the title to Aplicatii Helperi - OPEN
  • ThePlug changed the title to Aplicatii Helperi - CLOSED
  • Spookie09 locked this topic
  • Moshu unlocked this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
  • ThePlug unpinned and pinned this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.