Jump to content

Aplicatii Helperi - CLOSED


StereoON
 Share

Recommended Posts

Viata Reala:



- Nume:Gabriel


- Varsta(minim 16 ani):am 15 ani (fac 16 pe 30 septembri)


- Clasa: 10


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):mate info


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):Sunt un baiat linistit care sat toata ziua pe PC si joaca minecraft.Mie imi place sa ascult muzica gen NCS sau trap nation.In timpul liber imi place sa ies cu priteni sau colegi la fotbal sau sa ne plimbam prin oras.Sper sa va placa de mine:)



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):TheAssassins


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:2-3 ore (cand nu am ce face pe acasa chiar mai mult


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Eu cred ca helperi se ocupa cu ajutare pleyerilor care nu se descurca sau a incepatorilor.


- De ce vrei aceasta functie?:Imi doresc acesta functie pentru ai ajuta pe cei de pe server si serverul insasi


- De cat timp joci Minecraft?:3 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Din fericire nu am avut


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:nu


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?:da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 12 zile si 7 ore


- Alte precizari:-


Link to comment
Share on other sites

- Nume: Dragos


- Varsta(minim 16 ani): 20


- Clasa: Am terminat Liceul


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Spirit de echipa, comunicativ, punctual, serios si abilitatea de a invata lucruri noi foarte repede. Sunt o persoana serioasa si cu simt de raspundere mare, nu suport minciuna si mai ales nu suport "vorbele goale". In principiu am experienta destul de mare in domeniu MC, am avut si server cu aprox. 30 playeri / zi. Stiu sa ma fac folositor si stiu cam cum ar trebui sa fie admosfera pe un server.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): Z2G


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3- 4 - 5 ore


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Chat, buna dispozitie a altor playeri, cand se cere ajutorul staffului sa se implice si el


- De ce vrei aceasta functie?: Am observat ca nu prea sunt helperi doar grade mari, majoritatea playeriilor cer ajutorul gradelor mari iar eu sunt constient ca au altceva mai bun de facut.


- De cat timp joci Minecraft?: de la pachul 1.4.7


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Jail cel mai grav :)) ( Pvp log )


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nu


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 2d 18h 40min


- Alte precizari:Nu am alte precizari.


Edited by Vlasez
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Ionut


- Varsta(minim 16 ani): 13


- Clasa: a 7-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): -


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut! Sunt Ionut, am 13 ani si sunt din Galati. Imi place sa ies afara, mai ales sa ma plimb cu bicicleta pe faleza. Fac inot de 4 luni. In timpul liber ma joc pe calculator, Minecraft sau Unturned cu prietenii.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): zKampeR


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 2-3 ore


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Sa ajute playerii la nevoie si sa faca ordine pe server.


- De ce vrei aceasta functie?: Deoarece vreau sa ajut jucatorii


- De cat timp joci Minecraft?: 3-4 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): mute si cateva kickuri


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: In prezent sunt builder


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da - (2)


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 5 zile 14 ore si 5 minute


- Alte precizari: Multumesc ca ati avut timp sa-mi cititi aplicatia :D


Link to comment
Share on other sites

@, citez din aplicatiile tale vechi.

 

 

 

- Nume: Vasile - Varsta(minim 16 ani):Am 17 ani. - Clasa: 11-a

 

^ aplicatia din sesiunea asta

 

 

 

- Nume: Vasile - Varsta: 14 ani - Clasa: A 7-a - Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):

 

- Nume: so0unDy - Varsta: 15 ani - Clasa: a 8-a - Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): -

 

^ sesiunile precedente

Link to comment
Share on other sites

@, citez din aplicatiile tale vechi.

 

 

 

^ aplicatia din sesiunea asta

 

 

 

^ sesiunile precedente

In primul rand acest cont nu l-am facut eu.

Am avut suspend si un prieten mi-a dat contu asta sa pot sta pe forum. Si da, prietenul meu are 14 ani, face 15 sapt. viitoare, dar eu am 17 ani si 7 luni. Sper ca te-am lamurit. :)

Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume:Mihai


- Varsta(minim 16 ani):19


- Clasa: Voi începe la toamnă anul 1 de facultate.


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Urmez Facultatea de Arhitectură Navală Galaţi


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):Aştept să mă cunoaşteţi chiar voi, nu îmi place să mă descriu singur, în principiu sunt un tip de treabă.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):Mihay


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:în jur de 3 ore acum în vacanţă


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Helper = Ajutător, în principiu ajută playerii.


- De ce vrei aceasta functie?:M-am reîntors pe acest server după o pauză de 1 an şi aş vrea să reîncep de unde am plecat.


- De cat timp joci Minecraft?: de vreo 3 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):N-am primit nimic niciodată.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Da, co-owner pe vreme lu Katzuno Si Moş


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): n-am petrecut mai deloc timp pe server deoarece doar ce m-am reapucat.


- Alte precizari:Salut.


Link to comment
Share on other sites

Acceptati: Poke si VladsNyK, o saptamana sunteti in teste.

Respinsi:

Daca - nu ai citit regulamentul + nu imi place atitudinea ta.
Garfieldo25 - nu ai minimul de varsta.
Squatch - ai prea putine ore jucate.
soundy - nu ai citit regulamentul + nu imi place comportamentul tau.
TheAsassins - nu ai citit regulamentul.
Z2G - nu ai citit regulamentul.
zkamper - nu ai minimul de varsta.

 

Edited by Kakuna
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Lorin


- Varsta(minim 16 ani): 16


- Clasa: X


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Mate-Info


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Unii dintre voi ma stiti de 2 ani incoace.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): Cheloo20cm


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: Destule.


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Creez o comunitate mai buna.


- De ce vrei aceasta functie?: A mai trecut un an de la ultima mea aparitie, merit inca o sansa, no?


- De cat timp joci Minecraft?: De cand ma stiu.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): De toate.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Da, helper 2014, mod++B 2015.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 1 zi 1 ore bla bla o eternitate de cand ma stiu pe mc.b-zone.ro.


- Alte precizari: Pls third time's a charm, give me the chance.


Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Vasile


- Varsta(minim 16 ani): 16 jumate.


- Clasa: X


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Umanist (profil din Moldova)


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Ma numesc Vasile, am 16 ani si sunt din Calarasi, Moldova. Imi place sa imi fac prieteni si sa cunosc oameni noi in fiecare zi. Imi place sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu o fac. Cred ca am din toate calitatile cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru, care vrea ceva de la viata. Hobby-urile mele sunt: fotbalul, gaming-ul si innotul. Imi place sa ies zilnic cu prietenii si sa ma distrez. Sunt o fire ambitioasa, prietenoasa, amabila, glumeata, cu simtul umorului si nu ma supar din orice.




Viata virtuala:



- IGN (In game nick): so0unDy


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3-4 ore


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Ofera sfaturi si raspunde la intrebarile date de noii veniti si se ocupa cu buna functionare a serverului.


- De ce vrei aceasta functie?: Nu am detinut-o niciodata. Am avut un trecut destul de murdar in trecut.


- De cat timp joci Minecraft?: De 3 ani jumate.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu am.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Detin Sponsor permanent.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): Nu pot sa fac poze, nu am tastele f1, f2 etc.


- Alte precizari: Va rog, o sansa. Nu voi mai injura. M-am schimbat.


Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Valentin


- Varsta(minim 16 ani): 16


- Clasa: a X-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Filologie


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Salut,ma numesc Valentin si am 16 ani,eu sunt o persoana curioasa si prietenoasa dar in unele cazurii foarte ambitioasa,invat la liceul tehnic energetic,avand 16 ani si 10 clase in urma,imi place sa explorez foarte mult de accea ma si joc minecraft de 6 ani,mai exact din anul 2010,de obiecei imi place sa ascult muzica cand ma joc,fapt care rezulta ca imi place muzica si gamingul dar asta nu inseamna ca nu ies si pe afara,ba chiar am o viata sociala stabila insotita de multi prietenii care la randul lor sunt si iei gamerii, bun cam atat am avut sa spun despre mine,multumesc de timpul acordat.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): yanone


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 3-6h


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Cu ajutare playeriilor si mentinerea atmosfereii placute din joc,fara injuraturii si spammerii,etc.


- De ce vrei aceasta functie?: Imi doresc aceasta functie deoarece cred ca m-am jucat destul timp minecraft si sunt demn de aceasta functie.


- De cat timp joci Minecraft?: 6 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Nu Inafara de un ban accidental pe care l-am primit deoarece am folosit un bug,eu nestiind de acela.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:Nu.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da, l-am inspectat.


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 48h , am folosit /ar check


- Alte precizari: Nu.


Edited by yanone
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume:Ionut


- Varsta(minim 16 ani):15 Anii


- Clasa: A-9-A


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):Invat la profilul Matematica-informatica


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte) :O autocaracterizare a mea ar fii ca sunt un baiat curios haios care vrea sa ajute lumea. De cand eram mic am avut o pasiune de avea un grad pe un servar sau sa am o responsabilitate pe umeri am avut graduri pe multe jocuri cs go cs 1.6 deoarece doresc sa ajut cat mai multa lume. Sunt de gasca inteleg un sarcasm o insulta si alte chestii de genul acesta. Poate va intrebati de ce postez pentru helper ? Ei bine doresc sa fac cerere pentru helper deoarece ma aflu pe acest servar din cate tin minte de la primu sau wipe. Daca va intrebati de ce doresc fix pe minecraft helper si nu pe alte jocuri, ei bine imi doresc aici deoarece a fost jocul copilariei mele si inca chiar este si la aceasta varsta tinand cont ca poate uni nu mai sunt pasionati la aceasta varsta eu inca sunt pasionat si dau dovada de ambitie in obtirea scopului dorit,iar acela fiind helper pe acest servar. Sper ca ce am scris aici sa va fii ajutat sa va dati seama ce persoana sunt si cum ma comport nu vreau sa mint intr-un chestionar nu am nimic de ascuns.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):IngeruDrogat


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:In cursu samptamani cu tot cu liceu acord in general 4-5 ore Weekend ( Sambata-Duminca) Acord in general de la 5 ore in sus deoarece nu prea am ce sa fac.


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Un helper din experienta mea este un grad mai micut decat adminul ,helper-ul are obligatia sa aiba grija de servar in lipsa gradelor mai mari prin: 1. El se asigura ca lumea pastreaza un limbaj decent pe servar 2. Ca nimeni nu foloseste cheat 3.Se asigura ca lumea foloseste chat-ul corect adica /g /l /t etc. 4.Ca nu se ,,profita'' de niste buguri . Un helper se ocupa 100% cu ajutorul playerilor nu putem da seama de acest lucru doar din cuvantu ,,help'' = ajutor.Aceasta este parerea mea in ceea ce consta un Helper.


- De ce vrei aceasta functie?:Doresc sa ajut comunitate B-ZONE prin vechimea mea pe acest servar si prin cunostintele mele.Vreau ca acest servar sa fie populat in continuare sa nu exziste injuraturi,cheaturi etc pe acest servar deoarece este preferatul meu .


- De cat timp joci Minecraft?:Joc minecraft de la varsta de 7 ani deci joc de cam 8 ani de zile minecraft.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Nimic


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:Nu.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da l-am citit


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 48 H in joc dar ele vor creste.


- Alte precizari: Sper ca varsta de 15 ani sa nu fie o problema chiar daca minimu este 16 ani. Multumesc anticipat.


Edited by IngeruDrogat
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Gabi


- Varsta(minim 16 ani):17 Ani


- Clasa: a 11-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): Liceu Tehnologic/Filiera Tehnologica/Profil Tehnica de calcul.


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Ultima aurocaracterizare pe care am facut-o a fost in clasa a 5-a. Nu cred ca-i necesar lucrul asta :D



Viata virtuala:



- IGN (In game nick): Ellidan


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi? : Aproximativ 2 ore pentru Halloween keys :D


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?: Din experienta mea pe alte servere, ca helper am ajutat playerii cu intrebarile (nu cu iteme), mute copiilor iritati care fac spam cu injuraturi de la Casa Urzica 2005 si cu ajutorului vanish-ului (/v nu detergentul) am verificat playerii. Am ajuns pana la gradul de Co-Owner si stiu in mare parte comenzile si sa lucrez cu world edit.


- De ce vrei aceasta functie?: Mi-e dor de zilele bune :D


- De cat timp joci Minecraft?: De la versiunea 1.6.0


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server): Nu prea am folosit chat-ul :D


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Nop :<


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Imediat ce-l gasesc :D


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 10 ore


- Alte precizari: Redstone, 2 ani de redstone mechanics. Creez ferme automate, evenimente bazate pe redstone, lifturi etc.


Edited by Ellidan
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume:Alex


- Varsta(minim 16 ani):17 ani


- Clasa: a-11-a C


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):Stiintele Ale Naturii (chimie biologie)


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte):sunt o persoana linistita ,amuzanta cu simtul umorului si imi place sa ma implic in orice si sa ajut persoane.Nu imi place ca o persoana sa isi bata joc de mine sau altceva.Sunt creativ ,imi place biologia,chimia si putin matematica.Sunt de fire mai timid si inimos.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):Snip3rRO


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?: 5 ore pe zi (daca sunt la scoala) si 10 ore daca sunt in vacanta.


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:un helper se ocupa cu pastrarea linistei pe server ,ajutarea playerilor (daca ei nu stiu anumite comenzi sau detalii despre server) ,raportarea bugurilor sau a problemelor , sa aducem playeri noi si sa fim cat de seriosi posibil.


- De ce vrei aceasta functie?:vreau aceasta functie deoarce imi place sa ma implic mult si sa ajut serverul.


- De cat timp joci Minecraft?: 10 ani


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):doar Kick


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?: Da ,sunt acuma Sponsor pe server.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 13 ore si 30 min (am mai avut un cont cu 5 zile dar contul este banat deoarece este buguit ,iar cei din staff mi-au transferat toate itemele si constructiile pe contul :Snip3rRO)


- Alte precizari:sper sa fiu ales si imi place serverul!!


Edited by Alex Fan
Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume: Ciprian


- Varsta(minim 16 ani): 14


- Clasa: a-7-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu): ICT (nformation and Communication Technology in Belgia)


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Saluuut, eu sunt Ciprian, un baiat de 14 ani care locuieste intr-un mic orasel din Belgia situat la cativa kilometri de Brussels. Dupa cum ati vazut mai sus sunt in clasa a7a, in Belgia incepand liceul de ICT. In acest an nu am facut multe chestii legate de ICT, o sa incepem deabia anul viitor. Hobby-urile mele sunt ca orice baiat fotbalul si tot ce are de a face cu un calculator.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):Sawubonai


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:2-3 ore


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Se vede din nume cu ce se ocupa, helperul este doar un jucator care ajuta alti jucatori. Un helper trebuie sa fie ca un profesor, trebuie sa fie un model pentru altii si sa ii invete daca nu stiu un anumit lucru.


- De ce vrei aceasta functie?:Pentru ca am vazut multi playeri care au nevoie de ajutor, dar helperul nu era acolo. De asta ne trebuie mai multi helperi activi.


- De cat timp joci Minecraft?:3-4 ani.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Doar kick si mute :D


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:Da, lider.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?:Da


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played): 2 zile si 17 ore, dupa wipe.


- Alte precizari:Multumesc pentru timpul acordat citind aceasta aplicatie. Multumesc !


Link to comment
Share on other sites

Viata Reala:



- Nume:Rares Oprea


- Varsta(minim 16 ani): 14 ani


- Clasa: a VII-a


- Profilul la care studiati(daca sunteti la liceu):Nu, dar vreau sa intru la Mate-Info


- Autocaracterizare (Minim 50 de cuvinte): Ma numesc Rares,am o varsta frumoasa de 14 ani si sunt din orasul Suceava.Sunt o fire calma,respectuasa si cu simntul umorului foarte dezvoltat.In timpul liber joc Minecraft sau ies in oras cu prietenii.Eu respect pe toata lumea daca si eu la randul meu sunt respectat de catre acesta.



Viata virtuala:



- IGN (In game nick):TyrT23


- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:3-4 ore


- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Ajuta playerii cand au o nelamurie/au nevoie de un sfat/ajutor.


- De ce vrei aceasta functie?: Deoarece imi place sa ajut serverul, am experienta si depun mult efort sa fiu respectat.


- De cat timp joci Minecraft?:De aproimativ 6 ani.


- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin (minciunile vor fi sanctionate cu interdictia permanenta la functii pe server):Tpa kill si deconectarea in timpul pvp-ului.


- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie (alti owneri, ex: Katzuno, Vennom, KaZep, Snifel, etc.)?:Detin funcita de sponsor si de lider.


- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?: Da.


- Timp petrecut pe server ( apare cand intrii pe server sau comanda /ontime la lifetime played):


Link to comment
Share on other sites

- Nume:Gaby

- Varsta:16

- Clasa: a 10-a

- Profilul la care studiati:Mate-info (programator)

- Autocaracterizare:Dupa parerea mea sunt o fire linistita ,schimbatoare,ciudata,complicata,vesela si copilaroasa am crescut ascultand (involuntar) metalica din cauza prietenilor .Iar asta mi-a format auzul catre muzica buna ...muzica adevarata .Sunt o fire foarte pasnica ... mu-mi plac filmele de groaza!Nu suport falsitatea,minciuna,prostia si ignoranta,ingamfarea.Cu stima si cu mult drag!!

Viata virtuala:

- IGN : SnikySS

- Cat timp acorzi serverului B-Zone Minecraft pe zi?:3-4 ore pe zi

- Cu ce crezi ca se ocupa un Helper?:Un helper sa ocupa cu ajutarea playerilor (cand nu stiu o comanda sau sa faca un shop )

- De ce vrei aceasta functie?:Pentru a ajuta playeri si serverul

- De cat timp joci Minecraft?:3 ani

- Sanctiuni primite de la helperi / moderatori / admin :Doar mute :)) o singura data

- Ai mai detinut functii pe Minecraft B-Zone, chiar si in alta generatie?:NU

- Ai citit regulamentul serverului si poti aplica sanctiunile "ca la carte"?:Da

- Timp petrecut pe server : 2days and 4 hours

- Alte precizari:Nu

Edited by SnikySS
Link to comment
Share on other sites

  • Moshu changed the title to Aplicatii Helperi - OPEN
  • ThePlug changed the title to Aplicatii Helperi - CLOSED
  • ThePlug featured, locked and unlocked this topic
  • Spookie09 locked this topic
  • Moshu unlocked this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
  • ThePlug unpinned and pinned this topic
  • ThePlug locked and unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.