Jump to content

/Transfer Challenge


Recommended Posts

Salut, nick-ul meu este BaniMulti si am venit cu o idee in genul Ice Bucket Challenge, doar ca aici este /Transfer Challenge.

In ce consta aceasta provocare? Deci, va provoc sa dati cate 10.000 la 10 jucatori random prin transfer, deci mai pe scurt, te duci in banca si dai transfer 10.000 unor jucatori de lvl mic pe care nu-i cunosti!

Nu este o suma mare, 100.000, si vreau sa acceptati provocarea mea, sa ajutam si jucatorii cu lvl mic!

Eu am facut aceasta provocare, uitati video

 

 

 

La randul meu provoc urmatoarele persoane.

 

@@d b k a l y ySILENT,

@@South Max,

@@Ragnar C,

@@AIM NewLife,

@,

@,

@,

@,

@@Teylo,

@@RzR MariuS,

@,

 

Nu am cum sa nominalizez aici foarte multe persoane asa ca va rog pe cei care sunt nominalizati si accepta provocarea, la randul vostru sa nominalizati cateva persoane.

 

Persoanele care nu sunt nominalizate pot face si ei gestul aceasi si la randul lor sa nominalizeze cativa prieteni.

 

Daca va place provocarea mea va rog frumos sa o acceptati si ma ajutati si cu un +1!!!.

Acceptati va rog, sper sa ajutam jucatorii cu provocarea asta!

 

 

Link to comment
Share on other sites

dic la el ma :)) sa le dau bani de arme ca sa sparga rotile pe autostrazi? Nah, jucatorii dornici de a face ceva bun pe server sunt cei care muncesc pentru o factiune, o functie si chestii dastea, nu asteapta sa li se dea bani moca ca dupa li se urca la cap gen "las ca-mi dau bani prostii si n-am pentru ce sa mai muncesc", cam asta e mentalitatea playerilor de pe b-zone :-J nu se merita sa faci astfel de gesturi, faci un bine si practic iti faci tie rau singur. Pomana naste specimene esuate.

Link to comment
Share on other sites

@@BaniMulti Sictir Pufos GEN, opinia mea e ca majoritatea incep cu dm-ul, dupa ce iau suspend isi fac alt cont or incearca sa se integreze intr-un colectiv si dupa maxim 1 saptamana incep iar cu DM-ul, iti pot da N exemple da' nu cred ca are rost. Playerii buni se evidentiaza cu ceva pe barba lor nu pe barba celor mari, inteleg ce gandesti tu da' ti-am spus sunt prea putini dastia care muncesc si care ar merita un mic sprijin, atat de putini incat nu are rost sa faci astfel de gesturi.

Link to comment
Share on other sites

Provoc tot serverul sa imi transfere 10.000$ prin pay :))). pe bune? Asteapta-te la multe conturi create si mult DM doar pentru faptul ca dai unui player mic 10k. Vrei sa faci un lucru nobil? Da /charity mai bine si asa ii ajuti ;)

Sal-pa!

Link to comment
Share on other sites

@@LikEeE, Lucru nobil fac oricum, dau charity o gramada, e un simplu gest, nu trebuie sa fie neaparat lvl mic, si de 14 15 e ok.

In fine, e la alegerea voastra daca acceptati sau nu, e vorba de 100.000 nu de milioane, si apropo sunt bani virtuali!

Sper sa accepte cat mai multe persoane!

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu sunteţi provocaţi, nu mai postaţi în acest TOPIC!

 

Le-am dat bani pentru că am fost provocat de Banimulţi, care îmi este prieten. Dacă nu eram "provocat", nu le dădeam niciun ban.

 

Motiv?

 

 

@@BaniMulti Sictir Pufos GEN, opinia mea e ca majoritatea incep cu dm-ul, dupa ce iau suspend isi fac alt cont or incearca sa se integreze intr-un colectiv si dupa maxim 1 saptamana incep iar cu DM-ul, iti pot da N exemple da' nu cred ca are rost. Playerii buni se evidentiaza cu ceva pe barba lor nu pe barba celor mari, inteleg ce gandesti tu da' ti-am spus sunt prea putini dastia care muncesc si care ar merita un mic sprijin, atat de putini incat nu are rost sa faci astfel de gesturi.

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost provocat de Sartor si de asemenea am acceptat provocarea lui.

 

https://youtu.be/067mIBlWrAw

Deoarece nu incurajez acest "/transfer Challenge" nu o sa provoc pe nimeni. Daca era asa de cand ne-am apucat noi, astia mai vechi, nu invatam ce inseamna "munca" la job-uri si stateam toata ziua cu mana intinsa la cersit de $$. Cum am muncit noi sa munceasca si ei. Este destul ca primesc banii impartiti de catre Mayor din /charity.

Link to comment
Share on other sites

N-am fost provocat de nimeni, dar mi s-a parut ceva foarte placut! Am zis sa fac si eu asta, deoarece bani am o gramada si nu am ce face cu ei. E frumos sa impart cu ceilalti mai ales cand o fac si ceilalti cu mine. Multumesc mult pentru ideea asta, cred ca o sa mai fac asta inca o data! ;) Si nici nu vreau sa provoc pe nimeni deoarece vreau sa fie totul din inima, nu din obligatie!

 

DOVADA: https://www.youtube.com/watch?v=9nvKDeCFyao&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut sa filmez dar am facut niste poze : http://imgur.com/a/gbQgW. Sper sa fie toate pozele.

Totusi sa puna osul la treaba ca pe vremea noastra se faceau mult mai greu banii si nici nu ceream sau primeam de la cineva, acum poti face foarte repede banii.

Nu provoc pe nimeni, nu vreau sa fiu injurat :D.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu dau bani la toți nabeții de level 0, prin urmare îl provoc pe @Wizard Zeref să facă asta în locul meu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Gata i-am dat la toti, trebuie sa aveti incredere in mine, nu pot sa fac poza sau video pentru a dovedi pentru ca placa mea video este extrem de slaba iar la o singura poza sau video ar ceda imediat rezultand arderea PC-ului meu, iar prin urmare arderea locuintei in care stau si intr-un final chiar transformarea cartierului meu in scrum! Asa ca eu i-am dat si il provoc pe KELTON sa faca challengeu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.