Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

War Interdiction & Cheater Stats


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, pai imi permit, i-am dat bani si ma-tii, cat de idiot sa fii varule sa crezi asta, esti cel mai prost player de pe b-zone si asa vei ramane intotdeauna, o suferinta si un codat cu conturi mai multe banate decat gagici in real life.

Link to comment
Share on other sites

@, pai imi permit, i-am dat bani si ma-tii, cat de idiot sa fii varule sa crezi asta, esti cel mai prost player de pe b-zone si asa vei ramane intotdeauna, o suferinta si un codat cu conturi mai multe banate decat gagici in real life.

Idiot,idiot, dar mult mai inteligent decat un parlit ca tine care baga bani in jocuri doar ca sa faca + la waruri :*. Nici nu ma obosesc sa ti mai scriu pentru ca stiu mai bine cum stau lucrurile legat de codul tau :*

Link to comment
Share on other sites

Este un update bun, insa cum cei de mai sus au spus, vor interveni aceste "pile", propun ca inainte de a fi adaugat cineva, player-ul respectiv sa primeasca o notificare pe website si sa vada dovada ( sa nu vada si voturile, doar dovada ) si sa poata daca sa refaca sau sa puna faza daca a filmat, iar faza cu "nu vor putea juca la waruri", daca nu poate intra in lumea virtuala, e parfum.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca MasterTrap21 se ocupa de un anti-cheat care nu a fost finalizat deoarece nu mai este scripter, eu zic ca este buna si aceasta idee.

 

 

Din cate am vazut pe serverul Movie exista un anti-cheat destul de bun parerea mea este ca poate intrebari si voi cei 2 scripteri ( Skyntei, Adi007 ) pentru un ajutor la un nou anti-cheat.

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton,Mi se pare o idee foarte proasta, sincer. Daca 5 lideri vorbesc intre ei sa " il lucreze " pe un jucator, ce faceti ? Gen daca liderul GSB, VDT , VTB RDT si TTB au pica pe mine, ei fac acel sondaj si cum ei vorbisera inainte ei ma vor pune pe acea lista, si eu poate am sau nu am ceva. In acest caz cum procedati ? Adica pot ajunge multi pe lista chiar daca sunt nevinovati. Este doar o parere, nu trebuie luata in considerare neaparat

 

Edit: Acest lucru se poate intampla si la admini...

 

Eu nu spun ca nu este un update bun, sau ca nu ar ajuta, dar eu vorbesc despre ce abuzuri s-ar putea face... Adica vreau sa fie bine nu sa se inceapa cu abuzuri.

Eu sunt PRO acestei propuneri.. dar eu am spus aceste chestii sa luati in calcul si abuzurile care se pot face.

 

Edit2: Sa va dau si un exemplu, il stie toata lumea care joaca pe RPG1 pe BeyondOwn care a cucerit 2 orase cu mafia Verdant Family. Credeti ca prietenii lui (Liderii) din GSB, VTB , RDT , TTB , SP nu o sa il puna pe lista pentru interdictii ? Cum au spus multi altii... mai bine ati cauta admini din mafii sau care macar sa stie sa faca un control, nu sa intre in search bar si sa caute renko.exe sau renko sau aimbot sau wallhack ca nu rezolva nimic. Adica mi se pare putin stupida faza cu adminii nu au voie in mafii. De ce ? Pentru ca daca ar fii 1 admin in fiecare mafie, s-ar vedea cine are cod sau nu. Si daca s-ar baga regula sa aiba voie in mafie adminii sa se introduca o regula sa nu aibe voie sa baneze din spec, pur si simplu ii filmeaza si sa aibe dovada ca au dat urat, dupa sa ii ia la TW ca sa nu fie confuzii ca a fost luat la TW doar ca i-a spus x'ulescu sau ion. Inainte de TW sa aibe o mica filmare cum ca trage ciudat.. Sper sa fie luata in seama parerea mea. Si sincer, cei care nu sunteti in mafii va rog eu nu mai comentati aici ca nu aveti nici o treaba cu acest topic

Trebuie sa aiba dovezi destul de solide cum tragi urat.

E o idee ok, sper sa iasa bine.

Avand in vedere ca MasterTrap21 se ocupa de un anti-cheat care nu a fost finalizat deoarece nu mai este scripter, eu zic ca este buna si aceasta idee.

Pe movie este foarte bun cel pentru no-recoil, l-am testat cat am fost admin si nu a dat nici-o eroare, cei ce au avut warninguri, au avut coduri/au refuzat testele, toti.

 

 

Din cate am vazut pe serverul Movie exista un anti-cheat destul de bun parerea mea este ca poate intrebari si voi cei 2 scripteri ( Skyntei, Adi007 ) pentru un ajutor la un nou anti-cheat.

Link to comment
Share on other sites

Încă așteptăm sistemul anticheat.

 

P.S. păcat ca pe lista vor fi jucători care ani de zile merg la war, ca vezi ca ala începător nu știe ce e ala cod, dar filmează nonstop.

Link to comment
Share on other sites

Încă așteptăm sistemul anticheat.

 

P.S. păcat ca pe lista vor fi jucători care ani de zile merg la war, ca vezi ca ala începător nu știe ce e ala cod, dar filmează nonstop.

Shaaz ai. In primu rand pe lista asta vor fi cei ce dau magie. Se vor face abuzuri, sunt multi care trag ff bine si va fi lista plina. Daca tragi bine, nu inseamna ca ai cod sau ceva, dar mna...B-Zone.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ar fi o chestie sa vorbiti cu renko, nu-si mai face bobo un plin la masina, ii da bani lui renko si va face el un sistem pentru codu lui, culmea :))

Doar el cred ca stie sa faca un sistem contra propriului cod :))

Link to comment
Share on other sites

Zic ca este o idee cat de cat buna pana la implementarea anticheatului, insa, cum spune si @@wg mausi, se poate abuza de aceasta treaba pentru ca un jucator care chiar trage bine si si-a facut un nume in ganguri poate sta foarte frumos pe bara fara sa faca nimic.

Link to comment
Share on other sites

O idee cu parti pozitive cat si cu parti negative, predominant negative. Cum spuneau si ceilalti, se pot face voturile alea si pe prietenii/antipatii, lucru care n-ar fi tocmai corect.

Speram insa ca aceste sisteme sa ajute si sa nu existe abuzuri.

 

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, Si spre exemplu, daca liderul gangului x si y, etc, au cateva dovezi filmate de catre membrii lor/ei si ma propun pentru interdictie, eu avand dovezi contradictorii pentru acele videoclipuri(acelasi faze), filmandu-ma, se mai aplica interdictia?

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Frumos..dar cum a spus si fratele LuNg...unii lideri o sa fie invidiosi pe unii membrii care trag bine...cum a spus si Maus Adminii nu stiu sa faca control..Dar eu zic mai bine faci tutorial de luat la control..

Link to comment
Share on other sites

O idee buna, insa singurul lucru care a fost omis este faptul ca jucatorul sa fie anuntat.Tu poti sa fii curat, sa te filmezi(desi e acum e moda asta cum ca daca te filmezi oricum ai cod) si totusi tu sa iei ban pentru ca anumiti lideri/admini au pica pe tine.Unde este corectitudinea?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.