Jump to content

Quest Unirea Principatelor Romane. Detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

North AmEryKaNu

Demisii / Resignations - Ultras North [uN]

Recommended Posts

* Nick: AdiOwn 

* Level: 70

* Rank: 3

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Am 2 luni si cateva zile.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As vrea sa vad ce voturi pemersc in uS.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: M-am simtit forate bine si sunt membri foarte de treaba.

* Alte precizari?: Mersi, ma voi intoarce.

3 hours ago, AdiOwn said:

* Nick: AdiOwn 

* Level: 70

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Am 2 luni si cateva zile.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As vrea sa vad ce voturi pemersc in uS.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: M-am simtit forate bine si sunt membri foarte de treaba.

* Alte precizari?: Mersi, ma voi intoarce.

Demisie acceptata. Succes!

* Nick: Example

* Level: 55

* Rank: 3

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Nu prea stiu, ca tot am intrat si am iesit, din motive bune.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As vrea sa incerc un colectiv nou, sa vad cum este si o sa tinem legatura.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, respect la toti

* Alte precizari?: Mersi, ma voi intoarce daca nu am sanse in alte clanuri.

1 minute ago, North Example said:

* Nick: Example

* Level: 55

* Rank: 3

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Nu prea stiu, ca tot am intrat si am iesit, din motive bune.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As vrea sa incerc un colectiv nou, sa vad cum este si o sa tinem legatura.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, respect la toti

* Alte precizari?: Mersi, ma voi intoarce daca nu am sanse in alte clanuri.

Demisie acceptata! Te astept inapoi.

* Nick: A.N.O.N.I.M

* Level: 50

* Rank: 6

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Un an si 10 zile.

* De ce doresti sa pleci din clan?: Ma angajez, si doresc sa iau o pauza de la SA:MP, nu mi place sa tin locul ocupat degeaba.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: M-am simtit extraordinar alaturi de voi, uN este un clan ce contine o multime de persoarene frumoase cu caracter minunat.

* Alte precizari?: Va multumesc tie Amerykanu si celor care mi au dat un vot pozitiv la aplicatia mea in acest clan, pentru sansa de a fi colegi si a ne cunoaste, ramas bun dragii mei, va pwp!

On 7/20/2018 at 3:01 PM, ANONIM said:

* Nick: A.N.O.N.I.M

* Level: 50

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Un an si 10 zile.

* De ce doresti sa pleci din clan?: Ma angajez, si doresc sa iau o pauza de la SA:MP, nu mi place sa tin locul ocupat degeaba.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: M-am simtit extraordinar alaturi de voi, uN este un clan ce contine o multime de persoarene frumoase cu caracter minunat.

* Alte precizari?: Va multumesc tie Amerykanu si celor care mi au dat un vot pozitiv la aplicatia mea in acest clan, pentru sansa de a fi colegi si a ne cunoaste, ramas bun dragii mei, va pwp!

Asa cum am mai spus, imi pare rau cand pierd o legenda a clanului, insa viata personala e mult mai importanta!

Iti doresc mult succes in ceea ce ti-ai propus sa faci, sper sa tinem legatura!

Demisie acceptata si nu uita ca oricand doresti, esti bine primit aici! Te pup si multumesc pentru tot ajutorul!!

#LegendaUltrasNorth! #RememberA.N.O.N.I.M!

*Nick:r0uNNN1K 

* Level: 53

* Rank: 2

* Vechime (cat timp ai stat in clan):De ultima data când am întrat aproape o luna. 

* De ce doresti sa pleci din clan?: Dorec sa merg o perioada într un clan de spray sa fac ceva gold, mai târziu poate voi reveni. 

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, un colectiv foarte unit, membri de treaba cum ma așteptam. 

* Alte precizari?: Sper sa păstrăm legătură, multa bafta! <3

5 hours ago, Alexzx said:

*Nick:r0uNNN1K 

* Level: 53

* Vechime (cat timp ai stat in clan):De ultima data când am întrat aproape o luna. 

* De ce doresti sa pleci din clan?: Dorec sa merg o perioada într un clan de spray sa fac ceva gold, mai târziu poate voi reveni. 

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, un colectiv foarte unit, membri de treaba cum ma așteptam. 

* Alte precizari?: Sper sa păstrăm legătură, multa bafta! <3

Demisie acceptata, te astept cu mare placere inapoi seful meu din GSB! Te pup :*

* Nick: Enduro.
* Level: 41
* Rank: 4
* Vechime (cat timp ai stat in clan): Mai mult de 2 luni.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As dori sa incerc ceva nou de data asta. Din 2017 incoace doar pe aici am colindat si nu regret asta, m-am simtit extraordinar aici.
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: EXCELENT. Cel mai frumos clan, cu membrii de valoare si de caterinca. Ne-am distrat de nenumarate ori, am ras si de toate. Cu siguranta voi reveni aici, doar vreau sa fac o mica schimbare.
* Alte precizari?: Ame, tie o sa-ti raman recunoscator pe veci pentru sansele pe care mi le-ai acordat aici. Cum am zis, voi reveni 100%, cum am mai facut-o. Va iubesc si mult succes in toate! #uN4EVER

50 minutes ago, North Enduro said:

* Nick: Enduro.
* Level: 41
* Rank: 4
* Vechime (cat timp ai stat in clan): Mai mult de 2 luni.

* De ce doresti sa pleci din clan?: As dori sa incerc ceva nou de data asta. Din 2017 incoace doar pe aici am colindat si nu regret asta, m-am simtit extraordinar aici.
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: EXCELENT. Cel mai frumos clan, cu membrii de valoare si de caterinca. Ne-am distrat de nenumarate ori, am ras si de toate. Cu siguranta voi reveni aici, doar vreau sa fac o mica schimbare.
* Alte precizari?: Ame, tie o sa-ti raman recunoscator pe veci pentru sansele pe care mi le-ai acordat aici. Cum am zis, voi reveni 100%, cum am mai facut-o. Va iubesc si mult succes in toate! #uN4EVER

Nu ma pot opune dorintei tale, insa iti pot confirma ca vei avea un loc aici cand vrei sa revii. Mult succes in tot ceea ce ti-ai propus!

Te pup, ai grija de tine si tinem legatura!

Demisie accepta #LEgenda!

* Nick: WediN
* Level: 75
* Vechime (cat timp ai stat in clan): Mult.
* De ce doresti sa pleci din clan?: Nu mai pot sta aici.
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, stiu ca am gresit fata de unii dintre voi, sper sa ma intelegeti si sa ma iertati odata si odata, oricum pentru mine absolut toti, toti, o sa ramaneti fratii mei si n-o sa va uit niciodata. Ultras North o sa ramana Ultras North, va pwp si va respect pe toti, singurul clan care o sa-mi ramana in inima.
* Alte precizari?: Multumesc frumos, succes cu clanul.

* Nick: Nocturn
* Level: 58
* Vechime (cat timp ai stat in clan): 2 luni si o zi
* De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa incerc ceva nou
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: A fost ok, atat pe /c cat si pe /ac
* Alte precizari?: Ne auzim pe /f Ame

* Nick: DianaPde

* Level: 42

* Vechime (cat timp ai stat in clan): 1 an si doua luni

* De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa incerc si in alta parte, unul dintre motive cam asta ar fi, pe celelalte le-am discutat in privat.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, e un clan super cu un lider extraordinar.

* Alte precizari?: Iti multumesc Ame pentru sansa acordata, sper sa fiu bine-primita aici daca ma voi reintoarce, esti un lider super si mult succes cu clanul pe viitor. Cat despre colegi, o sa va spamez pe /ac, VA PUP PE TOTI <3  

On 31.08.2018 at 8:41 PM, DianaPde said:

* Nick: DianaPde

* Level: 42

* Vechime (cat timp ai stat in clan): 1 an si doua luni

* De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa incerc si in alta parte, unul dintre motive cam asta ar fi, pe celelalte le-am discutat in privat.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Foarte bine, e un clan super cu un lider extraordinar.

* Alte precizari?: Iti multumesc Ame pentru sansa acordata, sper sa fiu bine-primita aici daca ma voi reintoarce, esti un lider super si mult succes cu clanul pe viitor. Cat despre colegi, o sa va spamez pe /ac, VA PUP PE TOTI <3  

Imi pare rau ca ai ales sa pleci, te astept cu mare drag inapoi. Demisie acceptata si mult succes mai departe.

#legenda!

* Nick:Cobra.T

* Level: 34

* Rank:6

* Vechime (cat timp ai stat in clan):

* De ce doresti sa pleci din clan?: Ma las de tot fiindca mi sa ars pc-ul

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: numai bine

* Alte precizari?:Mersi frumos

Nick: Sadec

Level: 40

Rank: 2

Vechime: Aproximativ o luna si jumatate.

De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa iau o pauza de la samp, jocu' asta a inceput sa'mi provoace greata.

Cum te'ai simtit in Ultras North [uN]?: Genial ca de obicei. Oameni de nota 10 cu cateva exceptii pentru ca na, orice padure are si uscaciuni.

Alte precizari: Nu am intentionat sa ies asa curand, Ame. Promit ca, daca ma reapuc ma voi reintoarce.

10 hours ago, North Sadec said:

Nick: Sadec

Vechime: Aproximativ o luna si jumatate.

De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa iau o pauza de la samp, jocu' asta a inceput sa'mi provoace greata.

Cum te'ai simtit in Ultras North [uN]?: Genial ca de obicei. Oameni de nota 10 cu cateva exceptii pentru ca na, orice padure are si uscaciuni.

Alte precizari: Nu am intentionat sa ies asa curand, Ame. Promit ca, daca ma reapuc ma voi reintoarce.

12 hours ago, North Cobra said:

* Nick:Cobra.T

* Level: 34

* Rank:6

* Vechime (cat timp ai stat in clan):

* De ce doresti sa pleci din clan?: Ma las de tot fiindca mi sa ars pc-ul

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: numai bine

* Alte precizari?:Mersi frumos

Demisii acceptate, asa cum am mai spus nu-mi place sa ma despart de oameni vechi si prieteni totodata dar la un moment dat trebuie sa o facem. Tinem legatura baietii si oricand vreti sa reveniti si mai sunt inca la carma clanului va voi primii cu bratele deschise.

#Legende!

* Nick: Ralucy

* Level: 54

* Rank: 5

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Aproape 5 luni 

* De ce doresti sa pleci din clan?: Vreau sa încerc și altceva.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: M-am simtit extraordinar, familia Ultras North va rămâne in inima mea. 

* Alte precizari?: Iti multumesc mult  pentru șansa acordată, ne mai auzim și poate cândva ma voi reîntoarce! Va puppp :* 

* Nick: Dl.Marian
* Level: 46
* Vechime (cat timp ai stat in clan): 70 si ceva de zile acum, dar si cateva luni in 2017.
* De ce doresti sa pleci din clan?: Eu nu vreau sa plec, dar ocup locul degeaba deoarece nu mai joc pentru ca sunt preocupat mai mult cu activitati din viata reala si pe samp nu prea mai am timp sa intru. 
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: De la foarte bine in sus, nu pot exprima in cuvinte.
* Alte precizari?: Ma las de tot de samp, va pup pe toti si va doresc numai fericiri si tot ce e mai bun pe lume. Amerykane mersi mult pentru sansa pe care mi-ai acordat-o acum si sper sa nu te superi ca am irosit-o, dar nu am ce sa fac, viata e mai importanta. Si voi, colegii mei, sunteti niste oameni deosebiti si va multumesc pentru momentele petrecute impreuna. Ultima mea dorinta ar fi sa faceti un eveniment pentru mine ca n-am mai avut timp ->>> https://imgur.com/a/1ji5CTP

Edited by DLMarian

@DLMarian: Promit ca joi seara am sa ma ocup alaturi de ceilalti de un event "Remember DLMarian". Totodata stiu cum e, la un moment dat viata ne obliga sa ne lasam de joc pentru ca avem mult mai multe de facut in real life. 

Demisia este acceptata, iti doresc tot binele din lume, sa ai grija de tine si sper sa ne mai auzim pe un forum/wapp/joc. Si de ce nu, daca voi mai fii la carma clanului si te vei mai reapuca, te voi astepta din nou in familia uN. Pwp , succes!

#legendaUltrasNorth!

* Nick: RobertRN
* Level: 57
* Rank: rank 1(Soldier North), rank 2(Sergeant North), rank 3(Lieutenant North), rank 4(Colonel North), rank 5(General North), rank 6(SubLeader North) cat si lider(Leader North).
* Vechime (cat timp ai stat in clan): Ohoo, am stat in total 621 de zile... prima data cand am intrat in acest clan a fost in data de 13 decembrie 2016, am stat pana pe data 13 martie 2017, timp in care am fost si o perioada scurta lider. Am iesit din clan deoarece acesta expirase, nu am avut niciodata intentia de a parasi acest clan, inca chiar am stat pana a expirat si am fost automat dat afara. In data de 05 aprilie 2017, dupa ce acesta a fost reinnoit, am reintrat in clan si de atunci, pana acum, nu am mai iesit niciodata din clan. (doar odata pentru 1 minut deoarece Amerykanu avea chef de glume si am fost dat afara cu 3/3 :)))
* De ce doresti sa pleci din clan?: Nu mi-am dorit, nu imi doresc si nici nu mi-as dorii in viitor sa plec din uN, insa, cum se spune, regulile sunt facute pentru toti. Cat timp nu pot respecta regulile, am decis ca mai bine plec decat sa fiu dat afara.
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Ca intr-o familie, de aceea am si stat pentru o perioada atat de lunga in acest clan. Cand o sa am mai mult timp si acelasi chef ca mai demult sa joc samp, sper sa fiu bine reprimit aici.
* Alte precizari?: Imi pare foarte, foarte rau ca plec... dar mna... nu am ce face... ma doare parca sufletu' si am senzatia ca imi vine sa plang cand scriu chestiile astea.. Sper sa nu fiu uitat! Multumesc Amerykanu pentru increderea acordata si pentru tot! Nu trebuie sa iti spun pentru ce iti multumesc, pentru ca mai mult ca sigur stii de ce.:)Multumesc tuturor pentru toate amintiriile, pentru toate ajutoarele pe care mi le-ati acordat... unii cu scoala, altii cu iubitele mele... altii cu probleme din viata reala... si sa nu uitati ca si eu v-am ajutat cu tot ce am putut si am stiut cand a fost nevoie! O sa-mi fie dor de voi! As dorii, daca se poate, sa primesc /uninvite cand sunt online... Multumesc! Remember RobertRN!

6 minutes ago, RobertRN said:

* Nick: RobertRN
* Level: 57
* Rank: rank 1(Soldier North), rank 2(Sergeant North), rank 3(Lieutenant North), rank 4(Colonel North), rank 5(General North), rank 6(SubLeader North) cat si lider(Leader North).
* Vechime (cat timp ai stat in clan): Ohoo, am stat in total 621 de zile... prima data cand am intrat in acest clan a fost in data de 13 decembrie 2016, am stat pana pe data 13 martie 2017, timp in care am fost si o perioada scurta lider. Am iesit din clan deoarece acesta expirase, nu am avut niciodata intentia de a parasi acest clan, inca chiar am stat pana a expirat si am fost automat dat afara. In data de 05 aprilie 2017, dupa ce acesta a fost reinnoit, am reintrat in clan si de atunci, pana acum, nu am mai iesit niciodata din clan. (doar odata pentru 1 minut deoarece Amerykanu avea chef de glume si am fost dat afara cu 3/3 :)))
* De ce doresti sa pleci din clan?: Nu mi-am dorit, nu imi doresc si nici nu mi-as dorii in viitor sa plec din uN, insa, cum se spune, regulile sunt facute pentru toti. Cat timp nu pot respecta regulile, am decis ca mai bine plec decat sa fiu dat afara.
* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?: Ca intr-o familie, de aceea am si stat pentru o perioada atat de lunga in acest clan. Cand o sa am mai mult timp si acelasi chef ca mai demult sa joc samp, sper sa fiu bine reprimit aici.
* Alte precizari?: Imi pare foarte, foarte rau ca plec... dar mna... nu am ce face... ma doare parca sufletu' si am senzatia ca imi vine sa plang cand scriu chestiile astea.. Sper sa nu fiu uitat! Multumesc Amerykanu pentru increderea acordata si pentru tot! Nu trebuie sa iti spun pentru ce iti multumesc, pentru ca mai mult ca sigur stii de ce.:)Multumesc tuturor pentru toate amintiriile, pentru toate ajutoarele pe care mi le-ati acordat... unii cu scoala, altii cu iubitele mele... altii cu probleme din viata reala... si sa nu uitati ca si eu v-am ajutat cu tot ce am putut si am stiut cand a fost nevoie! O sa-mi fie dor de voi! As dorii, daca se poate, sa primesc /uninvite cand sunt online... Multumesc! Remember RobertRN!

Demisie respinsa! Nu te la sa pleci de aici! :*

Nick: Angeldust

Vechime: 19 zile

De ce doresti sa pleci din clan?: Ma las.

Cum te'ai simtit in Ultras North [uN]?: Un clan cu membri geniali. M'am simtit minunat.

Alte precizari: Multa sanatate, poate ne vom mai auzii.

* Nick: Zaystu300

* Level: 52

* Rank: General North (5)

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Aproape 6 luni.

* De ce doresti sa pleci din clan?: O sa ma las de samp o perioada, principalul motiv este faptul ca trebuie sa ma acomodez cu noul program scolar. Alt motiv este ca, cel putin in momentul de fata, jocul nu ma mai atrage ca inainte. Acest clan merita membrii activi care nu se chinuie sa faca 30 h lunare pe /sleep, lucru pe care eu nu il mai pot oferi.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?:  In acest clan m-am simtit extraordinar, sa intru in clan a fost unul dintre obiectivele mele principale, este un clan in care am invatat multe si am cunoscut multi jucatori de nota 10. Imi pare rau ca plec si sper ca voi fi primit inapoi la un moment dat.

* Alte precizari?: Mersi mult pentru acea sansa oferita, acel comentariu pe care nu o sa-l uit, pentru amabilitatea de care ai dat dovada. Ii salut cu drag pe toti membrii din clan in special Tipu. Sper sa ma primiti inapoi cand ma voi reapuca de samp. Multa bafta tuturor si tie Ame cu clanul. Salut !

10 hours ago, North FabiaN said:

* Nick: Zaystu300

* Level: 52

* Rank: General North (5)

* Vechime (cat timp ai stat in clan): Aproape 6 luni.

* De ce doresti sa pleci din clan?: O sa ma las de samp o perioada, principalul motiv este faptul ca trebuie sa ma acomodez cu noul program scolar. Alt motiv este ca, cel putin in momentul de fata, jocul nu ma mai atrage ca inainte. Acest clan merita membrii activi care nu se chinuie sa faca 30 h lunare pe /sleep, lucru pe care eu nu il mai pot oferi.

* Cum te-ai simtit in Ultras North [uN]?:  In acest clan m-am simtit extraordinar, sa intru in clan a fost unul dintre obiectivele mele principale, este un clan in care am invatat multe si am cunoscut multi jucatori de nota 10. Imi pare rau ca plec si sper ca voi fi primit inapoi la un moment dat.

* Alte precizari?: Mersi mult pentru acea sansa oferita, acel comentariu pe care nu o sa-l uit, pentru amabilitatea de care ai dat dovada. Ii salut cu drag pe toti membrii din clan in special Tipu. Sper sa ma primiti inapoi cand ma voi reapuca de samp. Multa bafta tuturor si tie Ame cu clanul. Salut !

Imi pare rau ca nu te-am acceptat de prima data cand ai aplicat, dar pe parcurs am observat ca ai potential si ai tinut cont de anumite sfaturi date de mine. Chiar daca m-am inselat la inceput in privinta ta, pe parcurs am realizat ca aparentele pot insela. Ma bucur ca am putut colabora impreuna si totodata ca ai fost alaturi de noi, ma bucur ca ai stiut sa profiti de sansa oferita si nu ti-ai batut joc de ea. 

Iti doresc mult succes in tot ceea ce ti-ai propus sa faci si sper ca intr-o noua zii sa ne revedem din nou in acest clan. Te astept cu mare drag oricand.

Demisie acceptata!

#LegendaZaystu300!