Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone TV - B.U.G. Mafia - Poezie De Strada


ZEW Yulo
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B.U.G. Mafia - Poezie De Strada Sa : Mp version

Gen: music

Durată: 4:49

Data lansării: 21.07:2010

Altele: Pentru o claritate mai buna , vizionati in 720p HD

 

CLIPUL A FOST STERS , PUTETI DA TOPIC CLOSED .
Edited by oTo
Link to comment
Share on other sites

Pfoai ma oTo....Eu abia asteptam sa termini de filmat ca ma durea capu la ora aia:)) Pe la ce ora l-ai montat ma?Ca la 2:30 m-am culcat eu si tu nu ai inceput....

M-am distrat la filmari oricum;x 3 ore

Link to comment
Share on other sites

Pfoai ma oTo....Eu abia asteptam sa termini de filmat ca ma durea capu la ora aia:)) Pe la ce ora l-ai montat ma?Ca la 2:30 m-am culcat eu si tu nu ai inceput....

M-am distrat la filmari oricum;x 3 ore

 

Pai la 5:30 l-am pus :))

Parca mai trebuiau 2-3 faze de filmat,dar nu mai puteam nici eu ,deja filmasem de 3 ore...

Oricum dupa mine a iesit prea tare :X

O sa mai facem in viitor :X

 

:b-emo:
Link to comment
Share on other sites

Guest Pinguinu13

pareri/critici

eu critic

aiurea:| 6

+ puteai sa faci video dupa videoclip sau stiu si eu ceva in care sa fi participat mai multi nu numai 4

Link to comment
Share on other sites

pareri/critici

eu critic

aiurea:| 6

+ puteai sa faci video dupa videoclip sau stiu si eu ceva in care sa fi participat mai multi nu numai 4

 

B.U.G are 3 membrii nu 20,si in clip au participat 6 nu 4,nu are rost sa participam 20 pentru ca e videoclip nu e film ;)

Am pus accentul pe cei 3 membrii ai trupei B.U.G , pentru ca in toate videoclipurile lor mai tot timpul apar ei 3 la un loc,cateodata cativa care danseaza ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.