Jump to content

The Last Generation [TLG] - Discutii / Discussion


 Share

Recommended Posts

1 minute ago, KoppenIE said:

acm te-ai apucat de cuest big smoke, pai cate ai de facut?

am 3/9, vreau să mai fac pana la 7/9 să iau slotu

Link to comment
Share on other sites

lol how can you eat big mac? =)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt in clan din  08.05.2016 ( Prima data in TLG pe RPG4 )   --- Geto_Dac

Tu esti in clan din 04.08.2016  (Prima data in TLG pe RPG4)       ---  Grizzly

 

Voi sitit ca " 3 ani de la infiintare " cand defapt clanul original infiintat are dublu, si anume 6 ani vechime. 

 

  ===  Eu am mai mult respect pentru clanu asta  decat ai tu sau ORICARE alt membru din clanu asta.  Fac parte din CEI TREI FONDATORI ORIGINALI

ai clanului, in ANUL 2013 pe  RPG2, impreuna cu Liderul si subliderul National Guard: Trip. si Sherew, si eu ( Ballow ) - Am luat HOTARAREA sa creem

clanul The Last Generation. CLAN PASAT APOI lui Alexandrew si acuma cumparat/pasat tie sa ai grija de el.  

==== Treaba e ca, fiind inactiv, plecat la munca in Europa ca sofer, am fost dat afara din clan spunandumi-se ca " A FOST ULTIMA SANSA " si dat afara cu 3/3- Ca la caine.

 === Am fost inactiv cu inactivitate si am fost dat afara din propriul meu clan, CREEAT DE MINE  in 2013. VOI ACUMA FOLOSITI UN NUME PUS DE MINE, Trip si Sherew IN 2013 TOT AICI, PE RPG2, SERVER-UL UNDE NE-AM INTORS !. ( Din pacate n-am mai tinut legatura cu acestia si nu mai stiu nimic absolut de ei, dar MI-E DOR DE VREMURILE ALEA, SI MA MACINA ! )

 

  Am fost baiat bun, am tacut tot timpu` din gura, nu am cerut nici un rank, NIMIC. Dar pana in PUNCTU` ASTA.  repet: " SI MA MACINA ! "

Si ma rupe faptu` ca-s luat la misto la mine in casa. Asa vine. Si ma termina prisma faptului ca n-am avut bani sa tin eu clanul.

 

 #Pace #LaMultiAni11B-ZONE

Edited by TLG GetoDac
Doar sa apara aici: #TLG
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TLG GetoDac said:

Eu sunt in clan din  08.05.2016 ( Prima data in TLG pe RPG4 )   --- Geto_Dac

Tu esti in clan din 04.08.2016  (Prima data in TLG pe RPG4)       ---  Grizzly

 

Voi sitit ca " 3 ani de la infiintare " cand defapt clanul original infiintat are dublu, si anume 6 ani vechime. 

 

  ===  Eu am mai mult respect pentru clanu asta  decat ai tu sau ORICARE alt membru din clanu asta.  Fac parte din CEI TREI FONDATORI ORIGINALI

ai clanului, in ANUL 2013 pe  RPG2, impreuna cu Liderul si subliderul National Guard: Trip. si Sherew, si eu ( Ballow ) - Am luat HOTARAREA sa creem

clanul The Last Generation. CLAN PASAT APOI lui Alexandrew si acuma cumparat/pasat tie sa ai grija de el.  

==== Treaba e ca, fiind inactiv, plecat la munca in Europa ca sofer, am fost dat afara din clan spunandumi-se ca " A FOST ULTIMA SANSA " si dat afara cu 3/3- Ca la caine.

 === Am fost inactiv cu inactivitate si am fost dat afara din propriul meu clan, CREEAT DE MINE  in 2013. VOI ACUMA FOLOSITI UN NUME PUS DE MINE, Trip si Sherew IN 2013 TOT AICI, PE RPG2, SERVER-UL UNDE NE-AM INTORS !. ( Din pacate n-am mai tinut legatura cu acestia si nu mai stiu nimic absolut de ei, dar MI-E DOR DE VREMURILE ALEA, SI MA MACINA ! )

 

  Am fost baiat bun, am tacut tot timpu` din gura, nu am cerut nici un rank, NIMIC. Dar pana in PUNCTU` ASTA.  repet: " SI MA MACINA ! "

Si ma rupe faptu` ca-s luat la misto la mine in casa. Asa vine. Si ma termina prisma faptului ca n-am avut bani sa tin eu clanul.

 

 #Pace #LaMultiAni11B-ZONE

Hai că mă bag eu ca musca-n lapte, că îmi permit. 

Postez aici, pentru simplu fapt, că știu ca tot ce a zis Dani (@TLG GetoDac), e adevărat, și nu minte cu nimic. Lua-ti-o ca pe o confirmare a ceea ce a spus el. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2019 at 6:14 PM, TeG DrDre said:

Helllo guys ! 

just i wanna say good bye too alll of you  ! i really had a great time here   LOVE YOU ALLLLL

GOOD BYE   #TLG

I will miss you my love, have a good life.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.