Jump to content

The Last Generation [TLG] - Discutii / Discussion


 Share

Recommended Posts

42 minutes ago, TLG GetoDac said:

Eu invat pentru un atestat nenorocit de transport marfa.

Tālicā?

Am ajuns si eu acasa dupa dentist, pe samp sa vad ce mai e

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, TLG Kweb. said:

Hai noroc. @TLG GetoDac, te-as ruga sa nu mai postezi pe TLG daca nu esti in clan. Mersi?.

Probabil o sa te trezesti cu un Warn pe Forum, nu ma deranjezi pe mine dar acum imediat iei warn ca sunt activi moderatorii.

    Te cred, postez din 2013 pe forumul asta sefule :)

Sunt veteran in clanul asta, si nu incurc pe nimeni cu nimic, nici macar pe tine.

 

    Nu postez la alte clanuri pt. ca n am tangente. Daca sunt inactiv pe joc ca muncesc nu inseamna ca nu

pot fii activ pe forumul comunitatii (mai ales daca postezi undeva unde ai tangente cu lumea si interese cat de cat comune)

Chiar daca o duc mai rau cu banii in perioada asta, e mai important clanul pentru mine de cat 3 euro sa scot warn.

Inseamna mult angro clanul asta pentru mine, cu pace!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TLG GetoDac said:

    Te cred, postez din 2013 pe forumul asta sefule :)

Sunt veteran in clanul asta, si nu incurc pe nimeni cu nimic, nici macar pe tine.

 

    Nu postez la alte clanuri pt. ca n am tangente. Daca sunt inactiv pe joc ca muncesc nu inseamna ca nu

pot fii activ pe forumul comunitatii (mai ales daca postezi undeva unde ai tangente cu lumea si interese cat de cat comune)

Chiar daca o duc mai rau cu banii in perioada asta, e mai important clanul pentru mine de cat 3 euro sa scot warn.

Inseamna mult angro clanul asta pentru mine, cu pace!

 

Nu stiu cum sa-ti zic da' nu prea esti in clan. Eu ti-am zis ca sa nu-ti strici contu de forum da acum faci ce vrei, nu prea imi pasa ca scrii aici.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor!

11 hours ago, TLG ItzErik said:

Salutari!

Salut și bine ai venit printre noi, sper să te acomodezi și să fie totul ok.

 

Ce mai faceți dragi colegi de clan?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.