Jump to content

Bug - Tunning


OTTiS

Recommended Posts

Taci cã ești prost.

Controleaza-te, istetule :)). Nu esti singuru care a patit asa, trebuie sa iesi din acea zona si dupa sa intri iar pe jumatate si sa te opresti langa perete, am patit si eu cu infernusul exact la fel.

 

P.S: Jocul tuneaza masinile, nu serverul, deci acel tunning depinde de joc.

Link to comment
Share on other sites

NU este bug de la server,GTA-ul tuneaza masinile nu scriptul B-Zone.Ori te-ai pozitionat gresit,ori incearca sa tunezi masina in tunning-ul din SF,nu cel principal de langa Gara SF!Bafta!

Link to comment
Share on other sites

NU este bug de la server,GTA-ul tuneaza masinile nu scriptul B-Zone.Ori te-ai pozitionat gresit,ori incearca sa tunezi masina in tunning-ul din SF,nu cel principal de langa Gara SF!Bafta!

Stallion-ul nu se tuneaza in locul cu Sultanurile/Flash s.a.m.d. Uita-te si tu mai atent la clip-uri.

Link to comment
Share on other sites

Locaţia de tuning este corectă, Stallion se tunează la TransFender. Nu ştiu de ce nu ai putut intra cu el înăuntru, însă problema nu ţine de server. Clientul se ocupă de tuning, aşadar recomandarea mea ar fi să verifici dacă ai instalat anumite moduri/scripturi care ar putea bloca această funcţionalitate a jocului.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.