Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema placa video


Recommended Posts

Nume: Gabriel
Ce problema ai?: Am schimbat placa video de 512 cu alta placa video de 1gb
O scurta descriere a situatiei:
De curand am schimbat placa video ,aveam o placa de 512 , iar acum am pus una mai mare,de 1GB ,pe cea de 512 gta san-andreas mergea la rezolutie maxim 1680 x ..... , pe high ,si ma jucam jocuri de 7GB precum test drive unlimited 2 ,acum ,pe aceasta placa mai mare,imi mare mai greu,gta san-andreas imi merge pe rezolutie 1280 x 740 ,daca pun mai mare merge greu si in reluare,de alte jocuri nu mai spun.
Screenshot: SJZz9EC.pngcSjySNn.png
Alte precizari: Sper sa gasesc problema

Link to comment
Share on other sites

Nume: Gabriel

Ce problema ai?: Am schimbat placa video de 512 cu alta placa video de 1gb

O scurta descriere a situatiei: De curand am schimbat placa video ,aveam o placa de 512 , iar acum am pus una mai mare,de 1GB ,pe cea de 512 gta san-andreas mergea la rezolutie maxim 1680 x ..... , pe high ,si ma jucam jocuri de 7GB precum test drive unlimited 2 ,acum ,pe aceasta placa mai mare,imi mare mai greu,gta san-andreas imi merge pe rezolutie 1280 x 740 ,daca pun mai mare merge greu si in reluare,de alte jocuri nu mai spun.

Screenshot: SJZz9EC.pngcSjySNn.png

Alte precizari: Sper sa gasesc problema

 

Dezinstaleaza driverele de la placa video veche si instalează-le pe cele de la placa video noua.

Link to comment
Share on other sites

Dezinstaleaza driverele de la placa video veche si instalează-le pe cele de la placa video noua.

Asta e problema...ca nu am CD-WRITER ,iar driverele de pe aceasta placa noua le-am luat cu Driver Booster 3

Link to comment
Share on other sites

gAbI, ti-ai cumparat un rahat...scuze ca-ti spun. te-ai luat dupa memoria vram si asta chiar nu conteaza. conteaza procesorul grafic, el e baza. sunt placi de 4GB ram care sunt de tot cacatul. de exemplu http://www.pcgarage.ro/placi-video/asus/geforce-gt-730-4gb-ddr3-128-bit-1/

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.