Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Maria Olaru dezvaluie in cartea sa, "Pretul aurului", ca Octavian Belu a lovit-o la antrenamente


CoSmyN
 Share

Recommended Posts

rfsoLuW.png



Fosta campioana mondiala, Maria Olaru, zguduie lumea gimnasticii. In cartea autobiografica dezvaluie ca a fost batuta la lot. Belu e vizat. "Nu imi amintesc", a fost reactia antrenorului.


Maria Olaru povesteste in cartea ei, "Pretul aurului", ca drumul spre medalii a fost presarat cu multa suferinta.



"Probabil ca asa a considerat dumnealui, sa imi dea o palma. Nu inseamna ca ma victimizez. Le scriu pentru ca asa am considerat ca e normal, sa le scriu.", a spus Maria Olaru.


Octavian Belu neaga acuzatiile fostei gimnaste.



"Eu nu imi aduc aminte de acum 16 ani sa fi reactionat de asemenea maniera. Asta nu e o metoda de pregatire - palma. Se pare ca acum un grup de binevoitori, frustrati din motivele lor personale, incearca sa desfiinteze acest sport", a spus Belu.



Sursa




Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru postare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.