Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema - PC - Temperatura


Recommended Posts

Iti arata mereu 86 grade sau a fost doar o coincidenta ca placa video si procesorul au aceeasi temperatura?

 

Faceai ceva in timpul asta, te jucai? Fa o poza cu taskmanager si dai sa ti le arate in functie de cat e folosit procesorul.

 

De cat timp nu ai curatat de praf calculatorul? Coolerele inca mai functioneaza ( asta in caz ca ai 86 grade in idle )?

 

Procesoarele AMD au si prostul obicei sa vina cu senzorii de temperatura stricati.

Link to comment
Share on other sites

 

Nume: Risky 2k16 VIP

Ce problema ai?: Am fost curios sa vad ce temperaturi am la pc, am folosit speccy si-am fost uimit.

O scurta descriere a situatiei: Mai sus.

Alte precizari: http://imgur.com/c7DO9lk

 

eu zic ca senzorii amd sunt in pom.

daca nu, vezi pasta termoconductoare de pe cpu...poate e complet uscata.

Link to comment
Share on other sites

@,Ai mai putea da semne de viata, mai ales ca vad ca ai fost activ pe forum in zilele astea. Ai deschis un topic si l-ai lasat fantoma, lasand niste idioti, aka cei care au postat aici sa te ajute, sa-si piarda timpul. E bine de stiut cand vei deschide alt topic pe aria asta. Topic inchis, "distractia si prostia se plateste".

Edited by BdDr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.