Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Java] B-Zone Community | For Android phones


Jackson Brooklyn
 Share

Recommended Posts

Descriere: Stiu ca multi dintre voi sunteti utilizatori ANDROID, asa ca m-am gandit sa fac o aplicatie pentru aceasta comunitate. Aplicatia se poate folosi de la versiunea Android 4.0.3(IceCreamSandwich) pana la versiunea Android 6.0.0(MarshMallow). Momentan nu cred ca va ajuta foarte tare, dar voi incerca sa o updatez o data la 2 saptamani. Sa speram ca o sa aiba un rating bun.


Poze / Video:


Link download: CLICK


Alte precizari: Daca o sa aiba rating bun, o sa il incarc pe Google Play si pe App Store. Asta o sa se intample cand o sa aiba peste 15 +1-uri. Nu are virusi, nu e keylogger, nu e malware. VIRUS TEST.


Edited by Jackson Brooklyn
Link to comment
Share on other sites

Da edit la topicu principal si adauga si tu niste poze, o descriere a aplicatiei ceva. Iti zic eu ca nu sunt foarte multi care stau sa faca 100 de manevre cu cablu de date ca sa instaleze o aplicatie care nu stiu nici macar ce face.

@@Jackson Brooklyn

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

@@Hatake, Javra xD Scuze, java :)))

Ok, o sa editez numele topicului deoarece nu ai lucrat cu C#. Mediu de programare nu înseamnă limbajul de programare, ma refeream daca ai facut in Android Studio, Visual Studio etc. Nu daca ai facut Java, C#, C++ etc.

Link to comment
Share on other sites

@@Hatake, Sti, la noi astea care au terminat Mate-Info, se cheama program xDDD La tine nush ca inca nu ai terminat xDDD

In processing.

 

P.S. Bafta la bac. peste 1 an.

Ei mna, eu fac cu Iordi si ea ii zice mediu de programare, cum actually si este, nu program :P tu a 12'a cat ai terminat? Mersi.

Link to comment
Share on other sites

@@5061756C, Pai am vazut un cod interesant in Processing legat de ceva stele, si le pot anima eu... Si aia e xD

Vorbesc din prisma unui incepator in ale programarii, dar...Pentru inceput, nu e mai bine sa creezi tu fiecare algoritm din programele tale ( fie ca le faci mai simpliste ), decat sa implementezi in programele tale algoritmi deja conceputi?

Link to comment
Share on other sites

@@5061756C, Iti dai seama ca eu am terminat 12 clase de Mate-Info la un liceu foarte bun, nu cred ca trebuie sa imi zica mie careva ce trebuie sa fac+Nu prea multi stiu, dar am firma de host...


@, Tu gandesti ce ai zis ba? :))))) Nenea, in Processing nu exista "coduri deja facute" sau cum ii zici tu "algoritm" Tu trebuie sa le faci cu mana ta xDD(Nu cu mana lu tata :) )

Link to comment
Share on other sites

Greseala mea, nu am fost atent cand am citit, am inteles "despre processing bla bla bla", am citit in graba. Apropo, ce e gresit cu termenul "algoritm"?! Nu cred ca stii ce inseamna.

 

Totusi, ce e cu atitudinea asta de superioritate?! Userul "numere" a facut au avut foarte multe aplicatii pe bune pe care le-a postat pe Google Play si au avut foarte multe descarcari, nu a facut doar aplicatii care contin 3 linkuri si atat. Poate a incercat sa te ajute, tu incepi cu "am terminat 12 clase la liceul bla bla bla", ei bine, nu se vede, este o cheste foarte simpla ce ai facut tu, in comparatie cu ce a facut acel user.

Edited by BdDr
Link to comment
Share on other sites

@, Iti dai seama ca eu am facut asta in 15 minute da?... xDDD Moor, ba omule, Daca eu am terminat un liceu de Mate-Info si acum sunt Tehnician Infromatician, nu trebuie sa ma axez pe asta in viata, eu acum lucrez la Depanero, sunt Tehnician Informatician, nu am mai lucrat C#, Java, Processing, HTML, PhP de muult timp, Adica din clasa a 12-a care a fost acum 1 an.

 

 

Si cu atitudinea de superioritate... Pot sa te contrazic, chiar este o atitudine de miștocar nu de superioritate. Asta e, e greseala ta, eu nu sunt obligat sa iti ascult neatentiile.

 

Multumesc si bafta in continuare.

 

Edit by Hatake: Avem moderatori, nu trebuie sa ne spui tu când sa dam T/C.

Edited by Hatake
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.