Jump to content

Cerere - Dj Cherry - Flyer


Dj Cherry
 Share

Recommended Posts

Link către ultima cerere făcută(obligatoriu) : --

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): http://imgur.com/ol3LVfc(este o tentativa, daca aveti ceva mai bun decat asta nu o bagati in seama)

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Concurs si Music (radio b-zone)

Text: Castiga 3 euro saptamanal. | Inscrie-te in concurs direct de pe website, asculta radio b-zone si raspunde corect la intrebare iar banii sunt ai tai. | Mai multe detalii pe www.radio.b-zone.ro | Perioada de desfasurare: 13-VI-2016 | 07-VIII-2016

Dimensiuni: Sa fie potrivita pentru facebook, forum si website radio.

Alte precizari: As dori daca se poate si ceva efecte pe text care sa fie legate de muzica, radio etc.

Link to comment
Share on other sites

@@Dj Cherry, am observat ca este vorba despre ceva serios asa ca m-am gandit sa mai las putin din timpul de joaca si sa lucrez mai mult timp la ceva cat de cat OK si avand in vedere ca este ceva facut 100% de mine, incepand de la 0 sper sa-ti placa:


6b56ihy.png


Link to comment
Share on other sites

@, Multumesc mult! Este unul foarte frumos dar nu prea imi place poza de sus si fontul/efectul de pe textul "concurs". Daca ai putea sa-mi lasi un pm cu lucrarea in format .psd sau sa modifici si sa fie ceva legat de muzica iar font-ul sa fie ceva mai simplist dar in acelasi timp sa atraga atentia
Astept si alte lucrari!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.