Jump to content
Sign in to follow this  
DeathSeries

Bug - Adaugare Obiecte de Mobilier

Recommended Posts

Nick-ul tau: DeathSeries

Server: RPG.B-Zone.Ro
Descrierea bugului: De fiecare data cand dau /hu si incerc sa adaug un obiect de mobilier primesc crash instant. Cum dau click pe un obiect din lista, cum primesc crash. Am reinstalat sa-mp-ul fara moduri si la fel imi face.
Screenshot(s): http://imgur.com/1qcJWAm

http://imgur.com/AQKWthL

Încearcă sa schimbi rezoluția jocului.Si eu am avut aceasta problema si am schimbat rezoluția,iar apoi nu am mai primit Crash când alegeam obiectul.

Am incercat si tot degeaba, nu merge. Primesc crash in continuare.

@@DeathSeries, daca ai orice fel de mod, dezinstaleaza-l.

Tu citesti ce a scris omul asta? A precizat ca a reinstalat jocul cu totul fara moduri.

ON: Incearca sa schimbi GTA-ul sau Crack-ul, o versiune hooldum ar fi mai buna.

GTA-ul l-am descarcat de pe Filelist, si are crack-ul HOOLDUM, nu vad de ce nu merge... :-?

@@DeathSeries, incearca sa schimbi intr-o rezolutie mai mare in-game din Setari. Asta nu e bug de la server, deci topicul trebuie mutat la Game Problems.

Am observat si eu ca nu e bug de la server, e de la laptop. Am pe langa laptop si un desktop PC si pe ala merge sa adaug obiecte. Am transferat GTA-ul de pe PC pe laptop in speranta ca va merge dar tot degeaba, primesc crash. Deci e de la laptop, probabil imi lipsesc niste fisiere necesare rularii jocului sau nu stiu. :-?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.