Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Problemă] Mod GTA SA


Roxy
 Share

Recommended Posts

Bună ziua! Am observat două moduri în GTA SA, dar vin la 'pachet' mai multe moduri odată cu ele. Aceste moduri se numesc 'Transparent Menu' şi 'GPS' probabil şi sunt luate din GTA V, când dai esc se face meniul frumos si transparent iar când dau click-dreapta pe harta mare se pune ruta până la marker. Am găsit pe Internet un mod dar are mai multe la 'pachet' cum am zis mai sus, eu vreau doar modul de transparenţă când dau esc şi gps-ul. L-am găsit AICI , dar tot ce vreau din acel pachet este: ACEST MOD, am încercat şi acel link de la poză, dar nu funcţionează, iar cel de GPS este de negăsit. Am încercat să modific modul "GTA 5 HUD by DK22PAC" dar îmi dă crash când intru în joc. Oare se poate modifica acel pachet al lui DK22PAC? Doar cu meniul transparent şi gps-ul?

 

P.S - Am postat aici pentru că probabil programatorii fac modurile şi le modifică, aşadar am cerut ajutorul vostru.

Edited by UltrasVictory oRoxii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.