Jump to content

[Prezentare] eXeDuS.


eXeDuS
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: eXeDuS.


- Prenume: Roby


- Varsta: 15


- Locatia: Deta


- Ocupatie: In viata de zi cu zi mai mult ma bazez pe scoala , iar dupa ce o termin am sa ma interesez mai mult de viata sociala.


- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP .


- Hobby-urile tale: Fotball-ul , Ciclismul , PC.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut,ma numesc Roby,am 15 ani si sunt din Deta Judetul Timis. Eu sunt o fire mai timida fata de altii , in primul rand chiar daca sunt timid asta nu inseamna ca nu pot face nimic. Daca este vorba despre o provocare eu lupt pana la sfarsit. Eu nu sunt genul de om care sa se laude din orice. Daca sunt suprasolicitat eu reactionez destul de bine cea ce de nota ca sunt linistit. Daca cineva dintre prietenii mei se simte singur si trist eu ma alatur lui si incerc sa il inveselesc cu vorbele mele calde. Cateva insusiri morale despre mine: sunt glumet,inimos,respectuos,intelegator,darnic. Eu nu folosesc asa de des un limbaj vulgar , adica nu injur cea ce de nota ca am cei 7 ani de acasa. Multumesc Anticipat !


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am aflat de pe youtube de la Lectura De La A La Z.


- Alte precizari?: O zi buna tuturor jucatorilor de pe comunitatea B-Zone.


Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.