Jump to content

Tombola B-zone 2


DutchMan
 Share

Recommended Posts

mrtheg.png

  • În ce constă acest event?

Acest eveniment constă în extragerea unui număr odată pe săptămână prin intermediul site-ului http://random.org

Câştigătorul va fi premiat cu suma de 15,000$.

  • Reguli cu privire la event:

Fiecare persoană va avea un număr personal, care va fi cu +1 mai mare decat numărul precedent postat.

Exemplu: Dacă eu postez numarul 1, următorul participant trebuie să pună numărul 2 şi tot aşa.

  • Pentru a participa trebuie să ai minim level 10 și minim 50 ore jucate.
  • Dacă postezi alt număr decât cel care trebuie vei fi descalificat.
  • Cine NU respectă modelul de mai jos cu privire la acest concurs va fi descalificat.

Am decis să deschid acest topic deoarece ştiu că a mai fost şi în trecut această tombolă şi acum topicul este închis.

Cine postează de două sau mai multe ori la o ediţie v-a primii interdicţie permanentă de a mai posta în acest topic.

Cine încearcă să îşi facă conturi multiple pentru a participa la Tombolă cu ele va primii interdicţie permanentă.

Cine încearcă să fraudeze acest event va primi interdicţie permanentă de a mai posta în acest topic.

  • Cum particip?

Foarte simplu, trebuie să foloseşti acest model de postare:

  • Nickname:
  • Level:
  • Sunt jucătorul cu numărul:
  • Alte precizări:

 

  • Cum imi ridic premiul?

Dacă eşti unul dintre câştigători, trebuie să mă contactezi in joc, iar banii vor fi trimişi prin transfer bancar.

Dacă nu sunt online in joc, ai posibilitatea să îmi trimiţi PM pe forum.

Numele meu în joc este DumikComar.

Atenție! Puteți să vă luați premiul timp de 7 zile.

Edited by DutchMan aka DumikComar
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Dyablox

Level: 64 parca.

Sunt jucătorul cu numărul: 2 (defapt sunt mereu primul)

Alte precizări: vreau 15 k.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Anotimp

  • Level: 65

Sunt jucătorul cu numărul: 13

Alte precizări: Sunt o legenda.

Link to comment
Share on other sites

Tombola B-Zone, ediţia 1!

Câştigătorul este @,

Ai timp să mă contactezi în GAME până pe 9.07.2016, pentru revendicarea premiului.

 

 

SbGfk4.gif

 

 

@@Kingsley, @@rTn Dyablox VIP, @@Catalin12s, @, @, @, @@BursucRadioactiv, @@Denkat, @@rikos, @, @, @@S4F Necomercial, @@Virusica, @, @, Vă puteți încerca norocul și în ediția următoare!

2vjy134.png

Ediţia a 2-a în cadrul "Tombola B-Zone" începe astâzi şi se termină pe 8.07.2016!

Link to comment
Share on other sites

@@Sebalow, Descalificat de la această ediția a tombolei, respectă ordinea postării și fi atent la ce server postezi! Contul Sebalow nu există pe rpg.b-zone.ro.

Următorul număr care trebuie postat este 1!

Edited by DutchMan aka DumikComar
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.