Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Andreii INC

Las Venturas Taxi - Aplicații tester / Tester applications

Recommended Posts

@ZePPord, raspunsul tau este respins. Conform "Să nu fi avut sancțiuni grave în facțiune(ex:limbaj, comportament, greșeli ca tester).", tu ai o sanctiune destul de urata care tine de comportament, aceea fiind AV pentru Denraj sedinta. Nu au trecut nici 2 saptamani de la sanctiune, deocamdata nu te pot accepta. 

• Nume: Waldo
  • Rank: 4
  • Bară RPG (cea mică): Waldo.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Vreau sa ajut factiune cu ce pot si eu, este factiunea mea de suflet, prima factiune in care am petrecut un timp indelungat si prima factiune in care am fost tester, imi doresc sa primesc iar aceasta functie.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pot ajuta factiunea sa se dezvolte prin a adauga membrii care cunosc regulamentul si locatiile.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Da.
  • Alte precizări: Multumesc!
Edited by eB Waldo

13 hours ago, eB Waldo said:
  • Rank: 4
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Vreau sa ajut factiune cu ce pot si eu, este factiunea mea de suflet, prima factiune in care am petrecut un timp indelungat si prima factiune in care am fost tester, imi doresc sa primesc iar aceasta functie.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pot ajuta factiunea sa se dezvolte prin a adauga membrii care cunosc regulamentul si locatiile.

@eB Waldo, raspunsul tau este respins. Momentan nu te consider pregatit. Mult succes data viitoare!

• Nume: .lamporo
  • Rank:
  • Bară RPG (cea mică): .lamporo.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc acesta functie deoarece simt ca este nevoie de mine, pentru a ajuta aceasta factiune in răspunderea cat mai rapida civililor si chiar as dori sa rămân cat mai mult pentru a va dovedi devotamentul in ajutorarea acestei factiuni minunate si as dori sa incerc ceva nou , deoarece niciodata nu am fost testele si cred ca este o experienta frumoasa , mai ales când trebuie  sa comunici cu playerii .
    Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Cand eram rang 6 in LV Taxi, candidatii numa cu mine dadeau teste, foarte greu intrai. Dupa mine ca sa intrii intr-o factiune trebuie sa cunosti foarte bine regulamentul. Daca ai 2/3 la teoretic, greu treci testul practic la mine. Acest lucru face ca factiunea sa fie mai cautata, dupa parerea mea.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Cunostinte medii.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Desigur, cum am spus si mai sus.
  • Alte precizări: Multa bafta!

27 minutes ago, South lamporo said:
  • Nume: .lamporo
  • Rank:
  • Bară RPG (cea mică): .lamporo.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc acesta functie deoarece simt ca este nevoie de mine, pentru a ajuta aceasta factiune in răspunderea cat mai rapida civililor si chiar as dori sa rămân cat mai mult pentru a va dovedi devotamentul in ajutorarea acestei factiuni minunate si as dori sa incerc ceva nou , deoarece niciodata nu am fost testele si cred ca este o experienta frumoasa , mai ales când trebuie  sa comunici cu playerii .
    Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Cand eram rang 6 in LV Taxi, candidatii numa cu mine dadeau teste, foarte greu intrai. Dupa mine ca sa intrii intr-o factiune trebuie sa cunosti foarte bine regulamentul. Daca ai 2/3 la teoretic, greu treci testul practic la mine. Acest lucru face ca factiunea sa fie mai cautata, dupa parerea mea.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Cunostinte medii.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Desigur, cum am spus si mai sus.
  • Alte precizări: Multa bafta!

@South lamporo, raspunsul tau este respins. Momentan nu te consider pregatit. Mult succes data viitoare!

• Nume:K[0]nG
  • Rank:4
  • Bară RPG (cea mică):K[0]nG.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):in primul rand doresc aceasta functia pentru ca in doresc asa mult ca mai am fost tester mereu si am ajutat mereu factiune cu candd,si am experienta foarte multa   
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:
  • Ai cunoștințe de limba engleză?:foarte mult
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:daaaaaaaaaaa
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:daaaaaaaaaaa.
  • Alte precizări:succes si vreau o singura sansa,ca alta nu mai am

40 minutes ago, Manzule said:
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):in primul rand doresc aceasta functia pentru ca in doresc asa mult ca mai am fost tester mereu si am ajutat mereu factiune cu candd,si am experienta foarte multa   
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:
  • Alte precizări:succes si vreau o singura sansa,ca alta nu mai am

@Manzule, raspunsul tau este respins. Momentan nu te consider pregatit. Mult succes data viitoare!

• Rank: 5
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Vreau sa ajut factiune cu ce pot si eu, este factiunea mea de suflet, prima factiune in care am petrecut un timp indelungat si prima factiune in care am fost tester, imi doresc sa primesc iar aceasta functie.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pot ajuta factiunea sa se dezvolte prin a adauga membrii care cunosc regulamentul si locatiile.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
Edited by eB Waldo

• Rank:5
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):in primul rand doresc aceasta functia pentru ca in doresc asa mult ca mai am fost tester mereu si am ajutat mereu factiune cu candd,si am experienta foarte multa .si sincer chiar vreau aceasta functie pentru ca trebuie sa ajut si eu factiune cumva ca nu am nici r6 sa ajut cum stiu eu dar daca primesc functia asta de tester poate o sa ai incredere in mine succes.si trebuie sa nu minti niciodata lideru sau ca bagi pe pile esti prost daca bagi pe pile alti se lauda ca baga ei prieten prieten dar cu factiune nu se joaca trebuie sa fim corecti  si multa   seriozitate
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:o să fie foarte activ, avand în vedere că (dacă) am să primesc funcție am să fiu unul dintre cel mai activ testeri si o sa am incredere in mine si o sa ajut foarte mult factiune si nu o sa regreti.
  • Alte precizări:succes si vreau o singura sansa,ca alta nu mai am.........succes si nu  o sa regreti.........o sa am seriozitate din partea  fata de tine........si daca nu o sa fiu acceptat acuma  sansa mea tot este trebuie sa fim corect fata de tine.stiu ca am pici sanse sa fiu acceptat dar o sa fac orice pot 
  •  

13 hours ago, eB Waldo said:
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Vreau sa ajut factiune cu ce pot si eu, este factiunea mea de suflet, prima factiune in care am petrecut un timp indelungat si prima factiune in care am fost tester, imi doresc sa primesc iar aceasta functie.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pot ajuta factiunea sa se dezvolte prin a adauga membrii care cunosc regulamentul si locatiile.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.

13 hours ago, Manzule said:
  • Rank:5
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):in primul rand doresc aceasta functia pentru ca in doresc asa mult ca mai am fost tester mereu si am ajutat mereu factiune cu candd,si am experienta foarte multa .si sincer chiar vreau aceasta functie pentru ca trebuie sa ajut si eu factiune cumva ca nu am nici r6 sa ajut cum stiu eu dar daca primesc functia asta de tester poate o sa ai incredere in mine succes.si trebuie sa nu minti niciodata lideru sau ca bagi pe pile esti prost daca bagi pe pile alti se lauda ca baga ei prieten prieten dar cu factiune nu se joaca trebuie sa fim corecti  si multa   seriozitate
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:o să fie foarte activ, avand în vedere că (dacă) am să primesc funcție am să fiu unul dintre cel mai activ testeri si o sa am incredere in mine si o sa ajut foarte mult factiune si nu o sa regreti.
  • Alte precizări:succes si vreau o singura sansa,ca alta nu mai am.........succes si nu  o sa regreti.........o sa am seriozitate din partea  fata de tine........si daca nu o sa fiu acceptat acuma  sansa mea tot este trebuie sa fim corect fata de tine.stiu ca am pici sanse sa fiu acceptat dar o sa fac orice pot 
  •  

@eB Waldo, @Manzule raspunsul este acceptat! Vreau sa va anunt ca aceasta este sansa voastra ca Tester si daca nu o sa profitati la maxim de ea, o sa fiu nevoit sa va inlatur din functie si sa nu mai primiti alta sansa. Vreau multa seriozitate din partea voastra! Astept PM cu Testlog-ul facut de tine si un discord unde pot da de tine.

Edited by Kristi72

• Nume:Andru.ZEW
  • Bară RPG (cea mică): Andru.ZEW.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc sa am acesta functie deoarece nu am avut vreo functie in trecut. Am sa ajut cat de mult pot  factiunea si noi intrati. Nu am sa fraudez testele, cu aceasta functie ajut mai mult factiunea decat daca nu as avea o functie. 
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: seara sunt foarte activ si o sa dau teste cu toti candidatit on!
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: nu prea
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: da
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:da 
  • Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat!
Edited by 2000Andrei

1 minute ago, 2000Andrei said:
  • Nume:Andru.ZEW
  • Bară RPG (cea mică):Andru.ZEW.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc sa am acesta functie deoarece nu am avut vreo functie in trecut. Am sa ajut cat de mult pot  factiunea si noi intrati. Nu am sa fraudez testele, cu aceasta functie ajut mai mult factiunea decat daca nu as avea o functie. 
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: seara sunt foarte activ si o sa dau teste cu toti candidatit on!
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: nu prea
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: da
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:da 
  • Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat!

@2000Andrei, raspunsul tau este respins. Momentan nu te consider pregatit. Mult succes data viitoare!

• Nume: MATR3X
  • Rank: 
  • Bară RPG (cea mică):      MATR3X.png
  • De ce dorești această funcție(minim 35 de  cuvinte):In toate factiuniile In care am fost pana acum de la rank 4 + mi-am propus sa fiu tester..   .. Doresc sa ridic factiunea si sa ajut playerii. Doresc sa le testez limitele si vreau sa vad daca sunt capabili de aceasta factiune.Am mai avut aceasta functie si nu am dezamagit pe nimeni, chiar din contra, am facut mult bine factiunii.
    Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Cu dreptatea, va intra doar cine are cunostiinte de aceasta factiune si va stii regulamentul acesteia.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Cunostinte medii.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: asta-mi este treaba.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: da,  cum am fost si pana acum.
  • Alte precizări: Ganduri bune!
Edited by MaTr3xZEW

11 minutes ago, MaTr3xZEW said:
  • Nume: MATR3X
  • Rank: 
  • Bară RPG (cea mică):      MATR3X.png
  • De ce dorești această funcție(minim 35 de  cuvinte):In toate factiuniile In care am fost pana acum de la rank 4 + mi-am propus sa fiu tester si asa voi face un timp foarte indelungat.
    Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Cu dreptatea, va intra doar cine are cunostiinte de aceasta factiune si va stii regulamentul acesteia.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Cunostinte medii.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: asta-mi este treaba.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: da,  cum am fost si pana acum.
  • Alte precizări: Ganduri bune!

@MaTr3xZEW, raspunsul tau este respins. Momentan nu te consider pregatit. Mult succes data viitoare!

• Nume: SharKV2.5LOWLINE
  • Bară RPG (cea mică): SharKV2.5LOWLINE.png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc aceasta functie deoarece este prima mea factiune pe acest cont, am fost si pe alt cont tot rank 5, si este una dintre factiunile mele in care mi-am petrecut timpul pe samp, este factiunea mea de suflet, in toate factiunile in care am fost pe alte conturi am avut functia de tester, ajutand factiunea si dand o gramada de teste, ajutand colegii mei, avand mai putin de munca, imi place sa dau teste si sa ajut factiunea cu ce pot.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Sa bag in factiune oameni corecti care stiu regulamentul cat si locatille.

@AlinGabrielLazarraspunsul este acceptat! Vreau sa te anunt ca aceasta este sansa ta ca Tester si daca nu o sa profiti la maxim de ea, o sa fiu nevoit sa te inlatur din functie si sa nu mai primesti alta sansa. Vreau multa seriozitate din partea ta! Astept PM cu Testlog-ul facut de tine si un discord unde pot da de tine.