Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Andreii INC

Las Venturas Taxi - Aplicații tester / Tester applications

Recommended Posts

vSVeLGu.png

Aplicații Tester

Informații pentru testeri

Acest topic este dedicat tuturor celor de rank 4+ care vor să dețină funcția de tester în compania LV TAXI. Acestă funcție necesită unele atribuții și calități.

Cerințele pentru a aplica:

• Folosirea forumului la un nivel mediu.
  • Să aibă minim 30 post-uri pe forum.
  • Să nu fi avut sancțiuni grave în facțiune(ex:limbaj, comportament, greșeli ca tester).
  • Să fie serios în ceea ce face și să nu favorizeze.
  • Să dețină rank 4+. (obligatoriu)
  • Când aplicațiile de la facțiune au primit un răspuns să fie ON pe server ca să susțină teste cu candidații (minim o oră).

Model postare:

• Nume:
  • Rank:
  • Bară RPG (cea mică):
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:
  • Ai cunoștințe de limba engleză?:
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:
  • Alte precizări:

Alte informatii:

• Daca ai fost acceptat vei trimite un PM cu un Testlog creat de tine Liderului cu 15 intrebari si un discord pe care te poate contacta. Acolo o sa primesti mai multe informatii.
  • Daca ai fost respins poti reaplica dupa 14 zile.
  • Daca deti functia de Tester nu esti mai presus ca restul.
  • Cine considera ca are nevoie de un scurt insructaj ca Tester poate cere ajutorul Liderului sau Subliderului, nu trebuie sa-i fie rusine, toti am invatat, nu ne-am nascut invatati.

NQTenaT.png

Tester Applications

Informations for testers

This topic is dedicated to the rank 4+ members who want to become a tester in LV TAXI. This privilege requires some qualities that are listed below.

Application requirements:

•  Use the forum at a medium level.
  • At least 30 forum posts.
  • No serious punishments (eg: vulgar language, behavior, mistakes as a tester).
  • Be serious while working for the faction and never favor players.
  •  At least rank 4+. (mandatory)
  • When the faction applications got an answer he must be ONLINE on the server to test the new recruits (at least one hour).

Post model:

• Name:
  • Rank:
  • RPG bar(the small one):
  • Why do you want to become a tester (at least 35 words):
  • How would you think you would help the faction to become better as a tester?:
  • Do you know how to speak english?:
  • Do you think you can help us with the recruits?:
  • Are you able to be correct with everyone you test?:
  • Any other mentions?:

Other Informations:

•  If accepted, you will send a PM with a Testlog created by you to the Leader with 15 questions and a discussion that you can contact. There or receive more information.
  • If you have rejected you can reapply after 14 days.
  • If he holds the position of Tester he is not above the rest.
  • Whoever considers that it takes a short breath as the Tester can ask the Leader or the Subleader, should not be ashamed, all are learned, we were not born learned.
Edited by Kristi72
Rearanjare.

Antilochus va fi adaugat pe lista Testerilor In pregatire! Felicitari!

Edited by Jokye

TheWizardRO va fi adaugat pe lista Testerilor In pregatire! Felicitari!

Sometimes va fi adaugat pe lista Testerilor In pregatire! Felicitari!

TheWizardRo va fi eliminat de pe lista Testerilor in pregatire, motivul fiind demisie. Bafta in continuare!

Refresh. va fi adaugat pe lista Testerilor In pregatire! Felicitari!

Sometimes va fi trecut pe lista Testerilor Supevisori! Felicitari si tie si lui xBlondu pentru instruire. Stima!

Edited by Jokye

Alex.MiH[26] va fi adaugat pe lista Testerilor In pregatire! Felicitari!

Antilochus va fi trecut pe lista Testerilor Supevisori! Stima!

Edited by Jokye

Refresh va fi trecut pe lista Testerilor Supevisori! Stima!

Sistem de testeri inchis.

De acum inainte orice rank 4+ are voie să sustina teste fara a fi supravegheat de un tester supervizor.

Asta inseamna ca orice greseala de a celor de rank 4+ va fi sanctionata conform regulamentului!

Nu ezitati atunci cand nu stiti ceva sa întrebati! Stima !

Mult succes testerilor in pregatire pentru supervisor!

Lista a fost actualizata. Cititi cu atentie regulamentul si aveti grija.

.ReMuSeL. a fost scos din echipa testerilor, motiv: a fost degradat la rank 3 pentru greseala la test.

Cititi cu atentie lista si regulile.

Edited by zL Arhix

• Nume:DauDeVezi4K
  • Rank:4
  • Bară RPG (cea mică): url="https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DauDeVezi4K"]DauDeVezi4K.png[/url]
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):Pentru ca vreau sa ajut jucatorii sa intre in factiune, pentru ca este o factiune care merita sa ai aceasta functie de ''TESTER''.Cred ca merit.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:Pentru ca vreau sa fiu un tester activ care sa ma tin de meserie.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:Da.
  • Alte precizări:Multumesc.
Edited by Alexutu Alex

10 minutes ago, Alexutu Alex said:
  • Nume:DauDeVezi4K
  • Rank:4
  • Bară RPG (cea mică): url="https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DauDeVezi4K"]DauDeVezi4K.png[/url]
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte):Pentru ca vreau sa ajut jucatorii sa intre in factiune, pentru ca este o factiune care merita sa ai aceasta functie de ''TESTER''.Cred ca merit.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?:Pentru ca vreau sa fiu un tester activ care sa ma tin de meserie.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?:Da.
  • Alte precizări:Multumesc.

Aplicatie acceptata, spor la teste!

• Nume: TuffaTha
  • Rank: 4  
  • Bară RPG (cea mică):
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc sa devin un asa numit tester deoarece vreau sa incerc ceva nou cu acest
  • nou rank 4 proaspat dobandit, si sa pun playerii la incercare sa ii invat o lectie, in caz ca nu ar fi invatat regulament-ul si sa ma alatur echipei de testeri din Las Venturas Taxi Company ca tot am ramas fara testeri Activi, Seriosi si Capabili. Nu ca nu ar fi asa testeri dar zic ca nu mai avem multit testeri.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pai in primul rand cred ca as putea sa ii pic la teste pe candidati fara resentimente pe cei nepregatiti de test desigur si nu sunt foarte indulgent la teste sau alte chestii + ca am auzit ca am ramas fara prea multi testeri.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da. Acum nu zic ca stiu toate cuvintele ca nimeni roman / moldovean nu poate sa stie toate cuvintele, dar stiu engleza la nivel mediu spre high.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Daca primesc functia da, dar daca ai in vedere sa ii pic la teste daca trebue, da cred si sunt sigur ca pot.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Asa cum am mentionat mai sus, da.
  • Alte precizări: Stiu ca nu am 30 postari pe forum, dar acum cum sa postez daca nu am ce sa postez caci daca, as avea 30 post-uri in 2 zile cu siguranta ar fi Aiurea. Sper sa accepti aplicatia, Bafta.

1 hour ago, Madalinqq said:
  • Nume: TuffaTha
  • Rank: 4  
  • Bară RPG (cea mică):
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc sa devin un asa numit tester deoarece vreau sa incerc ceva nou cu acest
  • nou rank 4 proaspat dobandit, si sa pun playerii la incercare sa ii invat o lectie, in caz ca nu ar fi invatat regulament-ul si sa ma alatur echipei de testeri din Las Venturas Taxi Company ca tot am ramas fara testeri Activi, Seriosi si Capabili. Nu ca nu ar fi asa testeri dar zic ca nu mai avem multit testeri.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: Pai in primul rand cred ca as putea sa ii pic la teste pe candidati fara resentimente pe cei nepregatiti de test desigur si nu sunt foarte indulgent la teste sau alte chestii + ca am auzit ca am ramas fara prea multi testeri.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Da. Acum nu zic ca stiu toate cuvintele ca nimeni roman / moldovean nu poate sa stie toate cuvintele, dar stiu engleza la nivel mediu spre high.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Daca primesc functia da, dar daca ai in vedere sa ii pic la teste daca trebue, da cred si sunt sigur ca pot.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Asa cum am mentionat mai sus, da.
  • Alte precizări: Stiu ca nu am 30 postari pe forum, dar acum cum sa postez daca nu am ce sa postez caci daca, as avea 30 post-uri in 2 zile cu siguranta ar fi Aiurea. Sper sa accepti aplicatia, Bafta.

Aplicatie acceptata, mult succes la teste!

• Nume: Rawe. 
  • Rank: 
  • Bară RPG (cea mică): Rawe..png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc aceasta functie deoarece vreau sa testez noi candidati, sa vad de ce sunt capabili, daca sunt pregatiti pentru aceasta facitune, daca au invatat cum trebuie si sa profit de rank-ul obtinut, plus ca am auzit ca nu prea mai sunt testeri si vreau sa ajut si eu cu ce pot.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: O sa fiu foarte atent cu candidatii o sa am grija sa nu intre cei care nu stiu regulamentul. Consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Bineinteles, daca nu as fi putut nu as mai fi aplicat aici.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Da, eu intotdeauna am fost corect.
  • Alte precizări: Mersi pentru timpul acordat !

2 minutes ago, Rawee said:
  • Nume: Rawe. 
  • Rank: 
  • Bară RPG (cea mică): Rawe..png
  • De ce dorești această funcție (minim 35 cuvinte): Doresc aceasta functie deoarece vreau sa testez noi candidati, sa vad de ce sunt capabili, daca sunt pregatiti pentru aceasta facitune, daca au invatat cum trebuie si sa profit de rank-ul obtinut, plus ca am auzit ca nu prea mai sunt testeri si vreau sa ajut si eu cu ce pot.
  • Cu ce consideri că poți ajuta facțiunea să se dezvolte ca tester?: O sa fiu foarte atent cu candidatii o sa am grija sa nu intre cei care nu stiu regulamentul. Consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie.
  • Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
  • Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Bineinteles, daca nu as fi putut nu as mai fi aplicat aici.
  • Ești capabil să fii corect în ce faci?: Da, eu intotdeauna am fost corect.
  • Alte precizări: Mersi pentru timpul acordat !

Nume: Vironu

Rank: 4

Bara Rpg (cea mica):https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Vironu

De ce doresti aceasta functie (35 de cuvinte): Doresc acesta functie deoarece simt ca este nevoie de mine, pentru a ajuta aceasta factiune in răspunderea cat mai rapida civililor si chiar as dori sa rămân cat mai mult pentru a va dovedi devotamentul in ajutorarea acestei factiuni minunate si as dori sa incerc ceva nou , deoarece niciodata nu am fost testele si cred ca este o experienta frumoasa , mai ales când trebuie  sa comunici cu playerii . Sper ca voi fii acceptat!

Cu ce consideri ca poti ajuta factiunea ca tester: Pai consider ca sunt pregătit sa fiu de ajutor, deoarece am o experienta vasta in ale taximetrie si consider ca aceasta factiune are nevoie de un testele ca mine, care comunica mult cu playerii, spunandu-le ce au gresit, asa consider ca voi ajuta fracțiunea, cu o altfel de gândire.

Ai cunostinte de limba engleza? : Da!

Creezi ca ne poți ajuta cu candidați? : Desigur!

Esti capabil sa fii corect in ce faci?: Da!

Alte precizari: Iti multumesc ca mi-ai citit aplicația si sper ca o sa fiu acceptat!

2 minutes ago, Vironu said:

Nume: Vironu

Rank: 4

Bara Rpg (cea mica):https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/Vironu

De ce doresti aceasta functie (35 de cuvinte): Doresc acesta functie deoarece simt ca este nevoie de mine, pentru a ajuta aceasta factiune in răspunderea cat mai rapida civililor si chiar as dori sa rămân cat mai mult pentru a va dovedi devotamentul in ajutorarea acestei factiuni minunate si as dori sa incerc ceva nou , deoarece niciodata nu am fost testele si cred ca este o experienta frumoasa , mai ales când trebuie  sa comunici cu playerii . Sper ca voi fii acceptat!

Cu ce consideri ca poti ajuta factiunea ca tester: Pai consider ca sunt pregătit sa fiu de ajutor, deoarece am o experienta vasta in ale taximetrie si consider ca aceasta factiune are nevoie de un testele ca mine, care comunica mult cu playerii, spunandu-le ce au gresit, asa consider ca voi ajuta fracțiunea, cu o altfel de gândire.

Ai cunostinte de limba engleza? : Da!

Creezi ca ne poți ajuta cu candidați? : Desigur!

Esti capabil sa fii corect in ce faci?: Da!

Alte precizari: Iti multumesc ca mi-ai citit aplicația si sper ca o sa fiu acceptat!

Nume: Manole69
Rank: 4.
Bara RPG: EIooJ9O.png
De ce doresti aceasta functie: Doresc aceasta functie pentru ca vreau sa testez candidati si imi place asta.
Ai cunostinte de limba engleza?: Da.
Crezi ca ne poti ajuta cu candidatii: Desigur , de asta am aplicat aici.

Esti capabil sa fii corect in ceea ce faci: Desigur ca da.
Alte precizari: Nu mai am nimic de precizat. Multumesc!

17 hours ago, Manole69 said:

Nume: Manole69
Rank: 4.
Bara RPG: EIooJ9O.png
De ce doresti aceasta functie: Doresc aceasta functie pentru ca vreau sa testez candidati si imi place asta.
Ai cunostinte de limba engleza?: Da.
Crezi ca ne poti ajuta cu candidatii: Desigur , de asta am aplicat aici.

Esti capabil sa fii corect in ceea ce faci: Desigur ca da.
Alte precizari: Nu mai am nimic de precizat. Multumesc!